А хіба ти хоч раз бачив його проруч із собою в такі моменти?
А Вам не приходило у голову, що якби Ви закон прочитали НЕ навскіс, а якось інакше, то ПОБАЧИЛИ Б там те, про що пишуть ЕКСПЕРТИ?

Щоб впевнитися в тому, що цей закон НЕ НА БЛАГО країни, мені достатньо того, що зелена плісніва ПОСПІШАЄ з його ухваленням. Висновки європейської комісії повинні бути лише наприкінці вересня, і саме ПІСЛЯ них Рада повинна була розглядати закон, ВРАХОВУЮЧИ ці висновки. Але чомусь зелені конче необхідно прийняти його ДО того, як з'являться висновки. Чому? Чи не тому, що він буде ПРОТИЛЕЖНИМ всім порадам та законам?

Саме так - поспіхом - зелень приймала і антиолігархічний закон, НЕ ДОЧЕКАВШИСЬ рекомендацій Венеціанської комісії. І, як ми тепер бачимо, закон АНТИКОНСТИТУЦІЙНИЙ, і жодна з рекомендацій Венеціанської комісії в ньому НЕ ВРАХОВАНО.
А Ви думали, Вам там прямим текстом це напишуть?

В тому законі ЗМЕНШУЮТЬ квоти на українську музику. А це ПЕРШИЙ КРОК до повного повернення паРаши в українське мистецтво.
Пля, та ми взагалі НЕ ПРО ЗАКОН вчора сперечалися!

А про БРЕХНЮ АБДУРІУМ стосовно голосування за нього!
Bookmarks