Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 687 з 1230 ПершаПерша ... 1875876376776786796806816826836846856866876886896906916926936946956966977377871187 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 24593, показано з 13 721 по 13 740.

Тема: Балаканина - 3

  1. #13721

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис

    В Днепре что((? Кроме многолетнего ворья всех мастей...И города, который мог быть садом. Но так и не стал.

    .
    Зате став містом-парковкою.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  2. #13722
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Табах начебто у відставці? але він трамполюб, й, відповідно, байденофоб.
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  3. #13723
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 218

    Типово

    Цитата Допис від Alexs Переглянути допис
    Гари Табах - "по моему мнению, даже и 3% нету от того, что необходимо.."
    да-да, то самый Табах, который по мнению местной упоротой
    Бидло Алекс 8 років дрочив на одного ху.йловського провокатора - Педошарія, а тепер ще я на другу ху.йловську шавку оргазмує - на Табаха. Щоб тебе розірвало на шматки, як орків, тварюко продажна!
    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    кого еще из руських будешь цитировать? и главное - зачем?
    Рашоголовому не зрозуміти. По суті написаного ним немає, що сказати, то тоді стули пельку й не смерди.
    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Непонятно каким боком здесь Дейнерис?
    Приблизно таким самим, як і Порох до окупації Криму, мордорсько-української війни, а також до всих злочинів нинішньої влади. Для зебидло-стада ніколи не було проблемою, кого зробити цапом відбувайлом по будь-якій проблемі.
    Востаннє редагував Дейнерис: 09.07.2022 о 01:52
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  4. #13724
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 218

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Посмотрите на Николаев до войны. Сумасшедшее процветание.
    На Мариуполь, который превратили в куклу за 3 года.
    На ту же Чернобаевку, где был город-сад. Опять таки 3 года назад началось возрождение.
    Як же нудить від цього цілодобового вилизування зелених дуп!
    Ірпінь теж перетворили на місто-казку! Ще за часів МИНУЛОЇ влади! І таких міст багато.
    Про Харьков я вообще молчу, там отдельная история властей и тогда и сейчас.
    Харків теж лише за ТРИ роки змінили? І за брехню відповіси, харків'янка хрінова? Харків облагороджували ДЕСЯТЬ років - весь той час, що мером був Гепа.
    А великуоумный П куда и как смотрел? В карманчик свой, не иначе....
    П...ць! І тут у зебидла Порох винен. Це ж якими треба бути дебілами, щоб навіть крадівництво МІСЦЕВОЇ влади теж ПОРОХУ приписати???
    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    Табах начебто у відставці? але він трамполюб, й, відповідно, байденофоб.
    І ху.йлофан. Тобто три лайна в одному флаконі - все, як любить кацап Алекс.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  5. #13725
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 218

    Типово

    Р.S.
    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Посмотрите на Николаев до войны.
    В двох словах, які означені червоним, є вся сутність зебидло-стада: в них, як і в їх зеленого ідола, війна почалася 24.02.2022. Вісім років ДО цієї дати - то в них була не війна, то "хлопці у солдатиків грали". А на майже 15 тисяч загиблих за 8 років зебидло-стаду насрати! Як же я ненавиджу вас, тварюк продажних!
    Нещодавно як раз допис по цій же темі читала:
    Микола Ворошнов
    2 д. ·
    "Раніше то була не війна,
    2014- лютий 2022 не рахується,
    от зараз справжні бойові дії і справжні ветерани"
    В мене аж пику перекосило від цієї фрази.
    Розмова відбулася в одному з прифронтових міст на сході.
    Цю фразу сказав "ветеран", який з березня місяця воює, починав з ТРО і зараз прикомандирований до одної з бригад тут, на сході.
    Йому, доречі, десь за 30. Де він був усі ці 8 років "не справжньої війни" - хто його зна.
    Дах мені рвануло, але стримався.
    Взагалі, тепер для усіх нових знайомих - я обсолютно далекий від армії чувак, який до цього дня і зброю ніколи в руках не тримав.
    Це цікаві спостереження, скажу я вам. Люди, бійці, по різному розкриваються і дуже швидко стає помітним хто є хто.
    Доречі, я - Діма, єслі шо)))) так нада.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  6. #13726
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 218

    Типово

    Жоден вчора не написав про вбивство японського екс-прем'єра Сіндзо Абе. Отак ми "цінуємо" друзів України.

    Pavlo Klimkin
    11 ч. ·
    Знаю, що вся Україна вже сумує за Борисом Джонсоном. Навіть серед друзів він дійсно особливий. Але сьогодні вбили ще одного друга України - колишнього прем’єра Японії Абе. Для мене він був уособленням справжнього самурая. Спокійний і готовий діяти. На початку свого прем’єрства він мріяв домовитися з Москвою про початок переговорів щодо Курильських островів. Санкції проти Росії зруйнували його мрію: він міг би спробувати з них з’їхати, але зробив, як вважав правильним. Вибрав свої цінності замість своє мрії. І коли ми під час зустрічі жартували, що в нас спільна проблема - Росія - сказав, що кращого друга в України в Азії немає.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  7. #13727

    Реєстрація
    10 березень 2010
    Дописів
    5 322

    Типово

    Блядина похоже просвистела над головой а через 5 минут сирена.....

  8. #13728
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    16 838

    Типово

    Валентин Резніченко

    Дніпропетровщина
    9 липня
    "Ворог не припиняє терору наших міст та сіл.

    На ранок російські війська обстріляли Інгулецький район Кривого Рогу.
    Усвідомлено ударили з «Градів» по житлових кварталах.


    Цей підступний обстріл забрав життя 41-річної жінки, ще двоє людей з осколковими пораненнями госпіталізовані.
    Пошкоджена школа і кілька будинків. Згоріла автівка, що стояла поряд."
    "Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)

  9. #13729

    Реєстрація
    14 жовтень 2007
    Дописів
    8 859

    Типово

    Цитата Допис від after midnight Переглянути допис
    на відміну від німців, які жмуться за кожен БТР, бо вони їм самим потрібні.
    Для чего?

  10. #13730

    Реєстрація
    14 жовтень 2007
    Дописів
    8 859

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Скока,скока?) Одно кило или весь мешок?
    По одному на каждое направление, перечисляемое в ежедневной сводке.

    Хотя, конечно, 12 HIMARSов разительно лучше 0.

  11. #13731

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 877

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    ////
    Рашоголовому не зрозуміти. По суті написаного ним немає, що сказати, то тоді стули пельку й не смерди.///
    тики понять и простить #харошегоруского

  12. #13732
    Аватар для Заурус
    Реєстрація
    12 лютий 2022
    Дописів
    3 086

    Типово

    Цитата Допис від Alexs Переглянути допис
    Валентин Резніченко

    Дніпропетровщина
    9 липня
    "Ворог не припиняє терору наших міст та сіл.

    На ранок російські війська обстріляли Інгулецький район Кривого Рогу.
    Усвідомлено ударили з «Градів» по житлових кварталах.


    Цей підступний обстріл забрав життя 41-річної жінки, ще двоє людей з осколковими пораненнями госпіталізовані.
    Пошкоджена школа і кілька будинків. Згоріла автівка, що стояла поряд."
    Вилкул пишет что из Ураганов

    Интересно одно, на неделе Вилкул вещал, что враг отброшен на 50 км вглубь от границы области и тут прилеты

    Выходит что врет
    Когда есть разделитель - мозги не нужны. Это европейская практика © Шашки 15.06.2019

  13. #13733
    Аватар для locket09
    Реєстрація
    15 листопад 2010
    Дописів
    10 283

    Типово

    ситуация меняется постоянно

  14. #13734

    Реєстрація
    10 березень 2010
    Дописів
    5 322

    Типово

    Розпакування посилки з eBay....
    https://www.facebook.com/10000181188...7439464637636/

  15. #13735
    Аватар для Заурус
    Реєстрація
    12 лютий 2022
    Дописів
    3 086

    Типово

    Цитата Допис від locket09 Переглянути допис
    ситуация меняется постоянно
    Это понятно, только в ежедневных сводках на том направлении все под контролем и враг не продвигается
    Когда есть разделитель - мозги не нужны. Это европейская практика © Шашки 15.06.2019

  16. #13736

    Реєстрація
    14 лютий 2012
    Дописів
    820

    Типово

    от Вилкула: Уточнение по утреннему обстрелу Ингульца.
    РСЗО «Торнадо-С» калибр 300 мм (зона поражения с модернизированным БК – до 120 км).
    Обстрел с дистанции более 70 км из района между н.п. Новорайск и н.п. Костырка оккупированной орками части Херсонской области.
    10 ракет - и осколочные и кассетные БК.
    Выстрел «в ту сторону», просто по центру мирного жилмассива с большим разлетом ракет.
    Погибшая женщина 1981 г.р. - повар в детском садике, шла на работу. Девушка 2002 г.р. – очень «тяжелая», серьезные поражения области сердца и печени, врачи борются за ее жизнь.
    Мужчина 1979 г.р. – множественные осколочные ранения средней тяжести.
    Благодаря нашим воинам линия фронта сдвинута в Херсонскую область на расстояние до 50 км от города. Но «Торнадо-С», «Смерчи», ракеты продолжают представлять серьезную опасность. Берегите себя и своих близких. Не подходите к незнакомым предметам – сразу звоните 101 и 102, работают взрывотехники. Соблюдайте правила воздушной тревоги.

  17. #13737
    Пешеход года 2009 Аватар для after midnight
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    15 550

    Типово

    Цитата Допис від habubabur Переглянути допис
    Для чего?
    для чого вони нам? чи для чого вони їм потрібні?

  18. #13738
    Аватар для Lenuhen
    Реєстрація
    22 липень 2009
    Дописів
    9 040

    Типово

    Читаю комменты в криворожских тг, они там в шоке, конечно.
    А еще перед этим минубийств рф анонсировали, что "в школах Харькова и Кривого Рога размещены склады ВСУ", ну ото и ударили.
    Хотя им повод и не нужен.

  19. #13739
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Плохие новости принес я в ваш дом, птичницы...

    Вступление. ))

    Вчера птичницы выступили пафосно с совместным заявлением что главное отличие Зеленского от предшественника, что он сумел сформировать профессиональную команду, в отличии от команды барыг и далее по методичке

    Уточню - это было сказано в те уникальные минуты, когда птичницы не срали ротом, а опасаясь последствий говорили нашему воину из ЗСУ. Потому такая шокирующая конкретика ))


    Главное. Хотелось бы услышать хоть каких то членораздельных звуков от авторов смелого заявления о мощной команде Супермена в связи с этим ....


    -----------------------------------------


    Вашингтон, округ Колумбия .*- Сегодня конгрессмен Спарта направил президенту Байдену письмо с просьбой провести брифинг о процедурах надзора, связанных с начальником штаба президента Зеленского Андрием Ермаком.

    Основываясь на различных сведениях, действия, предпринятые г-ном. Ермак в Украине и его предполагаемые отношения в связи с Россией, Конгресс должен срочно получить эту информацию, чтобы подтвердить или опровергнуть различные серьезные обвинения. Учитывая наше материальное участие в этом конфликте, мы обязаны этим уровнем строгости и подотчетности американскому народу, поскольку Украина срочно нуждается в повышении уровня и скорости помощи в области безопасности, которые, к сожалению, не были приоритетными для администрации Байдена.

    Кроме того, конгрессмен Спарта обратил внимание президента Байдена на тот факт, что г-н. Ермак назначил г-на. Олег Татаров в качестве своего заместителя по правоохранительным органам в борьбе с коррупцией, который вместо этого, как хорошо известно президенту Байдену, откладывает назначение независимого прокурора по борьбе с коррупцией более года, что делает Специализированную прокуратуру по борьбе с коррупцией и Национальную Антикоррупционное Бюро (НАБУ) не работает. Г-н. Татаров находился под следствием НАБУ в 2020 году до его назначения, когда его дело якобы было ненадлежащим образом передано обычному прокурору и закрыто. Г-н. Татаров был также высокопоставленным полицейским чиновником при бывшем президенте Януковиче, преследующем протестующих Евромайдана.

    https://spartz.house.gov/media/press...rmak-president
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  20. #13740

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 877

    Типово

    не забудь принести висновки перевірки - что б не так как с кином Христо

Сторінка 687 з 1230 ПершаПерша ... 1875876376776786796806816826836846856866876886896906916926936946956966977377871187 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті