А я його (він у мене, до речі, трішки відрізняється) виклянчила у однієї маминої знайомої, яка працювала в Фантазії, ще коли в школі вчилась. У мене був кавалер, який обожнював цей торт, ну і для мене було справою принципу навчитись його готувати, аби вразити обранця))))
Перші два, пам'ятаю, викинулаУ підсумку кавалера вразила, але стосунки все одно не склались) Однак навички стали в пригоді
![]()






У підсумку кавалера вразила, але стосунки все одно не склались) Однак навички стали в пригоді
Відповісти з цитуванням


Bookmarks