Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 765 з 1230 ПершаПерша ... 265665715755756757758759760761762763764765766767768769770771772773774775815865 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 24593, показано з 15 281 по 15 300.

Тема: Балаканина - 3

  1. #15281
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 959

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    говорят статья интересная... о том что думают республиканцы о знаменитой на огороде республиканке)))

    ... интересно, что расскажет возар...
    http://www.politico.com/news/2022/07...nskyy-00045949
    отож
    “What the fuck.” (с)
    и там уже однопартийцы стали шото подозревать, так она добалакается шо будет в Ростов тикать, если успеет

  2. #15282
    Аватар для Lenuhen
    Реєстрація
    22 липень 2009
    Дописів
    9 040

    Типово

    Сходила, кстати, посмотрела, это реальное существо, вот такое оно пишет:

  3. #15283
    Аватар для strv
    Реєстрація
    16 серпень 2007
    Дописів
    36 931

    Типово

    Я после вчерашнего в Виннице всю ночь не могла спать и вот это сообщение тоже вечером мне попалось.
    Как эти организмы вообще живут с этим всем? Они бравируют тем, что убивают людей, детей.
    И остаются безнаказанными ((
    В мире нет справедливости.

    У меня есть родственник (теперь уже бывший) в Саратове, так вот он из таких.
    У него каждое предложение начиналось с «вы же должны понять, мы вам помогаем..»
    Микробы.

  4. #15284
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 222

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    кто декоммунизацией и десоветизацией уничтожал армию?
    Декомунізація ЗНИЩИЛА армію??? Так це тому армія-2018 на декілька голов ВИЩА за армію-2014? І не лише за досвідом, а й за оснащенностю. В 2014-му році армії у нас майже не було, а потім Порох її так декомунізовав, що її не майже, а вже ДІЙСНО не було, ага. І саме ВІДСУТНЯ українська армія п'ять років крок за кроком ЗВІЛЬНЯЛА український Донбас, а ще через три роки так врізала оркам, що ті й досі оговтатися не можуть. Яке неймовірне "ЗНИЩЕННЯ" ЗСУ! Жопус, ти скільки "Бояришніка" випив, перш ніж таке ляпнув?
    Востаннє редагував Дейнерис: 15.07.2022 о 18:26
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  5. #15285

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 827

    Типово

    Spoiler Spoiler: :( :cry: 

  6. #15286
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 222

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    не связываешь суку тварюку спартц с ослаблением санкций на самые экспортоориентированные отрасли кацапии в одну картинку?

    То Порох у тебе у всьому винен, тепер ще й Спартц. Звернися до психіатра.
    при ком больше всего взрывались основные склады вооружений?
    А при кому знищені всі аеропорти, купа казарм та НПЗ?
    кто вместо возрождения Краза покупал срань богдановскую?
    І ця "срань" вже дев'ятий рік РЯТУЄ ЖИТТЯ наших хлопців на фронті! І самі військові кажуть, що "Богдани" працюють, як звірі, в той час, як купа іншої техніки вже давно здохла. Так що засунь свій висєр у свій смердючий хавальник, рашик!
    патроны, снаряды и для них заводы?
    Скільки всього цього було побудовано при Кучмі та Ющенко? А при Зеленському? Якого хріна ти все звалюєш на Пороха?
    и да, причем тут Кравчук?
    Та ващє ні прі чом, ага. Він весь білий та пухнастий.
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Сейчас вощариус расскажет что дают больше чем надо и чем мы просим.
    Дура.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  7. #15287
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 222

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    конечно заметили, ты туповат и не хочешь меняться
    Чия б корова мичала! «Глуп тот человек, который никогда не меняет своего мнения.» Уинстон Черчилль. За ті вісім років, що я тебе знаю (по форуму), ти по ЖОДНОМУ з питань НЕ ЗМІНИВ свою думку. Ні про Тюльку, ні про Пороха, ні про будь-кого іншого. Тебе вже рилом ткнули в стінограму засідання РНБО по Криму, де навіть тупому зрозуміло, що НЕ ТУРЧИНОВ, а тим більше НЕ Порох здали Крим, і що твоя Тюлька приклала до цього багато зусиль, але ти все одно, як баран, продовжуєш стверджувати, що винні лише Турч з Порохом, і що Крим МОЖНА було відстояти. І хто ти після цього, як не повний дебіл?
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Это ж какое счастье для рашиков
    Для вас все, що ПОГАНО для України, викликає щастя!
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Значит мы с вами читаем разную историю.
    Так, не всі читають КРЕМЛІВСЬКУ версію історії, як ти.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  8. #15288
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Помнится не так давно обсуждался скандал между Бутусовым и Безумной

    Сергій Гайдай, голова Луганської обласної військової адміністраці - Мар’яна Безугла — «пані народний неадекват»


    https://hromadske.ua/posts/ya-spodiv...-sergij-gajdaj


  9. #15289
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 222

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    уверенны
    У одного рашика "проблеММы", у цієї рашистки "увереННы". Рашоголові не змогли навіть шкільний рівень російської мови опанувати, а ще сміють щось у наш бік смердіти!
    Цитата Допис від Кимон Переглянути допис
    и по вчерашнему: погибло трое детей. Но тягают по всем пабликам одну несчастную. Ужас какой. Все вокруг копируют и у себя выставляют. Что бы что?
    +1000 При цьому ще й вік дитини ставлять, який бажають: одні пишуть, що їй лише 1,5 роки було, інші, що три. А деякі (включно з ЗЕЛЕНСЬКИМ!) ляпають, що їй було аж 4 роки. Як так можна??? Особлило огидно це було чути від Невтікущого: невже його посіпаки НАСТІЛЬКИ тупі та непрофесійні, що не можуть навіть вік загиблої дитини дізнатися??
    Цитата Допис від Nikoy Переглянути допис
    Остальные дети видимо нонеймы....
    Загибла внаслідок російського удару по Вінниці 4-річна Ліза
    Ще один. Їй було ТРИ роки!!
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  10. #15290
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 222

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    откройте для начала Википедию и почитайте
    Про що я й казала: тупорила Бур'яніха читає РОСІЙСЬКУ (тобто кремлівську) версію Вікіпедії.
    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Почему вы серьезно воспринимаете птичниц ?))
    Слушне питання. В неї ж мозку менше, ніж у її курей.
    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    переговоры о поставках и всю логистику от отправки до нуля курирует Залужный - с твоих слов ,потому что ОП не доверяют
    Поставками зброї, а головне, логістикою курує ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧ???? Ти що куриш? А бойовими діями хто керує? Арахамія?
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Зачем вам фамилии?) Вы ж уже все для себя решили.
    Сказало тупориле чмо, для якої РОСІЙСЬКА версія Вікіпедії - це верхівка знань та інтелекту, і нічого іншого їй більше не треба.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  11. #15291
    Аватар для ashim1990
    Реєстрація
    04 травень 2018
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    5 500

    Типово

    Цитата Допис від Lenuhen Переглянути допис
    Сходила, кстати, посмотрела, это реальное существо, вот такое оно пишет:
    Существо реальное, но оно утверждает, что это клон.
    "Ніч буде важкою, дуже важкою. Але буде ранок!", - Президент Зеленський 00:00 26.02.2022

  12. #15292
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 222

    Типово

    Цитата Допис від Кимон Переглянути допис
    а время конфликта Финляндия получила, главным образом из Британии, Франции и Швеции, 350 истребителей, 500 орудий, 6 тыс. пулеметов, 100 тыс. винтовок, 650 тыс. ручных гранат, 2,5 млн снарядов и 160 млн патронов.
    Из 26 стран прибыло около 11,5 тысяч добровольцев, большинство которых не имело никакой подготовки и либо попало на фронт в последние недели конфликта, либо вовсе не успело повоевать. Из них= 300 американцев
    "Фыфсёврёти!"(с) Кремль краще знає, що там було! Читайте раша-Вікі - це найкраще джерело знань!
    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    2-х хлопчиків вже ідентифікували
    Бідні діти! Важко уявити, який жах та біль вони відчували в останніх хвилини свого життя. Царство небесне янголяткам!
    Цитата Допис від Кимон Переглянути допис
    Не отпустили БЫ из ссср Укрраину БЕЗ разоружения.
    Що Ви несете?? Хто взагалі відпускав чи ні хоча б одну з 14-ти країн??? Всі САМІ виходили!
    Що стосується зброї, то так, Захід вимагав відмовитися. Але лише від ЯДЕРНОЇ!! Позбавлятися ІНШИХ видів зброї від нас НІХТО НЕ ВИМАГАВ!!! Це саме наша тодішня влада за ВЛАСНИМ бажанням розпродавала армію направо й наліво.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  13. #15293
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    16 838

    Типово

    Цитата Допис від Lenuhen Переглянути допис
    кстати, посмотрела, это реальное существо, вот такое оно пишет:
    а вы не задумывались, что тут ползающее и срущее существо - деэнерисиха практически такое же пишет,
    ежедневно, и еженощно
    ибо оно кровь от крови, плоть от плоти беснующихся орков

    не заметили?
    уже привыкли?
    чему тогда удивляетесь..

