Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2157 з 3000 ПершаПерша ... 1157165720572107214721482149215021512152215321542155215621572158215921602161216221632164216521662167220722572657 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 43 121 по 43 140.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #43121
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    39 021

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Шо, опять? (с.)




    І Торонто - столиця Канади...
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  2. #43122
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 950

    Типово

    и Порошенко - слуга народу ...

  3. #43123
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис

    Народ, скажите кто-то этому убогому, что слова "одноклеточные" и "кароточный" пишутся через букву "Ч", а не "ш". Не знаю, где он этого бреда набрался, - раньше писал правильно.
    да, товарисчь Алень стал писать "одноклетошный" через ш, насколько я знаю этот специфический сленг характерен для жителей Ленинграда или как там он сейчас называется ))) булоШная, скуШный, сердеШный и тыды ))) Таки прет из Аленя расейское нутро )))

    А вообще почитала по диагонали последние страницы бреда... Кажется я поняла - Алень бот чтоли? Или генератор случайных фраз? Мова никому не нужна, 26 государств на террритории Украины, модное словцо от АлуникиДобровольской "токсичный, сделайте дамбассу приятно, сделайте первый шаг-отмените мову, а про остальные я не скажу (стратег, мля )))), останутся одни пенсы, срасея сохраняла и лелеяла украинский язык 500 лет (!?!?!), Украина вымирает, и исключительно из за навязывания мовы - товарищи, что делает этот персонаж на этом форуме? ну одно и то же по кругу, задолбало уже. Ну бред же пишет, одни срасейские лозкнги, давайте поможем мальчику, и дружно пошлем его на йух? лично мне уже надоело читать одно и то же в совершенно разных темах, куда ни пойдешь везде одни и те же лозунги от аленя. Пусть идет в свой блог и там вещает поклонникам про ненавистную мову и хороший дамбас.
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  4. #43124

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 864

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Шо, опять? (с.)




    ради интереса залез на страницу в фейсбук - не нашел ничего про приземление в Ужгород. скинете ссылку будь ласка

  5. #43125
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    ради интереса залез на страницу в фейсбук - не нашел ничего про приземление в Ужгород. скинете ссылку будь ласка
    Це з твітора.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  6. #43126
    Аватар для Иванштейн
    Реєстрація
    23 серпень 2012
    Звідки Ви
    из наших, из славян
    Дописів
    1 299

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    ради интереса залез на страницу в фейсбук - не нашел ничего про приземление в Ужгород. скинете ссылку будь ласка
    какая ссылка? это разве не шутка? фото с подготовки инаугурации.

    еще поищите ссылку на концерт президента в ужгороде.

  7. #43127
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 950

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Це з твітора.
    скрин не з твітора ... хз відкіля, щось нема такого

  8. #43128
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    скрин не з твітора ... хз відкіля, щось нема такого
    Так, нема , але з цим президентом ще не таке буде

  9. #43129
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Тут господин Волкер не согласен с Аляком...))

    "Четкое напоминание того, что ключ к миру в Украине заключается в выводе российских сил. Когда они уйдут, наступит мир и улучшится жизнь местных жителей", - написал он.

    Больше информации на портале Антикор: https://antikor.com.ua/articles/3134...ojska_-_volker
    В отчётах ОБСЕ есть слово "российские войска" или чьи отчёты он там читает?

  10. #43130
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    волкер порешал все уходят , ну слава тебе господи ...
    Волкеров на передок !

  11. #43131
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 950

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Так, нема , але з цим президентом ще не таке буде
    бува, бо ви його дуже поважаєте, тобто ви ж так і кажіть, що це така ефективна (так вважають) інформаційна політика - тролити, розповсюджувати, та генерувати брехню з боку прихильників Порошенко, або з боку ще когось

    п.с. забігаючи наперед, з номером авто "MENDEL", начебто він Ю. Медель, таке саме

  12. #43132
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    бува, бо ви його дуже поважаєте, тобто ви ж так і кажіть, що це така ефективна інформаційна політика - тролити, розповсюджувати, та генерувати брехню з боку прихильників Порошенко, або з боку ще когось

    п.с. забігаючи наперед, з номером авто "MENDEL", начебто він Ю. Медель, таке саме
    І це говорять люди, які 5 років тільки тим і займалися, що брехали і розповсюджували фейкі, чиплялися до несуттєвого, підіймали гвалт з чого завгодно. Вам не подобаються ваші методи?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  13. #43133
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 950

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    І це говорять люди, які 5 років тільки тим і займалися, що брехали і розповсюджували фейкі, чиплялися до несуттєвого, підіймали гвалт з чого завгодно. Вам не подобаються ваші методи?
    говоріть за себе, а не за "ваші"

  14. #43134
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    говоріть за себе, а не за "ваші"
    Так методи ваші, тут хоч за кого говори, чи ні, від методів не відкрутитесь. Подобаються?
    І, да, як прихильник Вована ви можете відповісти, чого він хоче, яка в нього мета? Тільки без роліка Королевської.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  15. #43135
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    І це говорять люди, які 5 років тільки тим і займалися, що брехали і розповсюджували фейкі, чиплялися до несуттєвого, підіймали гвалт з чого завгодно. Вам не подобаються ваші методи?
    Гы.
    Это рассказывает известная кормилица тридцати пенсионеров ?
    ... ну ну ...
    )))))))))))))))))))))))))))))

  16. #43136
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    да, товарисчь Алень стал писать "одноклетошный" через ш, насколько я знаю этот специфический сленг характерен для жителей Ленинграда или как там он сейчас называется ))) булоШная, скуШный, сердеШный и тыды ))) Таки прет из Аленя расейское нутро )))

    А вообще почитала по диагонали последние страницы бреда... Кажется я поняла - Алень бот чтоли? Или генератор случайных фраз? Мова никому не нужна, 26 государств на террритории Украины, модное словцо от АлуникиДобровольской "токсичный, сделайте дамбассу приятно, сделайте первый шаг-отмените мову, а про остальные я не скажу (стратег, мля )))), останутся одни пенсы, срасея сохраняла и лелеяла украинский язык 500 лет (!?!?!), Украина вымирает, и исключительно из за навязывания мовы - товарищи, что делает этот персонаж на этом форуме? ну одно и то же по кругу, задолбало уже. Ну бред же пишет, одни срасейские лозкнги, давайте поможем мальчику, и дружно пошлем его на йух? лично мне уже надоело читать одно и то же в совершенно разных темах, куда ни пойдешь везде одни и те же лозунги от аленя. Пусть идет в свой блог и там вещает поклонникам про ненавистную мову и хороший дамбас.
    Согласен))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  17. #43137
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Предлагаю нормальным людям не мешать "фейкометам" тут резвиться.
    Пусть их наслаждаются собой же придуманным.

  18. #43138
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    В отчётах ОБСЕ есть слово "российские войска" или чьи отчёты он там читает?
    Отчёты военной разведки США. Полные.
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  19. #43139
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Предлагаю нормальным людям не мешать "фейкометам" тут резвиться.
    Пусть их наслаждаются собой же придуманным.
    Вы предлагаете вашим собратьям засохнуть аки скошенный сорняк?

    В теме Порошенко срать бессмысленно, в достижениях власти отчитываться - аналогично быссмысленно - нет предмета ))

    Ещё в иконостасе - личной темке мессии предлагаете самозабаниться - у вас жёсткий пост начинается внутренней разнорядкой Разумкова? ))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  20. #43140
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 950

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Так методи ваші, тут хоч за кого говори, чи ні, від методів не відкрутитесь. Подобаються?
    І, да, як прихильник Вована ви можете відповісти, чого він хоче, яка в нього мета? Тільки без роліка Королевської.
    які такі "ваші!"?

    по перше, про "не суттєво" до ПП, якщо й був тролінг, то по тому що сталося - піджачок, з матнею якісь пригоди, п'яненький на людях (хоча це в же не те що є "не суттєво", хоча може це були невдалі фото, але для де когось вдалі) та т.і.
    по друге, якщо особисто про себе - не мій метод, бо усякі такі пригоди дійсно не суттєві, принаймні не пам'ятаю, щоб щось таке розповсюджував

    от і кажу вам - говоріть за себе, а не про "ващі", але також рекомендую - не зупиняйтесь , це допоможе виграти ще одні вибори )

    так чи інакше, різниця є між тролінгом про те що сталося й тим що вигадали? )

    на друге питання ви відповідь знаєте

    п.с. я вважаю, що в нас 100% громадян обирали Президента, а не Вована чи там Петю
    Востаннє редагував KpoT: 06.07.2019 о 11:38

Сторінка 2157 з 3000 ПершаПерша ... 1157165720572107214721482149215021512152215321542155215621572158215921602161216221632164216521662167220722572657 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті