Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 12 з 17 ПершаПерша ... 234567891011121314151617 ОстанняОстання
Всього знайдено 329, показано з 221 по 240.

Тема: Дятел или автор школьной программы

  1. #221

    Типово

    То, что вы не понимаете, зачем в школе изучать основы фонетики, еще не означает, что эти знания в рамках школьной программы лишние. Могу лишь допустить, что вам в свое время не повезло с учителем-лингвистом...
    точно, не повезло. А ребенку хочется, что бы повезло. Но видно не судьба.
    Это мы еще до химии-физики не дошли. Вот уж где я чувствую упаду под стол, причем с полным на то правом, т.к. это моя специальность.

    и потом, я не говорю, что фонетика лишняя, мне не нравится метод обучения письму через фонетику.

  2. #222

    Типово

    Цитата Допис від Mihajlova Переглянути допис
    То, что вы не понимаете, зачем в школе изучать основы фонетики, еще не означает, что эти знания в рамках школьной программы лишние.
    Основы фонетики, разумеется, необходимы. Но речь, насколько я вижу, идет о правилах транскрибирования, причем бессовестно искаженных (видимо, "адаптированых"). Этим нужно заниматься с детками постарше, когда они уже освоили грамматику и не перепутают в письменной речи "молоко" и [мълак'о].

  3. #223
    Аватар для Adiga
    Реєстрація
    04 жовтень 2005
    Дописів
    28 857

    Типово

    Цитата Допис від Berlita Переглянути допис
    странно, много лет учили писАть на родном языке, не через транскрипцию, и все было ок.
    Я же не про иностранный говорю. Транскрипция нужна, когда челове не знает как читается то или иное слово. У вас есть проблема прочитать написание на русском?Вот и у детей ее нету.
    .
    Я поняла , что окромя русского языка вы не владеете другим иностранным языком. Вопросов больше нет

  4. #224
    Почетный форумчанин Аватар для Ґонта
    Реєстрація
    29 березень 2004
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    13 189

    Типово

    Щось вас занесло трохи в інший бік (це я про фонетику).
    У першому дописі на цю тему йшлося не про фонетичний розбір слова (який вивчається у трохи старших класах і який всі пам’ятають), а про перші уроки читання у першому класі (про які майже всі забули), розраховані на дітей, які не вміють читати. Програма ж передбачає, що не всі прийшли до школи підготовленими. І тому на перших сторінках букваря намальований (наприкла) Слон, Заєць та Корова. А під ними ось що: . . _ . та . _ . _ . та . _ . _ . _ (насправді там будуть ще різними кольорами позначені тверді та м’які, але зараз це суті не міняє).
    І дітей привчають слухати слова та чути в них звуки. Коли вивчать літеру О, і вивчать, що вона позначає звук О, тоді під малюнками Слона, Зайця та Корови буде зображено . . о . та . _ . _ . та . о . о . _
    Коли вивчать літеру Є, і вивчать, що вона може позначати або два звуки й+е або один звук е, пом’якшуючи попередній приголосний, то під Зайцем буде . _ є .
    В чому ж справа? Навіщо так складно? Хіба англійська, німецька так вивчаються?
    А справа в тому, що коли навчають читати та писати іноземною, то, як правило, у дітей вже є поняття - а що ж таке читання та письмо взагалі. Дитина вже підсвідомо оперує поняттями буква-звук і як вони відносяться.
    А коли дитина лише навчається читати-писати рідною мовою, то тут і допомагають ось ці рисочки з крапочками (а не фонетичний розбір слова) навчитися чути звуки та кодувати їх правильними літерами.

    Не заважайте дітям вчитися, шановні батьки.
    Нам своє робити

    Німецька мова влітку

  5. #225

    Типово

    Цитата Допис від Ґонта Переглянути допис
    Щось вас занесло трохи в інший бік (це я про фонетику).
    У першому дописі на цю тему йшлося не про фонетичний розбір слова (який вивчається у трохи старших класах і який всі пам’ятають), а про перші уроки читання у першому класі (про які майже всі забули), розраховані на дітей, які не вміють читати. Програма ж передбачає, що не всі прийшли до школи підготовленими. І тому на перших сторінках букваря намальований (наприкла) Слон, Заєць та Корова. А під ними ось що: . . _ . та . _ . _ . та . _ . _ . _ (насправді там будуть ще різними кольорами позначені тверді та м’які, але зараз це суті не міняє).
    І дітей привчають слухати слова та чути в них звуки. Коли вивчать літеру О, і вивчать, що вона позначає звук О, тоді під малюнками Слона, Зайця та Корови буде зображено . . о . та . _ . _ . та . о . о . _
    Коли вивчать літеру Є, і вивчать, що вона може позначати або два звуки й+е або один звук е, пом’якшуючи попередній приголосний, то під Зайцем буде . _ є .
    В чому ж справа? Навіщо так складно? Хіба англійська, німецька так вивчаються?
    А справа в тому, що коли навчають читати та писати іноземною, то, як правило, у дітей вже є поняття - а що ж таке читання та письмо взагалі. Дитина вже підсвідомо оперує поняттями буква-звук і як вони відносяться.
    А коли дитина лише навчається читати-писати рідною мовою, то тут і допомагають ось ці рисочки з крапочками (а не фонетичний розбір слова) навчитися чути звуки та кодувати їх правильними літерами.

    Не заважайте дітям вчитися, шановні батьки.
    вы совсем не вкурсе той программы о которой идет речь. Это 2 класс, дети уже прошли, то о чем вы говорите.
    Если интересно, то там есть еще такие понятия как сильная и слабая орфограмма


    Я поняла , что окромя русского языка вы не владеете другим иностранным языком. Вопросов больше нет
    а причем тут иностранный язык? мы же не о обучении чужому языку говорим.

    Основы фонетики, разумеется, необходимы. Но речь, насколько я вижу, идет о правилах транскрибирования, причем бессовестно искаженных (видимо, "адаптированых"). Этим нужно заниматься с детками постарше, когда они уже освоили грамматику и не перепутают в письменной речи "молоко" и [мълак'о].
    ну хоть кто-то меня понял , а то у меня впечатление, или люди никогда не интересовались, а чему же их детей учат? или тут все "засланые казачки"

  6. #226

    Типово

    Примеры
    Мініатюри долучень Мініатюри долучень Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  scan 1.jpg
Переглядів: 34
Розмір:  59,4 КБ
ID:	10704  
    Востаннє редагував Berlita: 10.09.2009 о 11:12

  7. #227
    Почетный форумчанин Аватар для Ґонта
    Реєстрація
    29 березень 2004
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    13 189

    Типово

    Цитата Допис від Berlita Переглянути допис
    вы совсем не вкурсе той программы о которой идет речь. Это 2 класс, дети уже прошли, то о чем вы говорите.
    Если интересно, то там есть еще такие понятия как сильная и слабая орфограмма
    Давайте будемо уважно читати дописи одне одного

    Про рисочки та крапочки поставила питання vanda в цьому дописові

    Моя відповідь була на її питання - про рисочки та крапочки у першому класі при опануванні читання.
    Уважніше, будь ласка...
    Нам своє робити

    Німецька мова влітку

  8. #228
    JOSS
    Guest

    Типово

    оо новое ругательство палучилось пь*ос барбосц

  9. #229

    Типово

    Цитата Допис від Ґонта Переглянути допис
    Давайте будемо уважно читати дописи одне одного

    Про рисочки та крапочки поставила питання vanda в цьому дописові

    Моя відповідь була на її питання - про рисочки та крапочки у першому класі при опануванні читання.
    Уважніше, будь ласка...
    извените, было, бы проще, если бы вы давали цитату или писали обращение.

    JOSS

  10. #230
    Чуча
    Guest

    Типово

    Почитала тему, нам в школу только через 3 года, а мне уже страшно!

  11. #231
    Лентяй
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Ґонта Переглянути допис
    ...
    В чому ж справа? Навіщо так складно? Хіба англійська, німецька так вивчаються?
    А справа в тому, що коли навчають читати та писати іноземною, то, як правило, у дітей вже є поняття - а що ж таке читання та письмо взагалі. Дитина вже підсвідомо оперує поняттями буква-звук і як вони відносяться.
    А коли дитина лише навчається читати-писати рідною мовою, то тут і допомагають ось ці рисочки з крапочками (а не фонетичний розбір слова) навчитися чути звуки та кодувати їх правильними літерами.
    ....
    хм, а у моего ребенка иностранный язык (факультативно, правда) был уже в первом классе.

  12. #232
    Лентяй
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Ґонта Переглянути допис
    ...
    Не заважайте дітям вчитися, шановні батьки.
    Да я бы с радостью... Но приходит киндер и говорит - помоги разобраться. Я естессно, уже не помню школьной программы (здесь вы правы), поэтому вместе штудируем учебник. И должен заметить, мне взрослому человеку с аналитическим складом ума (не хвастаюсь) бывает трудно понять, что там написано
    К тому же, не так давно я нарыл в кладовке у родителей несколько своих старых учебников по начальной школе. Начал сравнивать. Нашел отличия. Нет, правила правописания не поменялись, но есть изменения в методике изложения, в том, какую информацию, на каком этапе и как преподают.
    Следовательно, школьная программа меняется. Всегда ли в лучшую сторону? Ох, не факт, хотя хотелось бы в это верить.
    Наверное, каждый родитель хоть раз, да слышал от учителей: "Вот этот учебник (справочник, рабочую тетрадь и т.д.) не покупайте, а купите вот эту. Потому что первая книга хоть и рекомендована министерством образования - а написана через ж..., а во второй материал изложен на порядок понятнее"
    Так что школьную программу не стоит идеализировать...

  13. #233
    Аватар для Конфетка
    Реєстрація
    19 жовтень 2006
    Дописів
    10 237

    Типово

    а мне вот понравилась задачка, которую дочка-пятиклассница принесла:
    сколькими способами можно расставить на полке 5 книг?

  14. #234
    Лентяй
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Конфетка Переглянути допис
    а мне вот понравилась задачка, которую дочка-пятиклассница принесла:
    сколькими способами можно расставить на полке 5 книг?
    упс... по какому предмету-то задачка? Неужели по математике? Почему-то всплывает в памяти комбинаторика и формула с участием факториала Или я такой зашоренный, а все на порядок проще?

  15. #235
    Почетный форумчанин Аватар для Ґонта
    Реєстрація
    29 березень 2004
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    13 189

    Типово

    Цитата Допис від Конфетка Переглянути допис
    а мне вот понравилась задачка, которую дочка-пятиклассница принесла:
    сколькими способами можно расставить на полке 5 книг?
    Двома - в порядку і в безпорядку

    А якщо серйозно, то для п’ятого класу це задачка, ймовірно, підвищеної складності, тобто не обов’язкова, а для тих, хто вже починає самостійно і нестандартно мислити. Конфетка про це не написала, але я припускаю, що це так.
    І для "нестандартного" п’ятикласника ця задачка буде цікавою і стане базою для ознайомлення з початками комбінаторіки.
    Нам своє робити

    Німецька мова влітку

  16. #236
    Аватар для Конфетка
    Реєстрація
    19 жовтень 2006
    Дописів
    10 237

    Типово

    Лентяй, решается действительно с помощью факториала.
    сама сначала думала, что все должно быть проще, но увы...
    Гонта, задача действительно со звездочкой, но не знаю как счас, а когда я училась, то этого даже в школе не учили - 1 курс института, высшая математика
    насколько должен быть нестандартным пятиклассник? что тогда ему делать в 5-ом классе?

  17. #237
    Аватар для Конфетка
    Реєстрація
    19 жовтень 2006
    Дописів
    10 237

    Типово

    еще хотите задачку, чуток по-проще и без звездочки:
    сколько существует 4-хзначных чисел, оканчивающихся на 5?

  18. #238
    Почетный форумчанин Аватар для Ґонта
    Реєстрація
    29 березень 2004
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    13 189

    Типово

    Цитата Допис від Конфетка Переглянути допис
    Лентяй, решается действительно с помощью факториала.
    сама сначала думала, что все должно быть проще, но увы...
    Гонта, задача действительно со звездочкой, но не знаю как счас, а когда я училась, то этого даже в школе не учили - 1 курс института, высшая математика
    насколько должен быть нестандартным пятиклассник? что тогда ему делать в 5-ом классе?
    Комбінаторика для п’ятого класу буде важкою лише тому, що у п’ятикласників ще немає для неї відповідної бази.
    Але в будь-якій темі старших класів або вуза можна знайти таку задачку, яку можна цікаво пояснити "на пальцях" без використання складного математичного апарату.
    Задача про книжки - з цієї серії.
    Нам своє робити

    Німецька мова влітку

  19. #239
    Лентяй
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Конфетка Переглянути допис
    ... а когда я училась, то этого даже в школе не учили - 1 курс института, высшая математика
    ...
    аналогично. я в шоке

  20. #240
    Почетный форумчанин Аватар для Ґонта
    Реєстрація
    29 березень 2004
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    13 189

    Типово

    Цитата Допис від Конфетка Переглянути допис
    еще хотите задачку, чуток по-проще и без звездочки:
    сколько существует 4-хзначных чисел, оканчивающихся на 5?
    Ну тут дійсно просто і без комбінаторики: як отримати всі чориризначні числа, які закінчуються на 5? - Беріть всі існуючі тризначні числа і дописуйте п’ятірку.
    Відповідь: стільки ж, скільки існує взагалі тризначних чисел. А їх підрахувати неважко.
    Нам своє робити

    Німецька мова влітку

Сторінка 12 з 17 ПершаПерша ... 234567891011121314151617 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті