Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1202 з 1230 ПершаПерша ... 20270211021152119211931194119511961197119811991200120112021203120412051206120712081209121012111212 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 24593, показано з 24 021 по 24 040.

Тема: Балаканина - 3

  1. #24021
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Edd Переглянути допис
    Ні. Я принаймні прочитав, а не топлю думку про те,чого в очі не бачив.
    А щоб дізнатися, чи якісні космічні ракети Україна виготовляла, Ви літали у космос? А щоб дізнатися, наскільки безпечний автомобіль, який Ви хочете придбати, Ви влаштовували ним краш-тест? А щоб впевнитися, що мухомори дійсно отруйні, Ви їх їли? Таких питань я можу поставити ще декілька сотен і всі вони будуть риторичними.
    В диспуті я поважаю людей, що можуть підкріпити кожну свою заяву аргументами.
    Та Ви шо??? Оно вище мене та інших звинуватили у ПЛАТНОСТІ наших форумських дописів. Щось я не побачила, щоб Ви вимагали від них аргументів чи доказів цих наклепів.
    Цитата Допис від Edd Переглянути допис
    Ясно. Так а чого стальні яйця тільки у одної яка проти лне пам'ятаю прізвище)? Тобто чому треба бути проти? Що саме не влаштовує? Які пункти?
    Пля, та ПЕРЕЧИТАЙТЕ те сперечання! НЕ ПРО ЦЕ воно було!! Ми ТИЦЯЛИ РИЛОМ Абдурім в її брехню!
    Поспішають, тому що це одне із питань євроінтеграції.
    Брехня! Нам ніхто не обіцяв євроінтеграцію у жовтні! І тим більше її НЕ БУДЕ, якщо наші закони НЕ БУДУТЬ відповідати європейським нормам! Той, хто дійсно ХОЧЕ євроінтеграції, той ЧЕКАЄ на висновнки комісії, щоб потім відкорегувати закон, ВРАХОВУЮЧИ ці рекомендції або навіть вимоги. А той, хто на євроінтеграцію клав зелений орган, а закони створює вигідними ДЛЯ СЕБЕ, завжди поспішає.
    Замість долі російського контенту буде контент ЄС.
    Брехня! НЕ БУДЕ європейського контенту з владою МАЛОРОСІВ! Оно купа ТБ-каналів ломанулися у... БІЛОРУСЬ(!!!), щоб знімати нові сезони серіалів за участю КАЦАПІВ!!! І це зараз, коли ці самі кацапи вбивають наших співвітчизників та знищують наші міста. Ви вірите в те, що після перемоги ці самі ТБ-канали, а особливо "Г+Г" та "Квартал-95" ВІДМОВЛЯТЬСЯ від зйомок кацапських акторів у своїх фільмах та від продажу їх (фільмів) показу у паРаші? Ага, щаз! Після перемоги це лише ПОСИЛИТЬСЯ! І саме для ЦЬОГО зменшують квоти української продукції.
    І... Вибачте, проект валявся з осени 2020 року!
    А що, восени 2020 року в нас була ІНША влада?
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Не ну пару раз ,ради прикола,можно и процитировать.)
    Но нахрена вы ее с ладошки кормите?)
    Спитала та, яка ПОСТІЙНО цитує мої дописи.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  2. #24022
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    ... євроінтеграцію у жовтні! І тим більше її НЕ БУДЕ, якщо наші закони НЕ БУДУТЬ відповідати європейським нормам!...
    кловани імітують роботу в напряму євроінтеграції,
    от і все.
    ура, товарищи.
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  3. #24023
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 861

    Типово

    неплохие новости - не зря мы оплатили взносы в АмЧам в этом году. Andy Hunder очень точечно уточнил у Лиз - так шо там, будете нам высылать оружие? Лизз, находясь в предвыборной лихорадке, обещала дать. много дать. "для нас стратегически важно, чтобі путин біл побежден в Украине, а не пошел дальше". кто молодец? Лиза молодец.



    а ниггер Сунак сосёт у Трампа. предсказуемо. болеем все за безумную Лиз.

    простите, что я во многие селянскоузвизовские умы пихаю геополитику. но не весь мир ограничен мазанкой.

  4. #24024

    Реєстрація
    14 жовтень 2007
    Дописів
    8 849

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    А Ви думали, Вам там прямим текстом це напишуть? В тому законі ЗМЕНШУЮТЬ квоти на українську музику. А це ПЕРШИЙ КРОК до повного повернення паРаши в українське мистецтво.
    А можно всю цепочку осветить?


  5. #24025
    Аватар для Andrey22
    Реєстрація
    07 травень 2006
    Дописів
    2 779

    Типово

    Утро на ЗАЭС выдалось "веселым". Будет что показать МАГАТЭ.
    Наверняка будет разгоняться паника по поводу повышения уровней радиации - не верить.
    а не по нраву я кому-то - мне плевать (с) "Ария"

  6. #24026
    Аватар для Edd
    Реєстрація
    06 червень 2006
    Дописів
    7 637

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    А щоб дізнатися, чи якісні космічні ракети Україна виготовляла, Ви літали у космос
    Тобто ви нятякаєте, що можна топити за чи проти закону не читавши його, а потім дивуєтесь, чому у нас хитрожопе законодавство і влада нас доїть як хоче?

    Поясніть, якого біса хтось буде для вас дупу рвати, якщо ВІДОМО, що ви приймете на віру будь що від відомих акаунтів у фейсбуці і не станете перівіряти. Що повино спонукати законотворця подумати про вас, а не про свого кума?


    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Пля, та ПЕРЕЧИТАЙТЕ
    не хочу. ви вбили в мені жагу аналізувати.
    почекаю ЕКСПЕРТА


    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Нам ніхто не обіцяв євроінтеграцію у жовтні! І
    Не гальмуйте. Я теж не сказав, що після цього процес інтеграції завершиться.

    "потрібно для процесу інтеграції"
    і
    "потрібно для завершення інтеграції"
    це типу зовсім не одне й те саме

    НЕ БУДЕ європейського контенту з владою МАЛОРОСІВ
    так а схерали у нас не наша влада?!
    давайте щось робить шоб її не було

    А що, восени 2020 року в нас була ІНША влада?
    з осени 2020 пройшло майже 2 роки
    і нікого проект не цікавив

  7. #24027
    Аватар для Edd
    Реєстрація
    06 червень 2006
    Дописів
    7 637

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    кловани імітують роботу в напряму євроінтеграції,
    от і все.
    ура, товарищи.
    всі МИ це імітуєм. кловуни - це лише відображення однієї з граней всього суспільства.

  8. #24028
    Аватар для Edd
    Реєстрація
    06 червень 2006
    Дописів
    7 637

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Та Ви шо??? Оно вище мене та інших звинуватили у ПЛАТНОСТІ наших форумських дописів. Щось я не побачила, щоб Ви вимагали від них аргументів чи доказів цих наклепів.
    Я не бачив там ВАШОГО імені.

    І якщо б відповів "Чому ви цькуєте Дейнеріс?!", то виглядав би ідіотом, якого затролили

    До того ж, ми не в фейсбуці. У нас є міцний модератор, який дасть їм по шапці за наклеп. Було б чого перейматись

  9. #24029
    Аватар для Lenuhen
    Реєстрація
    22 липень 2009
    Дописів
    9 040

    Типово

    Цитата Допис від Andrey22 Переглянути допис
    Утро на ЗАЭС выдалось "веселым". Будет что показать МАГАТЭ.
    Наверняка будет разгоняться паника по поводу повышения уровней радиации - не верить.
    Если оно туда доедет.
    Энергодар, тримайся(

  10. #24030

    Реєстрація
    20 жовтень 2009
    Дописів
    29 041

    Типово

    Ну шо, можно голосовать. Не пустят они магату. С семи утра очень и очень громко.

  11. #24031
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 861

    Типово

    ну красивое же.

    #ГУРінформує
    ‼️ Повідомлення ГУР: Мешканцям Криму!
    ❗️ Український півострів відомий своїм осіннім оксамитовим сезоном! Тому просимо всіх жителів терміново повідомити нам "найпопулярніші" місця для відвідування, а саме:
    — точне розташування пунктів дислокації та адреси проживання окупаційних військ (бажане геоприв’язування з координатами),
    — місця проживання керівного складу окупаційних військ (бажане геоприв’язування з координатами),
    — місця розташування та маршрути пересування військової техніки,
    — точні дані місцевих колаборантів, які перейшли на бік ворога (адреса проживання та знаходження, геоприв’язуваня з координатами, ПІБ, посади та місце праці),
    — осіб, які “співчувають” окупантам та інших прибічників окупаційної влади.
    Разом виженемо окупантів з рідної землі!
    Слава Україні!

  12. #24032
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 861

    Типово

    суки


  13. #24033
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 861

    Типово

    Цитата Допис від Кимон Переглянути допис
    Ну шо, можно голосовать. Не пустят они магату. С семи утра очень и очень громко.
    зачем же так с утра потужно зрадоньку разгонять? чем хуже тем лучше?

    «В этом районе наблюдается повышенная военная активность. Зайдя так далеко, мы не останавливаемся», - сказал Гросси, отметив, что миссия знала об «усилении военной активности в этом районе», но планирует продлить миссию на объект и встретиться с персоналом станции.

  14. #24034

    Реєстрація
    20 жовтень 2009
    Дописів
    29 041

    Типово

    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    зачем же так с утра потужно зрадоньку разгонять? чем хуже тем лучше?
    какая такая? мои седьмой месяц то- слышат очень громко. то- под обстрелами. что слышат, то и написала. то бишь, ехать под обстрелами? магатэ

  15. #24035
    Аватар для Andrey22
    Реєстрація
    07 травень 2006
    Дописів
    2 779

    Типово

    Теперь уже могу сказать:
    Сталось аварійне відключення 5 енергоблоку. Міський голова Енергодара Дмитро Орлов повідомив, що росіяни здійснили мінометний обстріл території ЗАЕС.
    Що відомо про інші пошкодження. За даними Орлова, окупанти своїми обстрілами також пошкодили лінію резервного живлення власних потріб ЗАЕС – 330 кВ.
    У перехідному режимі сталося знеструмлення непрацюючого енергоблока №2 із запуском дизель-генераторів. Це вже вдруге протягом останніх 10 днів злочинні дії росіян призвели до відключення блока та знеструмлення станції – каже мер Енергодара.
    За його словами, енергоблок №6 продовжує працювати в енергосистемі України й одночасно заживлює власні потреби ЗАЕС.
    Український персонал станції робить все можливе для ліквідації пошкоджень її інфраструктури.
    Источник - https://24tv.ua/cherez-obstril-vorog...nya-5_n2148447

    Только немного уточню - обесточения станции не было. Потери собственных нужд не было. Блок 6 в работе.
    а не по нраву я кому-то - мне плевать (с) "Ария"

  16. #24036
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 861

    Типово

    Цитата Допис від Кимон Переглянути допис
    какая такая? мои седьмой месяц то- слышат очень громко. то- под обстрелами. что слышат, то и написала. то бишь, ехать под обстрелами? магатэ

  17. #24037
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 379

    Типово

    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    Та пора уже Елене новую фотосессию организовать.
    Бо зрадойопам и пагаварить не о чем. Уже неделю,бедняги, медальками даваятся и законом,которого не читали.))
    Так же и с голоду умереть могут.
    Давненько шото про "единственного защитника Днепра" не выли. Видать вказивок не было. Неужто решили слить гешу?

  18. #24038

    Реєстрація
    20 жовтень 2009
    Дописів
    29 041

    Типово

    їїї
    Востаннє редагував Кимон: 01.09.2022 о 10:36

  19. #24039
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Магатэ зайдет на станцию только с войсками ООН или НАТО...а эти просто смертники камикадзы....чем там в такой организации только думают, отправивши этих людей с билетом в один конец...в противном случае я уже говорил, китайская ничья...большой бадабум...

  20. #24040
    Аватар для Lenuhen
    Реєстрація
    22 липень 2009
    Дописів
    9 040

    Типово

    Блин, какие войска ООН и НАТО, кто сюда зайдет. Миссия поехала в Энергодар, пишут, ну посмотрим.

Сторінка 1202 з 1230 ПершаПерша ... 20270211021152119211931194119511961197119811991200120112021203120412051206120712081209121012111212 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті