Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2417 з 2532 ПершаПерша ... 141719172317236724072408240924102411241224132414241524162417241824192420242124222423242424252426242724672517 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 50627, показано з 48 321 по 48 340.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #48321
    Аватар для ashim1990
    Реєстрація
    04 травень 2018
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    5 485

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    А тим часом:
    "Залужний і Єрмак обговорили з радником Байдена і генералом Міллі ситуацію на фронті"
    https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/...na-fronti.html

    І найбільш популярний коментар "Які повноваження у завхоза, щоб приймати участь у цих перемовинах?"

    Виглядає, як відповідь різним недоброзичливцям, які наважились засумніватись, понімаєш.
    Згоден. Як це американці взагалі розмовляють з російським агентом?



    Аж страшно це писати. А мо, він не агент? Чи нерашистський агент?
    "Ніч буде важкою, дуже важкою. Але буде ранок!", - Президент Зеленський 00:00 26.02.2022

  2. #48322

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від ashim1990 Переглянути допис
    Згоден. Як це американці взагалі розмовляють з російським агентом?



    []
    Один з оглядачів пояснив це дуже просто. Співрозмовники з тієї сторони, як люди виховані, не вважають за можливе спитати цього "видатного діяча", що він тут забув, або в доступних і делікатних виразах послати його.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  3. #48323
    Аватар для ashim1990
    Реєстрація
    04 травень 2018
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    5 485

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Співрозмовники з тієї сторони, як люди виховані, не вважають за можливе спитати цього "видатного діяча", що він тут забув, або в доступних і делікатних виразах послати його.
    Та що Ви кажете? Вони дають нам такі гроші (напряму або через зброю) і не хвилюються, що рашистський агент їх використає для своїх цілей? Ви дійсно не порошок?
    "Ніч буде важкою, дуже важкою. Але буде ранок!", - Президент Зеленський 00:00 26.02.2022

  4. #48324
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    А тим часом:
    "Залужний і Єрмак обговорили з радником Байдена і генералом Міллі ситуацію на фронті"
    https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/...na-fronti.html

    І найбільш популярний коментар "Які повноваження у завхоза, щоб приймати участь у цих перемовинах?"

    Виглядає, як відповідь різним недоброзичливцям, які наважились засумніватись, понімаєш.
    Председатель Комитета начальников штабов Марк Милли по итогам четвертого заседания контактной группы по вопросам обороны Украины заявил, что война с большой долей вероятности перерастет в затяжной конфликт.

    "Сегодня 147-й день со дня российского вторжения. И эта борьба, скорее всего, останется затяжным конфликтом. Итак, наша дискуссия в контактной группе была сосредоточена на том, чтобы помочь украинцам выдержать долгую борьбу: как мы можем лучше вооружить и обучить их, чтобы они могли продолжать защищать свою страну и изнурять российскую военную машину?" - цитирует Милли пресс-служба Пентагона.

    Также Милли заявил, что российские войска пока не уничтожили ни одного HIMARS в Украине.

    "На сегодняшний день эти системы не уничтожены россиянами, и я стучу по дереву всякий раз, когда говорю нечто подобное. И они (украинцы – Ред.) очень эффективно используют их", - сказал глава Объединенного комитета начальников штабов США генерал Марк Милли.
    прямым текстом не о перемоге и тризубе на спасской башне
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  5. #48325
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Один з оглядачів пояснив це дуже просто. Співрозмовники з тієї сторони, як люди виховані, не вважають за можливе спитати цього "видатного діяча", що він тут забув, або в доступних і делікатних виразах послати його.
    все верно, у них при демах это фишка, то пуйла назвать убийцей, а потом ручкаться, то угражать параше нищивным ударом за нарушение границ, а потом когда те под Киевом на синем глазу рассказывать про следующий раз, про хим и ядерную угрозу аналогичные качели
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  6. #48326

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 489

    Типово

    А на які ще результати розраховувати? Скільки галасу навколо Єрмака... Та прибиріть його вже! Не дражніть а ні суспільство, а ні партнерів! Як писала Пролісок, порядна людина вже сама пішла б! То на які ще результати зустрічі очікувати? Поговорили про HIMARS.


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  7. #48327
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    А на які ще результати розраховувати? Скільки галасу навколо Єрмака... Та прибиріть його вже! Не дражніть а ні суспільство, а ні партнерів! Як писала Пролісок, порядна людина вже сама пішла б! То на які ще результати зустрічі очікувати? Поговорили про HIMARS.
    не надо о них говорить?
    для паритета в артвойне нам нужно их 50т (по заявлениям чиновников, генштаба, экспертов), а нам дали лишь 20ть
    а Ольхи М и Сапсанов сывочолый крыголам не наделал
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  8. #48328

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 489

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    не надо о них говорить?
    для паритета в артвойне нам нужно их 50т (по заявлениям чиновников, генштаба, экспертов), а нам дали лишь 20ть
    а Ольхи М и Сапсанов сывочолый крыголам не наделал
    Ви знов про Порошенка. Та давайте ж про Зеленського вже. Три роки було замало, щоб надєлать?
    Ну хоча б зараз, прибрати Єрмака, на користь Україні?


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  9. #48329
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    Ви знов про Порошенка. Та давайте ж про Зеленського вже. Три роки було замало, щоб надєлать?
    Ну хоча б зараз, прибрати Єрмака, на користь Україні?
    лично мне Ермак вообще не мешает, Президент у нас Зеленский, так что все проебы власти его зона ответственности, а не Ермака.
    Как в принципе я не виню свинарчука в обворовывании армии, без педро он бы этого не смог сделать, как и медведчук лишь почтальон печкин между двумя подельниками
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  10. #48330

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 489

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    лично мне Ермак вообще не мешает, Президент у нас Зеленский, так что все проебы власти его зона ответственности, а не Ермака.
    Как в принципе я не виню свинарчука в обворовывании армии, без педро он бы этого не смог сделать, как и медведчук лишь почтальон печкин между двумя подельниками
    Ви знов про своє. Чому Ви це робите?
    При Порохі Павучки вже ставили питання про надальше існування. Надійка сказала: ''доки замовлятимуть, доти й плестимо'' Так яке обворовьіваніє?
    При Порохі волонтери годували армію сухпаями? Та так, що замовлення зростають! Ні. Про яке обворовьіваніє йдеться?

    Ну давайте ж вже про Зеленського. Скільки грошей пішло на асфальт? За три роки. Давайте порахуємо його "проебьі''.
    Порох вже ''на смітнику історії'', як кажуть прихильники Зеленського. Нащо його тривожити?


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  11. #48331
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    Ви знов про своє. Чому Ви це робите?
    При Порохі Павучки вже ставили питання про надальше існування. Надійка сказала: ''доки замовлятимуть, доти й плестимо'' Так яке обворовьіваніє?
    При Порохі волонтери годували армію сухпаями? Та так, що замовлення зростають! Ні. Про яке обворовьіваніє йдеться?

    Ну давайте ж вже про Зеленського. Скільки грошей пішло на асфальт? За три роки. Давайте порахуємо його "проебьі''.
    Порох вже ''на смітнику історії'', як кажуть прихильники Зеленського. Нащо його тривожити?
    меня интересует лишь неотвратимость наказания и публичность процесса. что бы появилась надежда на "николы знову"
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  12. #48332

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 489

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    меня интересует лишь неотвратимость наказания и публичность процесса. что бы появилась надежда на "николы знову"
    Даремні Ваші надії.... Де ж ніколи, як осьо, ''під носом''....


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  13. #48333

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 752

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    меня интересует лишь неотвратимость наказания и публичность процесса. что бы появилась надежда на "николы знову"
    Кто о чем, а вшивыи о бане. Не посадят По, смирись и успокоися.

  14. #48334

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від ashim1990 Переглянути допис
    Та що Ви кажете? Вони дають нам такі гроші (напряму або через зброю) і не хвилюються, що рашистський агент їх використає для своїх цілей? Ви дійсно не порошок?
    Хвилюються чи ні, видно із вже таких подій, як запити пані Вікторії С. Та це до чого? США далеко, а вас, як громадянина України, не бентежить, що надзвичайно важливі і вочевидь таємні розмови відбуваються в присутності ( і з активною участю?) осіб із сумнівними повноваженнями?
    Чи вам практика минулих років стала звичною, всі ці табачники, балоги, медведчуки, і вже вважається, що це і є норма?
    А чому б тоді не посадити поруч із Залужним "інтелектуального лідера" "слуг" - пані Безуглу?
    Або щоб під час перемовин в кадрі періодично було видно прибиральницю? Ну дійсно, у неї, може, робочий день закінчується, а тут сидять і сидять.
    Тим більш вже є приклади: якась секретарка на нараді по вагнерівцях.
    Для вас це і є шлях в Європу? Тоді чому він пролягає через Транссиб і Жовте море?
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  15. #48335
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Хвилюються чи ні, видно із вже таких подій, як запити пані Вікторії С. Та це до чого? США далеко, а вас, як громадянина України, не бентежить, що надзвичайно важливі і вочевидь таємні розмови відбуваються в присутності ( і з активною участю?) осіб із сумнівними повноваженнями?
    Чи вам практика минулих років стала звичною, всі ці табачники, балоги, медведчуки, і вже вважається, що це і є норма?
    А чому б тоді не посадити поруч із Залужним "інтелектуального лідера" "слуг" - пані Безуглу?
    Або щоб під час перемовин в кадрі періодично було видно прибиральницю? Ну дійсно, у неї, може, робочий день закінчується, а тут сидять і сидять.
    Тим більш вже є приклади: якась секретарка на нараді по вагнерівцях.
    Для вас це і є шлях в Європу? Тоді чому він пролягає через Транссиб і Жовте море?
    а может причина в этом?
    "В США видят три проблемы с поставками оружия Украине:

    Во-первых, большие объемы истощат собственно американские запасы.

    Во-вторых, нет уверенности, что ВСУ смогут быстро все это освоить и ввести в бой.

    В-третьих, "Киев может слишком рано начать контрнаступление". То есть на данный момент Украина к нему, судя по этим опасениям, не готова.
    Пока никто не может сказать, сможет ли Украина победить вторгшуюся российскую армию, обладающую превосходством в численности и вооружении, и как вообще может выглядеть эта победа. А мольбы Украины об оружии стали настолько постоянным рефреном, что некоторые на Западе отбросили его как нереалистичный фоновый шум",
    (с)The New York Times.
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  16. #48336

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    все верно, у них при демах это фишка, то пуйла назвать убийцей, а потом ручкаться, то угражать параше нищивным ударом за нарушение границ, а потом когда те под Киевом на синем глазу рассказывать про следующий раз, про хим и ядерную угрозу аналогичные качели
    У США "трохи" інші масштаби, можливості, глобальні проблеми і такі ж плани, глибина планування і інші "дрібнички". Що при демах, що при респах. Ви про це знаєте або здогадуєтесь. Наші проблеми - це наші, тут і зараз. Тим більш такі, які вирішуються без особливих затрат. Кивати на попередників, виправдовуючи власну бездіяльність можна; що це змінює, коли проблема сьогоденна викликана не попередниками?

    І яка відповідальність президента, в даному випадку Зеленського? У нас існує така категорія, як відповідальність? Крім постраждалого із-за власної дурості Януковича, можете щось згадати? Я б послухав.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  17. #48337

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    а может причина в этом?
    .
    Причина чого? Мене зараз цікавить, чому на перемовинах вкотре присутні люди з неіснуючими (судячи із закону про ОП) повноваженнями.

    Це якось посилює наші можливості, нашу безпеку, надає гарантії, рятує світ?
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  18. #48338
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    У США "трохи" інші масштаби, можливості, глобальні проблеми і такі ж плани, глибина планування і інші "дрібнички". Що при демах, що при респах. Ви про це знаєте або здогадуєтесь. Наші проблеми - це наші, тут і зараз. Тим більш такі, які вирішуються без особливих затрат. Кивати на попередників, виправдовуючи власну бездіяльність можна; що це змінює, коли проблема сьогоденна викликана не попередниками?

    І яка відповідальність президента, в даному випадку Зеленського? У нас існує така категорія, як відповідальність? Крім постраждалого із-за власної дурості Януковича, можете щось згадати? Я б послухав.
    практика говорит, что ответственность президентов наступает после их ухода из власти, причем статистика говорит о том, что процент такого 100
    но с вами согласен, что после овоща цепочка прервалась
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  19. #48339
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Причина чого? Мене зараз цікавить, чому на перемовинах вкотре присутні люди з неіснуючими (судячи із закону про ОП) повноваженнями.

    Це якось посилює наші можливості, нашу безпеку, надає гарантії, рятує світ?
    возможно это ваше желание. что бы полномочия были нэиснуючымы, но Пентагон, госдеп и прочие Ми6 не считают так же как и Вы, почему? вопрос риторический, наверне таки полномочия чем то подтверждены
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  20. #48340

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    практика говорит, что ответственность президентов наступает после их ухода из власти, причем статистика говорит о том, что процент такого 100
    но с вами согласен, что после овоща цепочка прервалась
    А до того було 100?
    Як це відобразилось на Кучмі? Ющенку?
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

Сторінка 2417 з 2532 ПершаПерша ... 141719172317236724072408240924102411241224132414241524162417241824192420242124222423242424252426242724672517 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті