Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1201 з 1230 ПершаПерша ... 20170111011151119111921193119411951196119711981199120012011202120312041205120612071208120912101211 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 24593, показано з 24 001 по 24 020.

Тема: Балаканина - 3

  1. #24001
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    може там кнур так контрабанду возит ?
    А хіба ти хоч раз бачив його проруч із собою в такі моменти?
    Цитата Допис від Edd Переглянути допис
    обратите внимание, как поступил я: хотя бы наискосок прочел закон
    А Вам не приходило у голову, що якби Ви закон прочитали НЕ навскіс, а якось інакше, то ПОБАЧИЛИ Б там те, про що пишуть ЕКСПЕРТИ?
    Щоб впевнитися в тому, що цей закон НЕ НА БЛАГО країни, мені достатньо того, що зелена плісніва ПОСПІШАЄ з його ухваленням. Висновки європейської комісії повинні бути лише наприкінці вересня, і саме ПІСЛЯ них Рада повинна була розглядати закон, ВРАХОВУЮЧИ ці висновки. Але чомусь зелені конче необхідно прийняти його ДО того, як з'являться висновки. Чому? Чи не тому, що він буде ПРОТИЛЕЖНИМ всім порадам та законам? Саме так - поспіхом - зелень приймала і антиолігархічний закон, НЕ ДОЧЕКАВШИСЬ рекомендацій Венеціанської комісії. І, як ми тепер бачимо, закон АНТИКОНСТИТУЦІЙНИЙ, і жодна з рекомендацій Венеціанської комісії в ньому НЕ ВРАХОВАНО.
    Если я там ге увидел разрешения всего русского взад, то я не увидел.
    А Ви думали, Вам там прямим текстом це напишуть? В тому законі ЗМЕНШУЮТЬ квоти на українську музику. А це ПЕРШИЙ КРОК до повного повернення паРаши в українське мистецтво.
    Опять таки, вчера я пкрвым делом спросил:
    Что НАС в этом законе не устраивает конкретно?
    Никто не ответил. Всех устраивает. Что не так тогда?!!!
    Пля, та ми взагалі НЕ ПРО ЗАКОН вчора сперечалися! А про БРЕХНЮ АБДУРІУМ стосовно голосування за нього!
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  2. #24002
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від after midnight Переглянути допис
    жодного адекватного пояснення такої поведінки не було.
    Брехло! НЕ не було, а НЕ ВЛАШТОВУЮТЬ тебе ці пояснення! "ЕС" не голосує за АНТИКОНСТИТУЦІЙНІ закони!
    але ж не у всіх пам'ять куряча, як вони сподіваються...
    Так, у нас пам'ять НЕ куряча. Ми все пам'ятаємо! І всі ці злочини проти свободи слова, опозиції, військових, країни тощо ми ЗАПАМ'ЯТАЄМО! І після перемоги вашій зелені ДОВЕДЕТЬСЯ відповідати за них!
    Цитата Допис від locket09 Переглянути допис
    вы действительно не понимаете, что у людей работа такая? они за это деньги получают
    і ДОВЕСТИ це можеш, брехло чорнороте?
    это явление называется коллаборант
    Нарешті ти зізналася, хто ти є.
    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    Как психушки позакрывали так тут и почалося
    Та ви і до їх закриття тут біснувалися.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  3. #24003
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    Вы реально считаете что данное данная политика - когда один говорит одно, а другой другое - не есть именно политика президента? Кто хотел бояться - слушал Буданова, кто не хотел тот слушал Резникова. Классическая схема хранения яек в разных корзинах. Чтоб лохторат не мог подкопаться, вам озвучивали все варианты с высоких трибун, выбирай любой.
    +10000
    Лошье.Да включайте мозги хоть изредка, по уже имеющимся фактам.
    Як можна увімкнути те, чого в них немає і ніколи не було?
    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    некоторые из тех, что разгоняют здесь зраду не только коллаборанты - они наводчиками в Днепре подрабатывают.
    Ось циферний алкаш і здав Сміттєвоза.
    обратите внимание, кто быстрее всех при бавовнах пишет "там бахнуло, да? два баха точно слышал(а)" или "а я сфоткал".
    Той, хто ПЕРШИМ вчора написав про вибух:


    Цікаво, він ПОДЯКУЄ тобі за те, що ти його "заложил"?
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  4. #24004
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    У Зеленського пояснили, за що дали ордени Кошовому, Пікалову та іншим зіркам.
    коміки були нагороджені за "потужну волонтерську діяльність".
    НАСТІЛЬКИ потужна, що ніхто про неї жодного разу не чув. Згадалося:
    "- Мы Вас любим. В глубине души. Где-то очень глубоко.
    - Так глубоко, что это я этого даже не замечаю!"(с)
    Страшно навіть уявити, ЩО вони завозять сюди тією волонтеркою та в ЯКІЙ кількості, якщо вони ЗАСЛУЖИЛИ на нагороди, а, наприклад, Притула - ні (з його-то масштабами!).
    колишні колеги президента відстоюють інтереси України на інформаційному фронті.
    Угу. В "Байрактар news". Регочуть в той момент, коли вся країна підраховує загиблих після чергового обстрілу.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  5. #24005

    Реєстрація
    14 жовтень 2007
    Дописів
    8 847

    Типово

    Цитата Допис від Lenuhen Переглянути допис
    А какие крутые стоят))
    Блин, им что, радиозащитных гульфиков не выдали

  6. #24006
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від locket09 Переглянути допис
    деньги им не перестают платить
    Хто платить? Ти?
    было помню как-то, когда Ахметов передал все свои сми государству, пару дней на форуме тишина, и вот на манеже все те же
    Тобі б до лікаря...
    под маской не V
    Невже ТИ??
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  7. #24007
    Аватар для locket09
    Реєстрація
    15 листопад 2010
    Дописів
    10 283

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Хто платить? Ти?

    Тобі б до лікаря...

    Невже ТИ??
    ото тебя торкнуло тебе не похеру о чем я тут разговариваю, а нет)) не похеру, надо на хлебушек нагавкать
    говорила тебе мама:" Учись дочечка", зря не слушала родителей

  8. #24008
    Аватар для ashim1990
    Реєстрація
    04 травень 2018
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    5 495

    Типово

    Цитата Допис від locket09 Переглянути допис
    говорила тебе мама:" Учись дочечка", зря не слушала родителей
    Правильно делала, что не слушала. Теперь непыльно зарабатывает.
    "Ніч буде важкою, дуже важкою. Але буде ранок!", - Президент Зеленський 00:00 26.02.2022

  9. #24009

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 863

    Типово

    а Виталик молодец - гнет свою линию

    Громадський транспорт у столиці продовжить зупинятися під час повітряної тривоги, проте зупинки обладнають інформацією про найближчі укриття.

    Джерело: https://biz.censor.net/n3364258

  10. #24010
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від locket09 Переглянути допис
    ото тебя торкнуло тебе не похеру о чем я тут разговариваю, а нет)) не похеру, надо на хлебушек нагавкать
    говорила тебе мама:" Учись дочечка", зря не слушала родителей
    Тобто ДОКАЗІВ своєї брехні ти НЕ МАЄШЬ. Що й треба було довести. Жоден зебіл ще жодного разу НЕ ДОВІВ жодну свою брехню чи наклеп. Брехло - воно й під ніком locket09 брехло. Продовжуй серити - це єдине, шо ти вмієшь.
    Цитата Допис від ashim1990 Переглянути допис
    Теперь непыльно зарабатывает.
    locket09? І яким місцем?
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  11. #24011

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 863

    Типово

    "зачистка" прошла успешно...ну же, тот который на букву V - заждались

  12. #24012

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Заради справедливості, роздача орденів і генеральських зірок несподіваним, а часто дивним людям, характерна для будь-якої влади з 91-го. Хоча з 2014 це має особливий, специфічний запах...
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  13. #24013
    Аватар для Edd
    Реєстрація
    06 червень 2006
    Дописів
    7 637

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    А хіба ти хоч раз бачив його проруч із собою в такі моменти?

    А Вам не приходило у голову, що якби Ви закон прочитали НЕ навскіс, а якось інакше, то ПОБАЧИЛИ Б там те, про що пишуть ЕКСПЕРТИ?!
    Ні. Я принаймні прочитав, а не топлю думку про те,чого в очі не бачив.

    А експерти по голослів'ю мене не збуджують. Чим цей госолослівний піар в соцмережах відрізняється від партійного піару замість дій?

    В диспуті я поважаю людей, що можуть підкріпити кожну свою заяву аргументами. При вірусному поширенні "правильної" думки щодо спірних законів я таких щось не бачу. Де там ваші ЕКСПЕРТИ - я хз. Дайте хоча б одного, хай мені затулить пельку цитатами та логікою.

    В тому законі ЗМЕНШУЮТЬ квоти на українську музику. А це ПЕРШИЙ КРОК до повного повернення паРаши в українське мистецтво
    Якщо ваша ласка, які саме пункти потрібно проаналізувати?

  14. #24014
    Аватар для GALAтея
    Реєстрація
    20 травень 2017
    Дописів
    33 514

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Заради справедливості, роздача орденів і генеральських зірок несподіваним, а часто дивним людям, характерна для будь-якої влади з 91-го. Хоча з 2014 це має особливий, специфічний запах...
    Калигуле сейчас стало очень обидно,
    и это я уже молчу за коня))).

  15. #24015
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 861

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    а Виталик молодец - гнет свою линию
    Громадський транспорт у столиці продовжить зупинятися під час повітряної тривоги, проте зупинки обладнають інформацією про найближчі укриття
    особенно забавно это смотрится, когда троллейбус останавливается (как вчера) например на мостике который сразу за Северным (б. Московским). и все пассажиры стоят просто рядом на дороге, так как на тротуар нужно перелезть рельсу, а из мест укрытия - только нырнуть в Днепр. так и стоит толпа до отбоя тревоги. на мосту - который страт. объект.

  16. #24016
    Аватар для Edd
    Реєстрація
    06 червень 2006
    Дописів
    7 637

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    А хіба ти хоч раз бачив його проруч із собою в такі моменти?

    А Вам не приходило у голову, що якби Ви закон прочитали НЕ навскіс, а якось інакше, то ПОБАЧИЛИ Б там те, про що пишуть ЕКСПЕРТИ?
    Щоб впевнитися в тому, що цей закон НЕ НА БЛАГО країни, мені достатньо того, що зелена плісніва ПОСПІШАЄ з його ухваленням. Висновки європейської комісії повинні бути лише наприкінці вересня, і саме ПІСЛЯ них Рада повинна була розглядати закон, ВРАХОВУЮЧИ ці висновки. Але чомусь зелені конче необхідно прийняти його ДО того, як з'являться висновки. Чому? Чи не тому, що він буде ПРОТИЛЕЖНИМ всім порадам та законам? Саме так - поспіхом - зелень приймала і антиолігархічний закон, НЕ ДОЧЕКАВШИСЬ рекомендацій Венеціанської комісії. І, як ми тепер бачимо, закон АНТИКОНСТИТУЦІЙНИЙ, і жодна з рекомендацій Венеціанської комісії в ньому НЕ ВРАХОВАНО.

    А Ви думали, Вам там прямим текстом це напишуть? В тому законі ЗМЕНШУЮТЬ квоти на українську музику. А це ПЕРШИЙ КРОК до повного повернення паРаши в українське мистецтво.

    Пля, та ми взагалі НЕ ПРО ЗАКОН вчора сперечалися! А про БРЕХНЮ АБДУРІУМ стосовно голосування за нього!
    Ясно. Так а чого стальні яйця тільки у одної яка проти лне пам'ятаю прізвище)? Тобто чому треба бути проти? Що саме не влаштовує? Які пункти?

    Поспішають, тому що це одне із питань євроінтеграції. Свято место пусто не бывает. Замість долі російського контенту буде контент ЄС. А ми зможемо дивувати Європу своїм.... Не завжди приємно....

    І... Вибачте, проект валявся з осени 2020 року!

  17. #24017
    Аватар для Edd
    Реєстрація
    06 червень 2006
    Дописів
    7 637

    Типово

    Сподобалось!

    Spoiler Spoiler: скрін 

  18. #24018
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 379

    Типово

    Цитата Допис від Edd Переглянути допис
    Ясно. Так а чого стальні яйця тільки у одної яка проти лне пам'ятаю прізвище)? Тобто чому треба бути проти? Що саме не влаштовує? Які пункти?

    Поспішають, тому що це одне із питань євроінтеграції. Свято место пусто не бывает. Замість долі російського контенту буде контент ЄС. А ми зможемо дивувати Європу своїм.... Не завжди приємно....

    І... Вибачте, проект валявся з осени 2020 року!
    Не ну пару раз ,ради прикола,можно и процитировать.)
    Но нахрена вы ее с ладошки кормите?)

  19. #24019
    Аватар для ashim1990
    Реєстрація
    04 травень 2018
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    5 495

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Но нахрена вы ее с ладошки кормите?)
    Ничего, скоро надоест. Все через это проходили.
    "Ніч буде важкою, дуже важкою. Але буде ранок!", - Президент Зеленський 00:00 26.02.2022

  20. #24020
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 861

    Типово

    Цитата Допис від ashim1990 Переглянути допис
    Ничего, скоро надоест. Все через это проходили.
    всмысле?! сколько километров через это прошло?

Сторінка 1201 з 1230 ПершаПерша ... 20170111011151119111921193119411951196119711981199120012011202120312041205120612071208120912101211 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті