Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 684 з 1230 ПершаПерша ... 1845846346746756766776786796806816826836846856866876886896906916926936947347841184 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 24593, показано з 13 661 по 13 680.

Тема: Балаканина - 3

  1. #13661
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Что не отменяет негативных последствий влияния человека на окружающую среду.
    человека же, глобально, но не Украины. А вы привели пример как будто Украина при чем к ихним задним дворам. А то они сами.
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  2. #13662
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Дааа)) Война и мы все должны слепо и молча сплотиться вокруг нашего величайшего лидера, нашего героя комиксов, а не вот это всё
    я представила сплотившихся с озабоченными котячими мордяхами (кто имеет котов тот понял), вокруг зе в костюме бетмена )))
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  3. #13663
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    Яке морэ?? Написано же было в центральной Хорватии.г.Краковац. Следы от пуль на зданиях еще с 1995г остались. Как раз на границе Хорватии и бывшей РСК.
    Тут нет ни пляжей ни моря. (фото из гугл карты)
    я все думаю, как Хорватии удалось отхватить себе побережье таким длинным клином? Там же аж просится Босния и Герцеговина выровнять
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  4. #13664

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 869

    Типово

    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    я все думаю, как Хорватии удалось отхватить себе побережье таким длинным клином? Там же аж просится Босния и Герцеговина выровнять
    сербы вообще без морька остались

  5. #13665
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    у сербов я видела такие же дровяные склады по всем дворам. в глубинке, не в белграде (to ustas: не путать белгородом)
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  6. #13666
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    я представила сплотившихся с озабоченными котячими мордяхами (кто имеет котов тот понял), вокруг зе в костюме бетмена )))

    Востаннє редагував Манула: 08.07.2022 о 17:10

  7. #13667
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 383

    Типово

    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    человека же, глобально, но не Украины. А вы привели пример как будто Украина при чем к ихним задним дворам. А то они сами.
    Нет. Я ничего не писала про Украину. Вы написали,что в Европе и Азии такого как в Украине не будет. Я ответила,что есть. Причины субъективно разные,а объективно и там и там влияние человека.

  8. #13668
    Аватар для Nemezzida
    Реєстрація
    07 січень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    11 055

    Типово

    І. Лікарчук: будемо калатати дзвоником під виття сирен?

    Автор: Ігор Лікарчук, екскерівник Українського центру оцінювання якості освіти.
    У багатьох профілях на ФБ йде жвава дискусія стосовно початку нового року. Одна із авторів, яку я дуже поважаю, на мій коментар, що не потрібно займатися окозамилюванням і вважати, що ледь пристосовані шкільні підвали можуть вважатися укриттями, зауважила: такі підвали (найпростіші укриття) є альтернативою ситуації, коли дитина буде ховатися вдома під столом…
    Мені здається, що це далеко не так. Братська могила, на яку може, не дай Бог, перетворитися таке найпростіше «укриття», аж ніяк не може бути альтернативою тому, про що пише моя візаві. Хоча б і тому, що в такому «укритті» буде не одна і не дві дитини…
    Я не можу і не хочу зрозуміти логіку деяких посадовців від освіти, яким більш важливими є питання організації освітнього процесу офлайн, ніж реальні дуже серйозні загрози життю учасників освітнього процесу.
    Не думаю, що освітній процес в режимі офлайн в умовах постійної загрози обстрілів, повітряних тривог і т. ін. буде набагато успішнішим і ефективнішим від освітнього процесу в режимі онлайн.
    Тому ще раз і вкотре не втомлюся висловлювати свою думку: допоки не закінчиться війна, ніякого освітнього процесу в режимі офлайн апріорі не може бути.
    В Україні немає безпечних від обстрілів територій. Цінність життя та безпека учасників освітнього процесу – набагато важливіші від усього іншого. Втрачені знання чи не здобуті можна відновити чи здобути пізніше, а втрачене життя – ніколи.
    Чи я помиляюся, колеги? Будемо калатати шкільним дзвінком під виття сирен?
    Оригінал


    Востаннє редагував Nemezzida: 08.07.2022 о 21:23
    Приватні уроки з математики: шкільної і вищої. Заняття і консультації онлайн (через відеозв’язок).http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=228729

  9. #13669

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 826

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    у сербов я видела такие же дровяные склады по всем дворам. в глубинке, не в белграде (to ustas: не путать белгородом)
    какая разница

  10. #13670
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    какая разница
    в контексте проруснявости сербского общества -- почти никукой, дыа
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  11. #13671
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    56 947

    Типово

    Цитата Допис від Nemezzida Переглянути допис
    [h=1]І. Лікарчук:
    Так и сказал три раза?
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  12. #13672
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    #харошийруський? не удивлен
    ПО СУТІ допису є, що сказати? Чи ти зайшов лише посрати?
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Генштаб разъяснения дал. Президент тоже.
    Це все чергова лапша для твоїх чебурашачих вух. Жери - сподіваюся, вдавися.
    А рашапропагандонам все неймётся.
    Ну, треба ж вам гонорар відпрацьовувати, щоб Ху.йло не звільнив.
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    факт,что зимняя температурная норма жилых помещений во многих европейских странах 15 градусов.
    Абдуріум просто спати не зможе, якщо хоча б декілька разів за день не набреше. Бодай у дрібницях, але ТРЕБА збрехати.
    15 градусів у помешканні - це норма лише в ОДНІЙ європейській країні: Великій Британії. Ще в одній - у Нідерландах - норма 16 градусів. В решті європейськиї країн - від 17 до 20 градусів.
    Абдуріум - головне форумське брехло!
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  13. #13673

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 869

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    ПО СУТІ допису є, що сказати? Чи ти зайшов лише посрати?
    ///
    у русни может бути суть в дописі? не удивлен
    #харошиеруськие
    Востаннє редагував 1234A: 08.07.2022 о 17:58

  14. #13674
    Аватар для Lenuhen
    Реєстрація
    22 липень 2009
    Дописів
    9 040

    Типово

    Канада підтвердила Німеччині, що розблокує турбіну для "Північного потоку-1", — Reuters.

  15. #13675
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Суки! Ну когда они уже нажрутся!!!?
    В Днепре начальник военного склада продал предназначенную для фронта продукцию на 12 миллионов гривен...
    Отрубить твари руки на площади!
    Так це ж ТИ цю владу обирала! Які тепер претензії? Жери це лайно, доки не здохнеш!
    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Всё, сейчас и на вас жирными буквами нажалуются о межнациональной розни...дето она запропастилась сегодня...
    На відміну від тебе, гнида смердюча, вона НЕ ОБРАЖАЛА мешканців західних областей!
    може заболела?
    Не дочекаєшся!
    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    ВОВ
    Пролісок, ну, хоч Ви не використовуйте цю совкову назву! Залиште це для рашоголових алексів, сміттєвозів та бур'янів!
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  16. #13676
    Аватар для Malinka111
    Реєстрація
    06 червень 2015
    Дописів
    2 120

    Типово

    Цитата Допис від Кимон Переглянути допис
    она учредитель и подписант благотворительной организации
    благотворительные организации сколько процентов себе от суммы на законных основаниях берут? я не помню, 20%? 30%?
    и можно не платить налоги

    да, однозначно таких спецов в руководстве страны не хватает

  17. #13677
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Нет контроля, всё списывают на военное время...думаете волонтеры не воруют???....пффф....ещё как...это менталитет...с этим с Евросоюза погонят очень быстро, год два и всё...забудут сразу войну помощь победу и общую радость...
    А то ж в інших країнах ніхто ніколи не крав під час минулих війн, ага. Коли ж ти вже, нарешті, вдавися своєю кремлівщиною?
    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    прибежит черноротая
    Так прив'язуй свою благовірну, щоб вона нікуди не бігала.
    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    Теза про друзів для мене була незрозумілою ще за часів навчання в школі. Чому дорослі люди послуговуються термінами "друзі", "брати" у відносинах між державами - загадка. Для мене це дикість як була, так і лишається
    А як тоді назвати Британію, Штати, Польщу?
    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    Дача в ЗУ? Для смита єто важно
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  18. #13678
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    сербы вообще без морька остались
    пуйло им расскажет как сделать сухопутный коридор через черногорию
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  19. #13679
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис

    да да, именно оно! токо есть еще озабоченные с оттенком мрачности, вот тогда будет совсем 100% ))))
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  20. #13680
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Вот и надо таких казнить публично
    Як 37-м роком засмерділо. Абдуріум не заморюється щодня підтверждувати своє КАЦАПСЬКЕ походження.
    Цитата Допис від tofanidze Переглянути допис
    Есть информация, что воруют исключительно русскоязычные, особенно те - которые за Зеленского
    Дебіл.
    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Аха-ха. Новый левел в управлении государством - салон красоты ))
    Шурєгам нравіцца - у них сьогодні черговий оргазм, не заважайте.
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Бракованна курица
    Це в тебе генетичне.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

Сторінка 684 з 1230 ПершаПерша ... 1845846346746756766776786796806816826836846856866876886896906916926936947347841184 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті