Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 217 з 255 ПершаПерша ... 117167207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 5096, показано з 4 321 по 4 340.

Тема: Ухылянтофлудилка

  1. #4321
    Аватар для Школа устного счета "Соробан"
    Реєстрація
    22 липень 2013
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    20 689

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    а другий азовець казав - меценати подарували
    що ставить більше питань ніж відповідей
    але мосейчук прожжена скотиняка, гадаю в нього є і хто і за що покупав
    Ладно давай не будем писать тут. Ну и вообще. Мне нравится сигару курить как Кулеба а не в органах объяснительные писать.

  2. #4322
    Аватар для KSh
    Реєстрація
    06 грудень 2010
    Звідки Ви
    Тополь-2
    Дописів
    28 194

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Або впрягаєшься та змінюєш або не триндиш. Ні?
    Конституція на пацзі, и свобода слова тоже?


    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    А ось це змагання "хто кращу гімняшку в ефір припре" ніколи нічого не вирішувало.
    Vitek вірно вище написав.
    Ну у вас может и не решало, а кто то почитает почитает да и сделает какие то выводы.
    Сделает определенный поворот в своей жизни.

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    А як ти збирається вирішувати питання з "аватарами"? На форумі.
    Те що виплило з 211-й - привід для розслідування.
    Інформація по цій бригаді різна.
    Проблема така є в кожній бригаді.
    Відношення до "аватарів" не гуманно будь де.
    О, я смотрю вы уже определили что это аватар?
    Такие случаи только с аватарами?(дисклеймер - конечно нет) Классно оправдали.
    Значит в принципе норм ситуация.

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Ну не дивуй мене ще більше. Все, що відбувається- ніфіга не позитив.
    Але як біганіна з "гучними" новинами по форуму комусь допомагає?
    Окрім бігаючого.
    Ну вам видно что нет. Или пока нет.

    Цитата Допис від Цветочник... Переглянути допис
    А бігаючому що вона дає, от цікаво, звісно не до тебе питання. Може вони мають відповідь )))
    Называется аналитика. Потом принимаются решения на основании этого.

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    Янь, у кожного своя стрічка новин, хтось в цій жопі черпає натхнення в телемарофоні та пабликах ОП, хтось взагалі не читає не смотрить новин, чтось ще якось
    новина про 211 лише новина, але як інфопривід вельми показна з точки зору її появи в нашому стерильному інфопросторі, як доречі і про квартири азовців
    Еще вдруг Бигус начал показывать выгодоприобретателей текущей власти.

    Кому война а кому мать родна.

  3. #4323
    Moderator Аватар для Янь
    Реєстрація
    09 жовтень 2006
    Дописів
    8 896

    Типово

    Вибачай, Вітя. Але почитавши форум можна точна сказати "не сработало"

    Посяганія на свободи, угу)
    А нам з тобою своє робити (с)

    Збір теплих "подарунків". Деталі у приват

  4. #4324
    Аватар для KSh
    Реєстрація
    06 грудень 2010
    Звідки Ви
    Тополь-2
    Дописів
    28 194

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Вибачай, Вітя. Але почитавши форум можна точна сказати "не сработало"

    Посяганія на свободи, угу)
    Ну вы рассказываете что говорить что не говорить.
    Как это назвать то

  5. #4325
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    56 940

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    СЗЧ поряд з цим - ніщо
    і доки майно не буде на обліку, поки волентерка буде тікти рікою, доки командир не буде за кожну просрочену консерву чи зайвий патрон відповідати по Закону, доти сині аватари будуть в цій частині почувати себе невмирущими, а потім хтось буде їм давати лящів і так по колу
    Ти ж розумієш що без цього бійці б пішки ходили і дрони лопатами збивали(якщо ті лопати були б в наявності(бо лопати теж доводилось купувати і відправляти)) За зброю ти схоже в курсі. Бо якщо випав з рук трофейний калашмат то і хой з ним...біжать далі і підхоплюють наступний. Або "на базі" в ящику ще з десяток валяється. Бери і не парься. З особистим так не вчиниш.
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  6. #4326
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від VitЁk Переглянути допис
    Ти ж розумієш що без цього бійці б пішки ходили і дрони лопатами збивали(якщо ті лопати були б в наявності(бо лопати теж доводилось купувати і відправляти)) За зброю ти схоже в курсі. Бо якщо випав з рук трофейний калашмат то і хой з ним...біжать далі і підхоплюють наступний. Або "на базі" в ящику ще з десяток валяється. Бери і не парься. З особистим так не вчиниш.
    Вітьок, я все розумію, так само як розумію, що доти поки додаткові блага будуть не пораховані і не розподілені по Закону/уставу, а не на власний розсуд середньвічного феодала, у якого всі мобілізовані як раби - без надії на визволення "до перемоги" - такі випадки будуть крізь і поряд
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  7. #4327
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    56 940

    Типово

    Ну от наче і все вірно кажеш
    Але як його натягнути на реальність я хз
    Бо в реальності квадракоптером буде гратися синок зампотеха і насосик з бмп буде в нього на дачі водичку перекачувати з басейну. І авто з кордону не у військо поїде а підару в гараж .Тому і відправляють хлопцям в руки. Тому і воюють на своїх автомобілях бо пішки набагато важче

    розподілені по Закону/уставу
    не раз доводилось чути "уставщина хуже дедовщиньі"
    Щось в тому є.
    Востаннє редагував VitЁk: 17.12.2024 о 19:54
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  8. #4328
    Moderator Аватар для Янь
    Реєстрація
    09 жовтень 2006
    Дописів
    8 896

    Типово

    KSh, я до вас взагалі не зверталась
    І не планую.
    В мене було конкретне локальне питання до конкретної знайомої людини.
    Так, публічно швидше)

    Вам можу лише вдалих змагань побажати.
    Хоча. Ні, ви і без побажань норм це робите.
    А нам з тобою своє робити (с)

    Збір теплих "подарунків". Деталі у приват

  9. #4329
    Аватар для KSh
    Реєстрація
    06 грудень 2010
    Звідки Ви
    Тополь-2
    Дописів
    28 194

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    KSh, я до вас взагалі не зверталась
    І не планую.
    В мене було конкретне локальне питання до конкретної знайомої людини.
    Так, публічно швидше)

    Вам можу лише вдалих змагань побажати.
    Хоча. Ні, ви і без побажань норм це робите.
    А, так это я влез в вашу личную переписку с знакомым человеком. Вы к этому.

    Если хотите приватности, можете общаться в другом месте.
    А так раз уж пишете тут, то это общедоступная дискуссия.

  10. #4330
    Moderator Аватар для Янь
    Реєстрація
    09 жовтень 2006
    Дописів
    8 896

    Типово

    З вами дискусій не відбувається.
    Ви перекручуєте кожну фразу співрозмовника та так настирливо намагаєтесь привернути до себе увагу, що відвертаєте її.
    Тому залиште свої непрошені поради при собі.
    Я хотіла задати питання людині - зробила.
    Захочу приватності - зроблю і це.
    Чи не проблема )
    А нам з тобою своє робити (с)

    Збір теплих "подарунків". Деталі у приват

  11. #4331
    Аватар для KSh
    Реєстрація
    06 грудень 2010
    Звідки Ви
    Тополь-2
    Дописів
    28 194

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    З вами дискусій не відбувається.
    Ви перекручуєте кожну фразу співрозмовника та так настирливо намагаєтесь привернути до себе увагу, що відвертаєте її.
    Тому залиште свої непрошені поради при собі.
    Я хотіла задати питання людині - зробила.
    Захочу приватності - зроблю і це.
    Чи не проблема )
    Где?

  12. #4332
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    68 249

    Типово

    Чоловіки 25-60 років, що мають ІІ чи ІІІ групу інвалідності зобов'язані пройти повторний медогляд до 1 листопада 2025 року — це фінальна редакція законопроєкту. Це стосується чоловіків, у яких інвалідність була встановлена до 1 січня 2025 року.

  13. #4333
    Аватар для Glavriba
    Реєстрація
    21 серпень 2020
    Дописів
    32 836

    Типово

    это ж про МСЭК не про ВЛК?
    если бы не был дауном, я бы тебе рассказал(с) Smith

  14. #4334
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    68 249

    Типово

    МСЭК

  15. #4335
    Аватар для DiMMMaS
    Реєстрація
    17 листопад 2006
    Звідки Ви
    %earth%\ Ukraine\ Dnipro\ left bank.iso
    Дописів
    2 212

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    чого не чув, чув, але чув що в бойових частинах цього не роблять, щоб зненацька не отримати ..
    Роблять, не так показово. В нас тоже "яма" є і там хтось періодично сидить. Друге діло, що адекватного бійця цінують, поважають, тримають і завжди прикриють, крім зовсім дічі. І бесіди проводять, на рядовому рівні і не тільки словами, але скарг не чув. Випадки різні, дуже. Деяким в армії давно вже нічого робити. Правда наразі є резервні бати, на такий випадок. Або самі підбурюють до сзч.
    На всяк випадок, коротко про себе - ЗСУ і да, 21 см.

  16. #4336
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    хто кпинить топікстартера в темі, де він сподівався потуснячити легко і без духоти, той не привертає увагу, ніт
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  17. #4337

    Реєстрація
    08 липень 2016
    Дописів
    2 319

    Типово

    Цитата Допис від DiMMMaS Переглянути допис
    Роблять, не так показово. В нас тоже "яма" є і там хтось періодично сидить. Друге діло, що адекватного бійця цінують, поважають, тримають і завжди прикриють, крім зовсім дічі. І бесіди проводять, на рядовому рівні і не тільки словами, але скарг не чув. Випадки різні, дуже. Деяким в армії давно вже нічого робити. Правда наразі є резервні бати, на такий випадок. Або самі підбурюють до сзч.
    Да у вас. Набрали в ДШБ бойцов 55+ и всех положили в первом бою.
    И кому теперь вааще захочетсо в эту ВСУ мясом идти?

    p.s. 425 дшб -- и хрен там узнаешь про безвести пропавших.
    Сцуко перемалывание генофода.

    p.p.s фотки посление постить не буду, но там *** бойці 57+ лет. Штурмовики
    Востаннє редагував Слободжанин: 19.12.2024 о 00:44

  18. #4338
    Аватар для KSh
    Реєстрація
    06 грудень 2010
    Звідки Ви
    Тополь-2
    Дописів
    28 194

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    хто кпинить топікстартера в темі, де він сподівався потуснячити легко і без духоти, той не привертає увагу, ніт
    Совсем уже украинский язык не понимаю

  19. #4339
    Аватар для KSh
    Реєстрація
    06 грудень 2010
    Звідки Ви
    Тополь-2
    Дописів
    28 194

    Типово

    Цитата Допис від DiMMMaS Переглянути допис
    Роблять, не так показово. В нас тоже "яма" є і там хтось періодично сидить. Друге діло, що адекватного бійця цінують, поважають, тримають і завжди прикриють, крім зовсім дічі. І бесіди проводять, на рядовому рівні і не тільки словами, але скарг не чув. Випадки різні, дуже. Деяким в армії давно вже нічого робити. Правда наразі є резервні бати, на такий випадок. Або самі підбурюють до сзч.
    Маркуса 7 часов посмотрел

    Че думаете по этому поводу?

  20. #4340
    Аватар для Glavriba
    Реєстрація
    21 серпень 2020
    Дописів
    32 836

    Типово

    Цитата Допис від KSh Переглянути допис
    Маркуса 7 часов посмотрел

    Че думаете по этому поводу?
    шо у тебя дохрена свободного времени даже на скорости 1,5х
    если бы не был дауном, я бы тебе рассказал(с) Smith

Сторінка 217 з 255 ПершаПерша ... 117167207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті