Бла бла... Пусті балачки...
Політики неможуть вплинути на мовні питання)) Дотогож кожна окремо взята країна має свої власні інструменти які стосуються її культурної спадщини. А тому коли ви наводите приклад Чехії то з точки зору українця він нічого не вартий. В Україні мовне питання постало одночасно з цивілізаційним вибором. І частково стало причиною вторгнення росіян на територію України. Це ті сам принципові фактори, а не ті ваші фантазії про те як десь там і хтось вирішив своє особисте питання.
Яж пояснив вже своє ставлення до заяви Зеленського про те що українська хата зовсім не з краю)) І навіть побажав йому успіхів в його справі зміни світових порядків. Знаєте чому))??! Тому що мені байдуже що той еврей собі нафантазував з приводу українців! Я свою справу знаю...







Жду от петиков похвалы.


Bookmarks