    орки не только там, орки давно уже тут
    "Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)

  14. #15294
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 222

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    Два месяца не заходил
    І це Ви дуже погано робили.
    Всем удачи и хорошего настроения.
    Знову тікаєте? Це Ви так "воюєте"?
    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    если уж никак низя было с яо оставаться, то надо было стоять на том, что мы либо в нато без яо либо без нато с яо. а не булки расставлять и лишь бы парашу не обидеть
    ППКС
    Цитата Допис від Кимон Переглянути допис
    зачем в 1922 году Украина присоединилась к СССР?
    Україна САМА приєдналася?? А по морді за цю брехню?
    зачем в 1922 году Украина присоединилась к СССР? Почему не кричите? чего Хмельницкого не клянете?
    Так це ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ приєднав Україну до СРСР?? У Вас з головою все гаразд???
    Востаннє редагував Дейнерис: 15.07.2022 о 18:32
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  15. #15295
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Alexs Переглянути допис
    а вы не задумывались, что тут ползающее и срущее существо - деэнерисиха практически такое же пишет,
    ежедневно, и еженощно
    ибо оно кровь от крови, плоть от плоти беснующихся орков

    не заметили?
    уже привыкли?
    чему тогда удивляетесь..

    орки не только там, орки давно уже тут
    Чего вдруг у вас такие фантазии?
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  16. #15296
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 222

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    "Мама і синочок… Вони просто приїхали у вінницьку клініку, а російські zвірі їх там убили... Вікторія Рекута і 7-річний Максимко Жарій з села Мала Мочулка на Вінничині…"
    https://censor.net/ua/p3354334
    Я ніколи не думала, що можу ТАК ненавидіти, як ненавиджу цих тварюк! Щоб КОЖНА рашистська мати пережила все те, що переживають наші матері, коли втрачають свої дітей!
    Цитата Допис від Alexs Переглянути допис
    а вы не задумывались, что тут ползающее и срущее существо - деэнерисиха практически такое же пишет, ежедневно, и еженощно ибо оно кровь от крови, плоть от плоти беснующихся орков
    А за брехню я тобі, тварюко ху.йловська, яйця відірву та у вуха засуну!
    орки не только там, орки давно уже тут
    Ти, Сміттєвоз, набір цифр, циферний алкаш, Абдуріум та інші.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  17. #15297

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 882

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    ...
    Поставками зброї, а головне, логістикою курує ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧ???? Ти що куриш?....
    это Vozar утверждает - почему у него и переспросил

  18. #15298
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    А кто это у нас на английском в стремной газетке пра праститутку американскую пишет из ананимных источников?

    Да это же тот герой которы и раньше лизал зелёный зад ( зачеркнуто) про покушения страшные на супермена нам рассказывал и перевороты государственные в Украине ))


    Журналіст американського медіапроєкту Buzzfeed News Крістофер Міллер розповів про ймовірних організаторів державного перевороту в Україні.

    Джерело: Міллер на своїй*twitter-сторінці, посилаючись на свої джерела з Офісу президента

    Пряма мова: "Спробу державного перевороту, про яку згадав сьогодні президент Володимир Зеленський, готували офіцер російського ФСБ та три зрадники з МВС України, які перебувають у Криму".

    Деталі: Відповідно до джерел Міллера, головним "куратором" є згаданий працівник ФСБ, якого звати Василь Васильович Лаптєв. Імена трьох українців: Олексій Васильєв, Василь Грицак й Едуард Федосов.

    Міллер додав, що організатори хотіли використати суспільну напругу всередині України, зокрема боротьбу між Зеленським та Ахметовим.*

    Водночас, він наголошує, що в записі розмови чотирьох підбурювачів згадується бізнесмен Ринат Ахметов, але його участь не доведена. Як переказує Міллер, організатори перевороти говорили, що їм "треба бути готовими вийти на контакт і почати співпрацювати з Ахметовим".

    1 грудня ініціатори перевороту сподівалися влаштувати протести на Банковій, що мали би спровокувати подальший безлад у столиці та привести до влади людей, наближених до олігарха.
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  19. #15299
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 222

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    это Vozar утверждает - почему у него и переспросил
    Яке відношення має Возар до твоїх галюцінацій?
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  20. #15300
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 385

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    а я как то пропустил - кто то закрывал въезд русне, а теперь отменили?
    Вроде ж какой-то там " закон" дурдума принимала. Не особо вдавалась в подробности. Мелькало в инете.
    Вот отменили. Но мне посрать на рашиков.
    Главное,чтоб нашим была возможность выехать. У знакомых дети и внук так уже в Чехию выехали. В нашу сторону не пускали,ехали через рашку.

Сторінка 765 з 1230 ПершаПерша ... 265665715755756757758759760761762763764765766767768769770771772773774775815865 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті