Странік, я розумію, що ковбасна психологія і не бачення далі одного дня, це те, що об'єднує більшість, але ж підтримувати тих, хто живе за їх рахунок і давати їм добро на таке існування, це ж розуму зовсім не мати. Тим паче, що перед очіма є зовсім інший приклад. Зі сходу божевільна імперія, владні пики якої доят її, а з заходу нормальна країна. Ну, просто порівняти, і все.