Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 593 з 1230 ПершаПерша ... 934935435835845855865875885895905915925935945955965975985996006016026036436931093 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 24593, показано з 11 841 по 11 860.

Тема: Балаканина - 3

  1. #11841
    Аватар для Ежыг
    Реєстрація
    13 вересень 2009
    Дописів
    3 918

    Типово

    Цитата Допис від Evil Rex Переглянути допис
    То ти занадто старий, щоб перевчитись, то так склалося, що в російськомовному оточенні живеш і російська прикипіла до язика вимушено... Ти вже визначся, що тобі заважає розмовляти українською - зовнішні фактори, чи все ж власне небажання вийти з зони комфорту.
    Чи просто принципове неприняття української.

    І якщо ти все ж володієш українською навіть більше і краще, ніж "западенці" (за твоїми словами), то чому не відповідаєш нею, наприклад, мені? Чи Его? Чи ще комусь з форумчан, які пишуть до тебе саме мовою, а не "язіком"?
    Адже написане ти розумієш.
    І - знову ж таки з твоїх слів - українською володієш огого як.
    Виходить, що просто не бажаєш написати нею кілька речень. Саме для україномовного оточення.
    Тож який ти українець після цього? Саме неповноцінний...
    Хорошо...
    У меня украинский в винде пиратской не установлен.
    Так что пару букв не смогу включить просто.

    Ну и по фактам, я в твоем понимании не украинец?

  2. #11842
    Аватар для Nemezzida
    Реєстрація
    07 січень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    11 055

    Типово

    Цитата Допис від Ежыг Переглянути допис
    .......
    И да, это не меняет мою идентичность что я - украинец, хохол и тд.
    "Хохол" - це образа для українця.
    Приватні уроки з математики: шкільної і вищої. Заняття і консультації онлайн (через відеозв’язок).http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=228729

  3. #11843

    Реєстрація
    14 жовтень 2007
    Дописів
    8 859

    Типово

    Цитата Допис від Ежыг Переглянути допис
    Это перевод, не надо.
    Какие ваши доказательства? Особенно про "бьеф"

    Вы ещё скажите, что перекладина - не поперечка. И милиционер - не мiлiцiянт.

  4. #11844
    Аватар для Ежыг
    Реєстрація
    13 вересень 2009
    Дописів
    3 918

    Типово

    Цитата Допис від Nemezzida Переглянути допис
    "Хохол" - це образа для українця.
    Для меня это - гордость

  5. #11845
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 406

    Типово

    Цитата Допис від Ежыг Переглянути допис
    Я написал диктор, а не чуваки с шоу.
    Мирослава Гонгадзе годится? Она из тернопольской области.
    Георгий Гонгадзе. Правда он полукраинец-полугрузин. Вырос в Грузии. Украинский - от мамы и из Львова и львовского университета). Весьма достойный украинский.
    Цитата Допис від Ежыг Переглянути допис
    Зачем? если 40+, то уверен, что ты все равно переводишь слова в уме.
    Иногда наоборот. В голове украинское слово или украинская фраза. Напрягаюсь, чтоб правильно по-русски озвучить.

  6. #11846

    Реєстрація
    14 жовтень 2007
    Дописів
    8 859

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    ... а почему не на иероглицу?
    К истокам пора вернуться.

    К ис-то-кам.

  7. #11847

    Реєстрація
    14 жовтень 2007
    Дописів
    8 859

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Точно верхній. Гугл перекладає коректно. Так у підручниках, якщо що
    Яких? Вiд якого року?

    Ви скажiть так, як козаки це називали.

  8. #11848
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 836

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Опять мовносрачик...
    Вот интересно - чтобы что?

    Ну ладно я понимаю почему Рада во время войны с курением борется. Надо подтянуть хвосты в законодательстве и привести к нормам ЕС. В медицине тоже и ТД.
    Но вот зачем украинцам мовносрачь - не розумію.
    А чого срачік? Наче цивілізовано спілкуємося...

  9. #11849
    Аватар для Ежыг
    Реєстрація
    13 вересень 2009
    Дописів
    3 918

    Типово

    Цитата Допис від habubabur Переглянути допис
    Какие ваши доказательства? Особенно про "бьеф"

    Вы ещё скажите, что перекладина - не поперечка. И милиционер - не мiлiцiянт.
    Если ты думал, что google переводчик транскрипция... тогда обьясни это


    Востаннє редагував Ежыг: 02.07.2022 о 13:22

  10. #11850
    Аватар для Ежыг
    Реєстрація
    13 вересень 2009
    Дописів
    3 918

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис

    Иногда наоборот. В голове украинское слово или украинская фраза. Напрягаюсь, чтоб правильно по-русски озвучить.
    Соглашусь, иногда да, легче по украински выразить в реале. Но не на форуме))

  11. #11851
    Аватар для Evil Rex
    Реєстрація
    17 серпень 2012
    Дописів
    23 441

    Типово

    Цитата Допис від Ежыг Переглянути допис
    Хорошо...
    У меня украинский в винде пиратской не установлен.
    Так что пару букв не смогу включить просто.

    Ну и по фактам, я в твоем понимании не украинец?
    Тепер вінда винна...
    Ти б себе почитав, чуваче...

    Чьорд, я останні два десятки років користуюсь компом в своїй роботі і ліцензійна вінда в мене була тільки рік. Коли працював у виборчому штабі і весь софт довелось чесно купити, щоб нас не "завалили" за піратське ПЗ.
    Так от, весь інший час, в усіх піратських ОС - хр, сімці, десятці, вдома і на роботі - українська була. Або спокійно підключалась. Тому мені знову смішно. Аж ржачно.

    Тож ти в моєму розумінні і українець такий собі, недороблений, і користувач компа - такий же, вибач.
    счастье - это когда над тобой не висят принципы и правила, которые придумал не ты (с)

  12. #11852
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 836

    Типово

    Цитата Допис від Ежыг Переглянути допис
    Могу ошибаться, но вроде как русский один из самых тяжелых в освоении, ту да же украинский.
    Учитель языка? ок!! Значит гуманитарий.. А наука немножко не гуманитарная)
    Це для іноземців. А ми, конкретно Ви і я, знаходимось в україномовному оточенні. Школа, документація, фільми в кінотеатрах. Я в житті б не змогла за 3 місяці почати говорити якоюсь чужою мовою, це навіть фізично неможливо.

  13. #11853
    Аватар для GALAтея
    Реєстрація
    20 травень 2017
    Дописів
    33 535

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    І я хочу знову повторити питання до користувачів, трохи інакше напишу його: Чому Ви (кожний) не переходите на українську? Це не дорікання, мені правда цікаво. Якщо що, я не прихильник радикальних рішень в цьому питанні і бьюсь тут з місцевими за російськомовних українців.
    Але нещодавно я бігала по закордону і було важко відрізнити ворогів від своїх. Отак будете балакати російською, тож і пиво з плюваками можуть подати.
    тогда у меня встречный вопрос - а что это даст лично вам, особисто?)
    если вы приняли такое решение - это ваше полное право, почему нет?

    меня лично удивляют люди, которые пытаются поучать других
    и навязывать свои решения (подобными вопросами, к примеру).
    кроме того, украинский у них мягко говоря небезупречен)
    коверкают язык, говорят "русизмами", многие слова произносят/пишут неправильно...

  14. #11854
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 836

    Типово

    Хто таке консервушки?

  15. #11855
    Аватар для Ежыг
    Реєстрація
    13 вересень 2009
    Дописів
    3 918

    Типово

    Цитата Допис від Evil Rex Переглянути допис
    Тепер вінда винна...
    Ти б себе почитав, чуваче...

    Чьорд, я останні два десятки років користуюсь компом в своїй роботі і ліцензійна вінда в мене була тільки рік. Коли працював у виборчому штабі і весь софт довелось чесно купити, щоб нас не "завалили" за піратське ПЗ.
    Так от, весь інший час, в усіх піратських ОС - хр, сімці, десятці, вдома і на роботі - українська була. Або спокійно підключалась. Тому мені знову смішно. Аж ржачно.

    Тож ти в моєму розумінні і українець такий собі, недороблений, і користувач компа - такий же, вибач.
    Ну вот видишь как легко тебя забайтить, естественно все знают как поставить язык даже в украденной винде.

    Ну если спокойней тебе, пусть я буду не такой хохол) Не в обиду

  16. #11856
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від habubabur Переглянути допис
    К истокам пора вернуться.

    К ис-то-кам.
    к мычанию, жестикуляции и шкурам на голом теле)))
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  17. #11857
    Аватар для Ежыг
    Реєстрація
    13 вересень 2009
    Дописів
    3 918

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    Це для іноземців. А ми, конкретно Ви і я, знаходимось в україномовному оточенні. Школа, документація, фільми в кінотеатрах. Я в житті б не змогла за 3 місяці почати говорити якоюсь чужою мовою, це навіть фізично неможливо.
    Я не знаю о чем спорим, ну вот иду в кинотеатр, и насрать, что там украинский дубляж. Все понимаю, даже внимание не обращаю.
    Но в жизни да, общаюсь на русском...

  18. #11858
    Аватар для GALAтея
    Реєстрація
    20 травень 2017
    Дописів
    33 535

    Типово

    Цитата Допис від Evil Rex Переглянути допис
    Тепер вінда винна...
    Ти б себе почитав, чуваче...

    Чьорд, я останні два десятки років користуюсь компом в своїй роботі і ліцензійна вінда в мене була тільки рік. Коли працював у виборчому штабі і весь софт довелось чесно купити, щоб нас не "завалили" за піратське ПЗ.
    Так от, весь інший час, в усіх піратських ОС - хр, сімці, десятці, вдома і на роботі - українська була. Або спокійно підключалась. Тому мені знову смішно. Аж ржачно.

    Тож ти в моєму розумінні і українець такий собі, недороблений, і користувач компа - такий же, вибач.
    вы извините, но у вас не украинский язык, у вас исковерканный русский),
    якщо щира мова - то це щира мова...
    а якщо якiйсь суржик?)))

  19. #11859
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 836

    Типово

    Цитата Допис від Ежыг Переглянути допис
    Я не знаю о чем спорим, ну вот иду в кинотеатр, и насрать, что там украинский дубляж. Все понимаю, даже внимание не обращаю.
    Но в жизни да, общаюсь на русском...
    В мене з Вами не виникало суперечок, я спитала, Ви відповіли, не знаю як Ви, а я місцями ще й посміхалася))
    Вашу позицію цілком зрозуміла, дякую))

  20. #11860

    Реєстрація
    14 жовтень 2007
    Дописів
    8 859

    Типово

    Цитата Допис від Ежыг Переглянути допис
    тогда обьясни это
    Это чудо, ЕжЫг!



    Так чому не "горішнє плесо"?

Сторінка 593 з 1230 ПершаПерша ... 934935435835845855865875885895905915925935945955965975985996006016026036436931093 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті