Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1027 з 1270 ПершаПерша ... 2752792797710171018101910201021102210231024102510261027102810291030103110321033103410351036103710771127 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 25387, показано з 20 521 по 20 540.

Тема: Жить стало лучше, жить стало Зеленее

  1. #20521
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 385

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    Интересно а чё для гупий плохо если З захочет стать презом гипотетически? Не умеет плясать красиво на Г+Г или не умеет смишно шутить про шашлыки ?
    А кто тебе сказал,что для кого-то это плохо ( сейчас) или хорошо( сейчас)?
    Не знаю как там твоим гупиям, а нормальным людям по барабану. Есть сегодня более важный вопрос - перемогти русню..
    А кто будет следующим президентом Украины, будем решать после перемоги.
    Но в вашем аквариуме ,видимо другие приоритеты

  2. #20522
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 385

    Типово

    Цитата Допис від Душ Переглянути допис
    Дым то хоть сильный? В Таганроге сегодня в районе аэродрома тоже горело, но дымок был не очень сильный.
    Мне из Днепра не видно. Главное что горит и про самолётики русня пишет " стояли" . То есть в прошедшем времени. А сколько их " стояли" посчитаем,когда дым развеется.)
    Ну и сам факт,что дымит - это уже хорошо. Значит уцелевшие будут переводить подальше вглубь болот. А это увеличит их подлетное время к месту боевых действий.

  3. #20523
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 218

    Типово

    Цитата Допис від Stank Переглянути допис
    Яка дурня щодо необережного поводження. В таку хєрню повірить лише ідіот з відсутністю критичного мислення.
    Як бачите, у нас тут вся зелена частина форуму ВІРИТЬ в це. Більш того, ще й хаять загиблого через цю брехню.
    Цитата Допис від Душ Переглянути допис
    По словам Клименко, после этого Частяков достал подарочный ящик с гранатами и продемонстировал один из боеприпасов сыну.
    Після чого ПРИ СИНОВІ вирвав кільце, ЗНАЮЧИ, що після цього граната ВИБУХНЕ. Це що ж повинно бути в голові, щоб вірити в таку х...ню??
    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Это же сейчас тело про нашего боевого офицера, ключевого работника Генштаба ВСУ?
    Чи це вперше? Бидло-стаду обісрати діючого військового - як два пальці об асфальт.
    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    Убергупий тактично отмалчивается
    А мелочь пузатая уже обвиняет военного офицера
    Вот что единый гамнафон делает не зря на него такие деньги тратят
    +10000
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  4. #20524

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Только в оценках причин его многие расходятся. Умные с не очень ))


    ЗЫ И почему вы скромно опускаете глаза про занос еще одно тела? в 19.
    Умные с не очень майже завжди розходяться, це нормально. А оцінка президентства зазвичай однакова, що показово.

    А щодо заносу в 19 - ви про що? У кандидата був кредит довіри, на нього молились, покладали великі надії, сподівання? Обрали випадкову людину. До речі, не набагато відрізнявся вибір в 14.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  5. #20525

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    хто зневажає? гупії?
    вони можуть, ми знаємо їх ціннісні орієнтири
    А хто поважає? І за що?
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  6. #20526
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    А хто поважає? І за що?
    Я. Якби не він, а суцільний кравчук-кучма-зек
    з їх камарільєй (табачником та іншою гидотою)
    у нас би не було кому нас зараз захищати.
    Не нас, чорт з нами. Україну.
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  7. #20527
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 218

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    У него сча все силы и ресурсы на борьбу с простатитом брошены.
    Твоїм?
    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    С языка сняли - Янь же грозилась моментально банить любого кто на наших военных варежку разинет.
    Просто там повинно бути слово "порохобота": банити любого ПОРОХОБОТА, який посміє образити військового. А зестаду все можна.
    Цитата Допис від VitЁk Переглянути допис
    Даритель себя оболгал?
    А по-твоєму, бреше Залужний?
    Цитата Допис від *Vica* Переглянути допис
    Одного не понимаю. Ладно возарососальдо на зп у плешивой парассии. И это прям видно во всей риторике.Там цель совершенно не выживаемость Украины как государства и соответственно наш завтрашний день.
    Но Вы?
    Тобто запостити фото з минулого вашого зеленого ідола - це працювати на русню??? Тепер треба ЗАМОВЧУВАТИ незручні факти з його біографії, щоб не псувати репутацію та не знизити рейтинги? А може, це ТИ працюєш на русню, пропонуючи нам КРЕМЛІВСЬКІ методи?
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  8. #20528
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    А хто поважає? І за що?
    Я. Он сделал для украинизации столько, что даже Янык не смог окончательно все вытоптать...
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  9. #20529
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Умные с не очень майже завжди розходяться, це нормально. А оцінка президентства зазвичай однакова, що показово.

    А щодо заносу в 19 - ви про що? У кандидата був кредит довіри, на нього молились, покладали великі надії, сподівання? Обрали випадкову людину. До речі, не набагато відрізнявся вибір в 14.
    випадкову для політики і досить випадкову для України. але не випадкову у цьому жеребі.
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  10. #20530
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    И еще - гупиям про Ющенко. Со слабой надеждой ))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  11. #20531
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Умные с не очень майже завжди розходяться, це нормально. А оцінка президентства зазвичай однакова, що показово.

    А щодо заносу в 19 - ви про що? У кандидата був кредит довіри, на нього молились, покладали великі надії, сподівання? Обрали випадкову людину. До речі, не набагато відрізнявся вибір в 14.
    Вы про какую оценку? Гупий? Или влияние на Украину. Если шо - меня волнует второе. И именно под этим углом я рассматриваю итоги деятельности наших Президентов. И категорически не согласен с вашим выводом - что все результаты одинаковы.

    Итоги для Украины правления того же Ющенко радикально отличается от итогов правления Яныка. А итоги последнего несопоставимы с итогами Пороха. Про итоги Зеленского говорить уже можно, но еще немного подождем...

    Вы хотите сказать что у вьюноши из телевизора не было кредита доверия гупий? на него не возлагали свои влажные надежды как ватники с Востока так и шуреки с центра Украины?

    Это же не о кредите доверия этому виртуальному персонажу - когда за табуретку зеленого цвета Антуриум готова была исписать своим дадададададададад!!!! весь избирательный бюлетень? Нет? ))
    Востаннє редагував Vozar: 07.11.2023 о 21:41
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  12. #20532
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    56 950

    Типово

    А по-твоєму, бреше Залужний?
    Врут все. Или если не врут то говорят необходимую "правду"
    И даж не в этом дело.
    Один говорит "я подарил ему боевых гранат"
    Другой говорит "это происки врагов"

    Понимаю второго.
    Первого не.
    А от кому верить пока не определился.
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  13. #20533
    Аватар для aglaya
    Реєстрація
    15 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    9 502

    Типово

    Такое ощущение, что антигупий идёт в президенты. Реально, уже несколько дней просто разрывается на работе

  14. #20534
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Він ще й досі тут? Зеленський жеж вчора сказав, що виборів не буде....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  15. #20535
    Аватар для aglaya
    Реєстрація
    15 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    9 502

    Типово

    Надежда умирает последней

  16. #20536

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 826

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Він ще й досі тут? Зеленський жеж вчора сказав, що виборів не буде....
    Зєлєнський казав шо не піде на 2 термін почнемо з цього
    Мали, Буркина-Фасо и прочие Нигеры тоже формально считаются государствами. и воюют там безличь всяких. и ничего (с) алкаш #гамнаурі - дешеве лайно )))

  17. #20537

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    Я. Якби не він, а суцільний кравчук-кучма-зек
    з їх камарільєй (табачником та іншою гидотою)
    у нас би не було кому нас зараз захищати.
    Не нас, чорт з нами. Україну.
    Вітаю, і вас, і Возара.
    Для мене Ющенко - бездарний президент, який одразу ж захопився інтригами, не встоявши перед натиском любого друзя. І почав з того, що стрімко ломанувся витягати з дупи регіоналів, повертаючи їх до повноцінного життя, підписуючи універсали: такий собі предтеча Сивохи. Власне, весь термін був присвячений бджолярству, принциповому суперництву з Юлею і відповідно все тіснішою співпрацею з ригами, аж до відвертої підтримки "проффесора" на виборах 2010.

    Що можна було чекати від людини, якщо після 2010 в одному з інтерв'ю він зізнався, що ненавидить політику?

    Весь небачений до цього підйом, всю енергію першого Майдану було бездарно просрано в дріб'язкових інтригах і порожніх мрійливих закликах і побажаннях. Перший президент, який ототожнювався з демократичними силами, змішав їх з лайном, і відтоді значна частина населення ствердилась в думці - всі вони однакові.
    "Спасибі" йому за таку єдність народу.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  18. #20538

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 877

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    Зєлєнський казав шо не піде на 2 термін почнемо з цього
    а він вже пішов?

  19. #20539

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис

    Вы хотите сказать что у вьюноши из телевизора не было кредита доверия гупий? ))
    Позбавте мене необхідності вивчати і запам'ятовувати особистий лексикон кожного: хто кого називає гупіями, грейхаундом, холмогорськими і т.д.

    І який кредит може бути у кандидата, який ще за 3-4 місяця до виборів був відомий лише прізвищем і попереднім місцем роботи? Так формується лише рейтинг, по принципу "лучший из худших", що і відбувається у нас всі 30+ років.
    '
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  20. #20540

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 826

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    а він вже пішов?
    Д'єрмак сказал шо іде
    https://www.youtube.com/watch?v=X4TCg1bxbpw
    Мали, Буркина-Фасо и прочие Нигеры тоже формально считаются государствами. и воюют там безличь всяких. и ничего (с) алкаш #гамнаурі - дешеве лайно )))

Сторінка 1027 з 1270 ПершаПерша ... 2752792797710171018101910201021102210231024102510261027102810291030103110321033103410351036103710771127 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті