Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 215 з 255 ПершаПерша ... 115165205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 5096, показано з 4 281 по 4 300.

Тема: Ухылянтофлудилка

  1. #4281
    Аватар для KSh
    Реєстрація
    06 грудень 2010
    Звідки Ви
    Тополь-2
    Дописів
    28 194

    Типово




    Канадский юмор

  2. #4282
    Аватар для KSh
    Реєстрація
    06 грудень 2010
    Звідки Ви
    Тополь-2
    Дописів
    28 194

    Типово

    Это замечаем, или нет?


  3. #4283
    Аватар для Школа устного счета "Соробан"
    Реєстрація
    22 липень 2013
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    20 689

    Типово

    Опять фейки про распятых мальчиков. Витееек?

  4. #4284
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    56 940

    Типово

    1. Не исключаю
    2. Х его знает шо там и как
    3. Всё. Все бросайте автоматы и идите по домам. Армия xyeвая. Оккупационная куда лучше. Смит не даст соврать. Освободят от гнета биндеровцев. Да и одесские тетки под тцк врать не будут. руские никого не насилуют и не обижают.
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  5. #4285
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від VitЁk Переглянути допис
    1. Не исключаю
    2. Х его знает шо там и как
    3. Всё. Все бросайте автоматы и идите по домам. Армия xyeвая. Оккупационная куда лучше. Смит не даст соврать. Освободят от гнета биндеровцев. Да и одесские тетки под тцк врать не будут. руские никого не насилуют и не обижают.
    ну замість наводити порядок в війську кричати "зрада" на оприлюднені факти - таке собі
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  6. #4286
    Moderator Аватар для Янь
    Реєстрація
    09 жовтень 2006
    Дописів
    8 896

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    ну замість наводити порядок в війську кричати "зрада" на оприлюднені факти - таке собі
    А це огородники наводять порядок?
    Тут немає замість.
    Або впрягаєшься та змінюєш або не триндиш. Ні?
    А нам з тобою своє робити (с)

    Збір теплих "подарунків". Деталі у приват

  7. #4287
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    А це огородники наводять порядок?
    Тут немає замість.
    Або впрягаєшься та змінюєш або не триндиш. Ні?
    так в том то і справа. що ніхто не наводить
    Янь, ми ніби то будуємо демократичну державу. мріємо про ЄС та їх законодавство, а в той же час ведемо себе гірше совків, хаваючи пропаганду, мовчимо про негаразди, затикаємося по болючим темам і таке інше, це норм?
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  8. #4288

    Типово

    Цитата Допис від KSh Переглянути допис
    Это замечаем, или нет?
    Шо ты там говорил, про "надо принимать сторону", ну там "или мы их или они нас".. Ну как? Принял? Или то про индусов с латиносами? Ну про ту сторону , где можно просто попи3деть в эфир

  9. #4289
    Moderator Аватар для Янь
    Реєстрація
    09 жовтень 2006
    Дописів
    8 896

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    так в том то і справа. що ніхто не наводить
    Янь, ми ніби то будуємо демократичну державу. мріємо про ЄС та їх законодавство, а в той же час ведемо себе гірше совків, хаваючи пропаганду, мовчимо про негаразди, затикаємося по болючим темам і таке інше, це норм?
    Ну слухай, я "їм слона" частинами.
    Весь в мене не влізе.
    Ти в своїй частині ведеш себе гірше совка?
    Я ні.
    Ти вирішуєш те, що тобі по силам/ компетенції якісно?
    Я так. Принаймі намагаюсь.
    Ти жереш пропоганду? Я знов ні.
    І малому намагаюсь не давати.
    Якщо кожен з себе починає, то і загальні процеси поліпшаться.

    А ось це змагання "хто кращу гімняшку в ефір припре" ніколи нічого не вирішувало.
    Vitek вірно вище написав.
    А нам з тобою своє робити (с)

    Збір теплих "подарунків". Деталі у приват

  10. #4290
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Ну слухай, я "їм слона" частинами.
    Весь в мене не влізе.
    Ти в своїй частині ведеш себе гірше совка?
    Я ні.
    Ти вирішуєш те, що тобі по силам/ компетенції якісно?
    Я так. Принаймі намагаюсь.
    Ти жереш пропоганду? Я знов ні.
    І малому намагаюсь не давати.
    Якщо кожен з себе починає, то і загальні процеси поліпшаться.

    А ось це змагання "хто кращу гімняшку в ефір припре" ніколи нічого не вирішувало.
    Vitek вірно вище написав.
    кожен з себе - це гарно, але питання не вирішує зовсім, та ще і відвертає увагу від негативних процесів
    про гімняшку - життя воно таке, куди не кинь крізь лайно
    я розумію. що негатив йде на ЗСУ, але ж з пісні слів не викинути і це задача держави всьому негативу запобігати і не тотальним замовчуванням, а вироками та законодавством
    в нас свого часу було Торнадо, але всі якось вирішили відділити їх від добровольчого руху, мов самі по собі, негаразди треба було системно виправляти ще з тих часів і не булоб 211
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  11. #4291
    Moderator Аватар для Янь
    Реєстрація
    09 жовтень 2006
    Дописів
    8 896

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    кожен з себе - це гарно, але питання не вирішує зовсім, та ще і відвертає увагу від негативних процесів
    про гімняшку - життя воно таке, куди не кинь крізь лайно
    я розумію. що негатив йде на ЗСУ, але ж з пісні слів не викинути і це задача держави всьому негативу запобігати і не тотальним замовчуванням, а вироками та законодавством
    в нас свого часу було Торнадо, але всі якось вирішили відділити їх від добровольчого руху, мов самі по собі, негаразди треба було системно виправляти ще з тих часів і не булоб 211
    А як ти збирається вирішувати питання з "аватарами"? На форумі.
    Те що виплило з 211-й - привід для розслідування.
    Інформація по цій бригаді різна.
    Проблема така є в кожній бригаді.
    Відношення до "аватарів" не гуманно будь де.

    І так, я згодна з ідеєю, що таким елементам взагалі не місце в армії
    Але вони є.
    Вони підставляють всіх.
    Якщо в тебе є дієвий механізм вирішення цього питання, то це можна втілити. За бажанням.

    Щодо негативних процесів.
    Ну не дивуй мене ще більше. Все, що відбувається- ніфіга не позитив.
    Але як біганіна з "гучними" новинами по форуму комусь допомагає?
    Окрім бігаючого.
    А нам з тобою своє робити (с)

    Збір теплих "подарунків". Деталі у приват

  12. #4292
    Джентльмен года 2011
    Цветовод года 2012, 2013
    Аватар для Цветочник...
    Реєстрація
    03 березень 2008
    Звідки Ви
    Симферопольская, 21
    Дописів
    70 306

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    А як ти збирається вирішувати питання з "аватарами"? На форумі.
    Те що виплило з 211-й - привід для розслідування.
    Інформація по цій бригаді різна.
    Проблема така є в кожній бригаді.
    Відношення до "аватарів" не гуманно будь де.

    І так, я згодна з ідеєю, що таким елементам взагалі не місце в армії
    Але вони є.
    Вони підставляють всіх.
    Якщо в тебе є дієвий механізм вирішення цього питання, то це можна втілити. За бажанням.

    Щодо негативних процесів.
    Ну не дивуй мене ще більше. Все, що відбувається- ніфіга не позитив.
    Але як біганіна з "гучними" новинами по форуму комусь допомагає?
    Окрім бігаючого.
    А бігаючому що вона дає, от цікаво, звісно не до тебе питання. Може вони мають відповідь )))

  13. #4293
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    А як ти збирається вирішувати питання з "аватарами"? На форумі.
    Те що виплило з 211-й - привід для розслідування.
    Інформація по цій бригаді різна.
    Проблема така є в кожній бригаді.
    Відношення до "аватарів" не гуманно будь де.

    І так, я згодна з ідеєю, що таким елементам взагалі не місце в армії
    Але вони є.
    Вони підставляють всіх.
    Якщо в тебе є дієвий механізм вирішення цього питання, то це можна втілити. За бажанням.

    Щодо негативних процесів.
    Ну не дивуй мене ще більше. Все, що відбувається- ніфіга не позитив.
    Але як біганіна з "гучними" новинами по форуму комусь допомагає?
    Окрім бігаючого.
    Янь, у кожного своя стрічка новин, хтось в цій жопі черпає натхнення в телемарофоні та пабликах ОП, хтось взагалі не читає не смотрить новин, чтось ще якось
    новина про 211 лише новина, але як інфопривід вельми показна з точки зору її появи в нашому стерильному інфопросторі, як доречі і про квартири азовців
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  14. #4294
    Moderator Аватар для Янь
    Реєстрація
    09 жовтень 2006
    Дописів
    8 896

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    Янь, у кожного своя стрічка новин, хтось в цій жопі черпає натхнення в телемарофоні та пабликах ОП, хтось взагалі не читає не смотрить новин, чтось ще якось
    новина про 211 лише новина, але як інфопривід вельми показна з точки зору її появи в нашому стерильному інфопросторі, як доречі і про квартири азовців
    Ти що вперше почув про не гуманне ставлення до "аватарів"? О.о
    А я думала, що в мене стерильна бульбашка.

    Ні, якщо таке тобі дає натхнення...
    Я ж не тиран
    А нам з тобою своє робити (с)

    Збір теплих "подарунків". Деталі у приват

  15. #4295
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Ти що вперше почув про не гуманне ставлення до "аватарів"? О.о
    А я думала, що в мене стерильна бульбашка.
    чого не чув, чув, але чув що в бойових частинах цього не роблять, щоб зненацька не отримати ..
    Ні, якщо таке тобі дає натхнення...
    Я ж не тиран
    та де там натхення, ми на фініші, що далі буде точно не краще чим зара
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  16. #4296
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    68 248

    Типово

    Так а шо нащет ухылянтив?

  17. #4297
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    29 941

    Типово

    А от этим аватарам оружие потом не выдают совсем? Он ведь потом по обиде может и зафигачить.

  18. #4298
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    Так а шо нащет ухылянтив?
    там кажуть ще пару активістів на грантах збігли з країни
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  19. #4299
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    56 940

    Типово

    Цитата Допис від †Raptor† Переглянути допис
    А от этим аватарам оружие потом не выдают совсем? Он ведь потом по обиде может и зафигачить.
    От это меня тож интересует.
    Там же даже выдавать не надо. Оглядись вокруг и найдешь чем обидчика захерачить.
    И ещё момент. Ну дают пздюлину накосячившему. Правильно или нет то уже дело десятое. Мне интересно нахья отэтивот фоточки? Себе в дело шоб подшили и судье виднее было? Шо это? Идиотизм? Или таки "не все так однозначно"?
    Ну я б если кого и тиранил то точно б улик таких не оставлял.
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  20. #4300
    Аватар для Glavriba
    Реєстрація
    21 серпень 2020
    Дописів
    32 831

    Типово

    одного в ЮМЗ "обидели", все знают чем кончилось
    при выдаче оружия ИМХО должна быть такая же експертиза как на гражданке
    и не только на бумажке, а реальная
    а у нас, все знают каких метут без разбору туда
    абы план выполнить
    если бы не был дауном, я бы тебе рассказал(с) Smith

Сторінка 215 з 255 ПершаПерша ... 115165205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті