Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1028 з 1270 ПершаПерша ... 2852892897810181019102010211022102310241025102610271028102910301031103210331034103510361037103810781128 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 25387, показано з 20 541 по 20 560.

Тема: Жить стало лучше, жить стало Зеленее

  1. #20541
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    25 689

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Вітаю, і вас, і Возара.
    Для мене Ющенко - бездарний президент, який одразу ж захопився інтригами, не встоявши перед натиском любого друзя. І почав з того, що стрімко ломанувся витягати з дупи регіоналів, повертаючи їх до повноцінного життя, підписуючи універсали: такий собі предтеча Сивохи. Власне, весь термін був присвячений бджолярству, принциповому суперництву з Юлею і відповідно все тіснішою співпрацею з ригами, аж до відвертої підтримки "проффесора" на виборах 2010.

    Що можна було чекати від людини, якщо після 2010 в одному з інтерв'ю він зізнався, що ненавидить політику?

    Весь небачений до цього підйом, всю енергію першого Майдану було бездарно просрано в дріб'язкових інтригах і порожніх мрійливих закликах і побажаннях. Перший президент, який ототожнювався з демократичними силами, змішав їх з лайном, і відтоді значна частина населення ствердилась в думці - всі вони однакові.
    "Спасибі" йому за таку єдність народу.
    Специально для тех, у кого проблемы с памятью:
    В 2004 году были приняты изменения в Конституцию, которые в полном объеме вступали в силу после парламентских выборов 2006 года. В принципе никакой Универсал можно было не подписывать, просто надо было выполнить нормы Конституции и внести в ВР представление на Виктора Януковича на пост Премьер-министра. Вот и все. Регионалов вернул не Ющенко. Их вернули избиратели.
    А насчет соперничества с ЮВТ... Президент, сторонник либеральной, рыночной модели экономики и Премьер, поклонник административно-командной модели в одной команде не уживутся.

  2. #20542

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 879

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    Д'єрмак сказал шо іде
    https://www.youtube.com/watch?v=X4TCg1bxbpw
    зачем вы слушаете Ермака или таки для вас его слова авторитетны?
    а вот Зеленский когда пойдет тогда и пойдет

  3. #20543
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 385

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    Зєлєнський казав шо не піде на 2 термін почнемо з цього
    Ти спізднився. То було раніше. Після того вже казав,що допоки йде війна,він не кине країну і людей.
    Тим паче,що до закінчення війни,згідно з законодавством про другий термін не йдеться. Продовжується перший.
    Тож можете расходиться - до нашої перемоги ніяких выборов не будет.

  4. #20544
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Порошенко підтримав Зеленського...

    "Аби його (Росію – ред.) перемогти, нам критично потрібна єдність – і українців, і світу. Єднатися – це дієслово. Це означає діяти. Діяти для оборони держави та максимальної всебічної допомоги Збройним силам України…Ми не маємо права на політичні ігри, хайп і вибори в умовах смертельної для країни загрози. Це не дитячі ігри, коли йдеться про саме існування української державності".

    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  5. #20545
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    68 260

    Типово

    Де?

  6. #20546
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    Де?
    https://www.pravda.com.ua/news/2023/11/7/7427663/
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  7. #20547

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    Специально для тех, у кого проблемы с памятью:
    В 2004 году были приняты изменения в Конституцию, которые в полном объеме вступали в силу после парламентских выборов 2006 года. В принципе никакой Универсал можно было не подписывать, просто надо было выполнить нормы Конституции и внести в ВР представление на Виктора Януковича на пост Премьер-министра. Вот и все. Регионалов вернул не Ющенко. Их вернули избиратели.
    А насчет соперничества с ЮВТ... Президент, сторонник либеральной, рыночной модели экономики и Премьер, поклонник административно-командной модели в одной команде не уживутся.
    Не пощастило мені, не запам'ятався жоден президент, помічений в палкій прихильності до виконання норм Конституції.
    А щодо виборців (тобто, волі народу?), то чого ж їм було не симпатизувати регіоналам, спостерігаючи за діяльністю влади?

    І чи не була ця симпатія закономірним наслідком того універсалу і тих настроїв, які проявились в перші ж місяці правління?
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  8. #20548
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    25 689

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Не пощастило мені, не запам'ятався жоден президент, помічений в палкій прихильності до виконання норм Конституції.
    А щодо виборців (тобто, волі народу?), то чого ж їм було не симпатизувати регіоналам, спостерігаючи за діяльністю влади?

    І чи не була ця симпатія закономірним наслідком того універсалу і тих настроїв, які проявились в перші ж місяці правління?
    Еще раз. Универсал был подписан в 2006 году по результатам выборов в ВР. Т.е вначале выборы и их результат, а потом уже Универсал, но не наоборот.
    А насчет Конституции. Так если у нас любая власть кладет МПО на Основной закон то о каком правовом государстве, развитии и прочем мы можем говорить? Не просрали государство за время каденции - уже памятник заслужили.

  9. #20549
    Аватар для Душ
    Реєстрація
    22 жовтень 2005
    Звідки Ви
    Из Чесноправды
    Дописів
    27 708

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Пороху выборы весной не нужны. Он пролетит на них как фанера над Парижем.
    В Игноре: Krema,_pavel,†Raptor†, VitЁk, Alex_I, Антуриум . "Одразу хочу запевнити — іду на один термін, щоб змінити систему заради майбутнього." - Зе.

  10. #20550

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 827

    Типово

    Цитата Допис від Душ Переглянути допис
    Пороху выборы весной не нужны. Он пролетит на них как фанера над Парижем.
    Зеля тоже будет рейтинги терять
    Лохторату рассказывали про лето в Крыму, а оно не так пошло
    Так шо чем дальше тем хуже для зеко-манды будет
    Мали, Буркина-Фасо и прочие Нигеры тоже формально считаются государствами. и воюют там безличь всяких. и ничего (с) алкаш #гамнаурі - дешеве лайно )))

  11. #20551
    Аватар для Душ
    Реєстрація
    22 жовтень 2005
    Звідки Ви
    Из Чесноправды
    Дописів
    27 708

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    Зеля тоже будет рейтинги терять
    Лохторату рассказывали про лето в Крыму, а оно не так пошло
    Так шо чем дальше тем хуже для зеко-манды будет
    В конце марта, если будут выборы, рейтинг у Зе будет еще достаточно высоким, но тот же Залужный может стать реальным его конкурентом, если пойдет на выборы. Если бы не фактор Залужного у Зе фактически не было бы конкурентов в марте на возможных выборах.

    А в это время "Сенат США заблокировал попытку принять закон об оказании помощи только Израилю и без упоминания о помощи Украине. Об этом сообщает Reuters.
    В Игноре: Krema,_pavel,†Raptor†, VitЁk, Alex_I, Антуриум . "Одразу хочу запевнити — іду на один термін, щоб змінити систему заради майбутнього." - Зе.

  12. #20552
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 385

    Типово

    Расея запросила срочное заседание совета безопасности ООН из-за ударов по Донецку...
    "Ани апять дамбят бамбас!"

  13. #20553
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 868

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Порошенко підтримав Зеленського...
    ты спизднився на пару страниц.
    я выкладывал этот лицемерный пост петрогандона, вброшенный болградским мерзавцем через час после того, как он увидел мгновенную реакцию абсолютно всех на тупой вброс его собачки арьева кас "Залужного увольняют". ибо арьев не что иное как запасной рот самого порошенки.
    нихера он не пидтрымав. он отмежевался от своего слуги. мол, болен собака, шо с него взять. но реакцию проверил. и сглотнул.

  14. #20554
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 385

    Типово

    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    ты спизднився на пару страниц.
    я выкладывал этот лицемерный пост петрогандона, вброшенный болградским мерзавцем через час после того, как он увидел мгновенную реакцию абсолютно всех на тупой вброс его собачки арьева кас "Залужного увольняют". ибо арьев не что иное как запасной рот самого порошенки.
    нихера он не пидтрымав. он отмежевался от своего слуги. мол, болен собака, шо с него взять. но реакцию проверил. и сглотнул.
    И даже видосик,типа с Залужным, им не помог.)
    Довбані 3,14дори думають що довкола всі такі ж дурні,як вони.

  15. #20555
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 385

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    Зеля тоже будет рейтинги терять
    ет
    И не поверишь,это нормально.
    Пересажав или хотя бы оторвав от кормушек сотни чинуш ,думаешь их подкормыши и родня будут за Зеленского ? Ну или бегунки от военкомов,которым все таки придется идти в армию?
    До нашей перемоги будет ещё куча непопулярных решений.
    Более того, лично я считаю,что такие жёсткие решения необходимы. В белых рукавичках и белом пальтЕ такую войну не выиграть.
    Востаннє редагував Антуриум: 08.11.2023 о 00:05

  16. #20556

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    Еще раз. Универсал был подписан в 2006 году по результатам выборов в ВР. Т.е вначале выборы и их результат, а потом уже Универсал, но не наоборот.
    А насчет Конституции. Так если у нас любая власть кладет МПО на Основной закон то о каком правовом государстве, развитии и прочем мы можем говорить? Не просрали государство за время каденции - уже памятник заслужили.
    Таки маєте рацію. Переплутав універсал з меморандумом від 22.09.05 (Ющенко - Єхануров - Янукович).
    Просто такі кроки робились не раптово, а були наслідком попередніх контактів, домовленостей і т.д., як це завжди буває. От і помилився.

    І так - про правову державу можемо лише говорити.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  17. #20557
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    70 763

    Типово

    А вот и дипфейк подвалил с залу о перевороте ))
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  18. #20558
    Аватар для aglaya
    Реєстрація
    15 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    9 502

    Типово

    Цитата Допис від SofiElena Переглянути допис
    А вот и дипфейк подвалил с залу о перевороте ))
    Об октябрьском?

  19. #20559

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 827

    Типово

    комушо
    Мали, Буркина-Фасо и прочие Нигеры тоже формально считаются государствами. и воюют там безличь всяких. и ничего (с) алкаш #гамнаурі - дешеве лайно )))

  20. #20560
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 868

    Типово

    Цитата Допис від aglaya Переглянути допис
    Об октябрьском?
    февральском

Сторінка 1028 з 1270 ПершаПерша ... 2852892897810181019102010211022102310241025102610271028102910301031103210331034103510361037103810781128 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті