Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 224 з 375 ПершаПерша ... 124174214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233234274324 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 7484, показано з 4 461 по 4 480.

Тема: Кто как экономит деньги? (единая тема)

  1. #4461
    Наша гордость 2014 Аватар для Zirael
    Реєстрація
    28 січень 2007
    Звідки Ви
    happyzoo.dp.ua
    Дописів
    35 697

    Типово

    Цитата Допис від Ірчик Переглянути допис
    Ну, тоді про правильну розморозку відповідь логічна: в холодильнику розморожуати)
    Але ІМХО важлива тут і правильна заморозка - бажано шокова. Навряд чи на ринках є така можливість. Принаймні судячи з морозилок, які я бачила на ринках і в маленьких магазинчиках
    В общем ,Метро - наш выбор ,поняла )))
    HappyZoo.dp.ua - зоотовары с доставкой
    Karina-tour - туристическое агентство

  2. #4462
    Аватар для Happy Man
    Реєстрація
    08 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 276

    Типово

    Цитата Допис від Виталина Переглянути допис
    Работает до 20 ч.
    Напротив АТБ, перекрёсток Рабочей-Свердлова.
    Как раз на трамвайной остановке, в этом же
    здании магазин мясокомбината "Юбилейный".
    спасибо за наводку, заеду сегодня.
    Меня интересует там обрезки семги и лосося вроде как продают. Я до этого брюшки лосося соленые покупал в Варусе по 41 грн/кг. Жутко дорого блин. А вот услышал что в том магазинчике по 20 кг замороженные обрезки продают.

  3. #4463
    Герой дня 21.02.2008 Аватар для Виталина
    Реєстрація
    05 жовтень 2005
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    25 679

    Типово

    Да, продают. Но стоимость не запомнила.
    Я брала набор для ухи (бошка-хвост лосося)
    за 24 грн/кг недели две назад.
    Люблю Жизнь. За всё.

  4. #4464
    Аватар для такиша
    Реєстрація
    19 травень 2008
    Звідки Ви
    Гвардейский
    Дописів
    9 026

    Типово

    Цитата Допис від Ірчик Переглянути допис
    А звідки ТОЧНО знаєте?
    Постачальники зараз возять охолоджену, це вигідніше. Її в суперах не заморожують, можливо трішки підморожують, якщо камера дає температуру 0..-2.

    Я в Метро беру іноді трішки підмерзлу - але вона не з заморозки, це точно

    І що таке "в два рази", до речі? Невже на базарі є сьомга по 50 грн??
    я в какой то передаче смотрела, что та рыба, которая поймана в естественных условиях (речь о красной рыбе) вся сразу морозится на судне, т к нет возможности ее иначе хранить. и то что продается под видом свежей, либо размороженная , либо выращенная в питомниах. Исключение горбуша и еще какая то не слишком популярная (потому и е запомнила )рыбка

  5. #4465
    Аватар для Ірчик
    Реєстрація
    08 лютий 2004
    Звідки Ви
    Дніпроград
    Дописів
    18 498

    Типово

    Цитата Допис від Zirael Переглянути допис
    В общем ,Метро - наш выбор ,поняла )))
    В Каравані коли купувала - теж наче не розморожена була. Я здивована, щиро кажучи. Охолодженої зараз поставки регулярні. Нашо їм морозити

    Ага, оце була сьогодні в Метро - запитала. Продавець у відділі каже, що їм морозити сенсу немає - не встигнуть, розкупають швидко, привозять часто показав ларі, в яких привозять рибку в льоді. Пенопластом такі обшиті.
    Востаннє редагував Ірчик: 24.10.2013 о 16:26

  6. #4466
    Аватар для Ірчик
    Реєстрація
    08 лютий 2004
    Звідки Ви
    Дніпроград
    Дописів
    18 498

    Типово

    Цитата Допис від такиша Переглянути допис
    я в какой то передаче смотрела, что та рыба, которая поймана в естественных условиях (речь о красной рыбе) вся сразу морозится на судне, т к нет возможности ее иначе хранить. и то что продается под видом свежей, либо размороженная , либо выращенная в питомниах. Исключение горбуша и еще какая то не слишком популярная (потому и е запомнила )рыбка
    А Ви щиро сподіваєтесь знайти в Дніпрі в природних умовах вирощену червону рибу?) І подешевше щоб, ага?

  7. #4467
    Аватар для Нюсенька
    Реєстрація
    04 листопад 2008
    Звідки Ви
    ж/м Кротова (12 Квартал),Центр, Гагарина (ост.Болгарская)
    Дописів
    12 515

    Типово

    в сильпо брала по 12 грн/кг -в наборе идет голова и 2 скелетика с мяском. для супа (3) литра рыбки предостаточно
    Цитата Допис від Maza11 Переглянути допис
    спасибо за наводку, заеду сегодня.
    Меня интересует там обрезки семги и лосося вроде как продают. Я до этого брюшки лосося соленые покупал в Варусе по 41 грн/кг. Жутко дорого блин. А вот услышал что в том магазинчике по 20 кг замороженные обрезки продают.

  8. #4468
    Наша гордость 2014 Аватар для Zirael
    Реєстрація
    28 січень 2007
    Звідки Ви
    happyzoo.dp.ua
    Дописів
    35 697

    Типово

    Цитата Допис від Ірчик Переглянути допис
    В Каравані коли купувала - теж наче не розморожена була. Я здивована, щиро кажучи. Охолодженої зараз поставки регулярні. Нашо їм морозити

    Ага, оце була сьогодні в Метро - запитала. Продавець у відділі каже, що їм морозити сенсу немає - не встигнуть, розкупають швидко, привозять часто показав ларі, в яких привозять рибку в льоді. Пенопластом такі обшиті.
    Ну мне в Караван далеченько Даже ради любви к рыбе не поеду )))
    HappyZoo.dp.ua - зоотовары с доставкой
    Karina-tour - туристическое агентство

  9. #4469
    Аватар для Ірчик
    Реєстрація
    08 лютий 2004
    Звідки Ви
    Дніпроград
    Дописів
    18 498

    Типово

    Цитата Допис від Zirael Переглянути допис
    Ну мне в Караван далеченько Даже ради любви к рыбе не поеду )))
    Я, чесно кажучи, вважала, що в усіх великих супермаркетах зараз така ситуація)
    а воно, виявляється, по-різному.

  10. #4470
    Наша гордость 2014 Аватар для Zirael
    Реєстрація
    28 січень 2007
    Звідки Ви
    happyzoo.dp.ua
    Дописів
    35 697

    Типово

    Цитата Допис від Ірчик Переглянути допис
    Я, чесно кажучи, вважала, що в усіх великих супермаркетах зараз така ситуація)
    а воно, виявляється, по-різному.
    Да я тоже так думала. Сильно удивилась.
    HappyZoo.dp.ua - зоотовары с доставкой
    Karina-tour - туристическое агентство

  11. #4471
    Аватар для Света52
    Реєстрація
    23 лютий 2010
    Звідки Ви
    Тополь-3
    Дописів
    12 483

    Типово

    Цитата Допис від Ірчик Переглянути допис
    Ага, оце була сьогодні в Метро - запитала. Продавець у відділі каже, що їм морозити сенсу немає - не встигнуть, розкупають швидко, привозять часто показав ларі, в яких привозять рибку в льоді. Пенопластом такі обшиті.
    Я как-то в Метро видела, как вскрывали такие пенопластовые лари с рыбой охлажденкой. Это правда, что охлажденка!

  12. #4472
    Аватар для Ірчик
    Реєстрація
    08 лютий 2004
    Звідки Ви
    Дніпроград
    Дописів
    18 498

    Типово

    Я щотижня купую рибу. Може організувати міні-сп?*-))))))
    Мені все одно чи я два кіла привезу, чи шість)) а людям приємно буде.

    Zirael, тільки ж не факт, що з Калинової Вам буде забирати зручніше

  13. #4473
    Наша гордость 2014 Аватар для Zirael
    Реєстрація
    28 січень 2007
    Звідки Ви
    happyzoo.dp.ua
    Дописів
    35 697

    Типово

    Цитата Допис від Ірчик Переглянути допис
    Я щотижня купую рибу. Може організувати міні-сп?*-))))))
    Мені все одно чи я два кіла привезу, чи шість)) а людям приємно буде.

    Zirael, тільки ж не факт, що з Калинової Вам буде забирати зручніше
    Не, мне с Калиновой не удобнее Я вообще левый берег считаю другой планетой ))) Так шо таки Метро )))
    HappyZoo.dp.ua - зоотовары с доставкой
    Karina-tour - туристическое агентство

  14. #4474
    Аватар для Gar1
    Реєстрація
    13 вересень 2011
    Дописів
    11 645

    Типово

    Цитата Допис від Виталина Переглянути допис
    Махонький магазинчик.
    Вкусная сельдь, вкусная скумбрия.
    Заморозка всяческая в ассортименте.
    Большой выбор вяленой рыбы.
    Иногда захаживаю.
    Это который фирменный Айсберг?

  15. #4475
    Аватар для такиша
    Реєстрація
    19 травень 2008
    Звідки Ви
    Гвардейский
    Дописів
    9 026

    Типово

    Цитата Допис від Ірчик Переглянути допис
    Я щотижня купую рибу. Може організувати міні-сп?*-))))))
    Мені все одно чи я два кіла привезу, чи шість)) а людям приємно буде.

    Zirael, тільки ж не факт, що з Калинової Вам буде забирати зручніше
    а мне было бы удобно...

  16. #4476
    Аватар для такиша
    Реєстрація
    19 травень 2008
    Звідки Ви
    Гвардейский
    Дописів
    9 026

    Типово

    Цитата Допис від Ірчик Переглянути допис
    А Ви щиро сподіваєтесь знайти в Дніпрі в природних умовах вирощену червону рибу?) І подешевше щоб, ага?
    ну я надеюсь найти пойманную на Дальнем востоке)))

  17. #4477
    Аватар для МылоКо
    Реєстрація
    08 листопад 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    1 388

    Типово

    Цитата Допис від такиша Переглянути допис
    а мне было бы удобно...
    и мне тоже ))

  18. #4478
    Открытие года 2009
    Пара года 2013 (Nervnaya12)
    Аватар для Nenya
    Реєстрація
    12 березень 2009
    Дописів
    74 189

    Типово

    вроде и в тему экономии, но не совсем: есть скидка 200 грн. на номер в гудзоне в ноябре. кому нужно - обращайтесь.
    ломай систему - воруй цыган

  19. #4479
    Аватар для такиша
    Реєстрація
    19 травень 2008
    Звідки Ви
    Гвардейский
    Дописів
    9 026

    Типово

    Цитата Допис від Nenya Переглянути допис
    вроде и в тему экономии, но не совсем: есть скидка 200 грн. на номер в гудзоне в ноябре. кому нужно - обращайтесь.
    ой,, там клааасно.....

  20. #4480
    Аватар для Ірчик
    Реєстрація
    08 лютий 2004
    Звідки Ви
    Дніпроград
    Дописів
    18 498

    Типово

    Цитата Допис від МылоКо Переглянути допис
    и мне тоже ))
    Цитата Допис від такиша Переглянути допис
    а мне было бы удобно...
    Та без проблем!*-)
    Як варіант - киньте телефончики в особисті, я як буду в Метро - відіб'ю смс з ціною і варіантами (шматок, філе, стейк). Щось захочете - візьму!

Сторінка 224 з 375 ПершаПерша ... 124174214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233234274324 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті