| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Ой. Опять у самонки канализацию прорвало...
Проветрить,а то задохнешься.
Байден давеча ещё 4 HIMARSа анонсировал, в сумме с другими РСЗО будет уже 12. Думаю лет через 5 выйдем на запрошенное количество![]()
![]()
якщо враховувати, що ленд-ліз ще не почався, а ці 12 ми отримали/отримаєм десь за місяць, то вже непогано.
якщо ще за місяць отримаєм ще 12, то цього за словами Данилова вже достатньо, щоб перейти у контрнаступ.
до того ж сенатори Гремі та Блюменталь зараз повертаються в штати, аби переконати сенат постачати нам більш далекобійні ракети до HIMARS (не на 80 км. максимум, як зараз, а здається до 300 км.), і теоретично їх можна буде поставити протягом 60 діб. так шо не все так пессимистично.
на відміну від німців, які жмуться за кожен БТР, бо вони їм самим потрібні.
Ustas77 стосовно написання в/на Україні: сам предлог стал оружием мошенников из тупой толпы... мне допустим всеравно как говорят в или на...
в телеграмме увидел фото Президента и Рыженко в Мечникова - это седня приезжал?
⚡️США передадут Украине боеприпасы для HIMARS с дальностью до 300 км.
Можно по рашке йопнуть
гадость это ваш рыжанка.
С 15года в Березке шмотки покупает на Вернадского, тогда еще Дзержинсского.
В кожаной куртке из питона за минимум 20 косарей и в тухолях из крокодила.
Фетиш какой-то, видимо.
А по сути - малоумный недомедик , вор и мразь. Не врач и не лекарь, не хозяйственник и не строитель. Достойный городских властей и властей Страны того периода.
Конеченное фу.
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks