Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 586 з 1230 ПершаПерша ... 864865365765775785795805815825835845855865875885895905915925935945955966366861086 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 24593, показано з 11 701 по 11 720.

Тема: Балаканина - 3

  1. #11701

    Реєстрація
    10 березень 2010
    Дописів
    5 324

    Типово

    Цитата Допис від Lenuhen Переглянути допис
    Та че, нормально. Побольше бы там таких добрых людей.
    Красовский - мерзкое чмо, я помню.
    Не сдавал он....к сожалению.....

  2. #11702
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 385

    Типово

    Цитата Допис від Nikoy Переглянути допис
    Даже фейки нормально не могут сочинить.....
    Так может это не фейк?)
    Ненуаче.))) Им как раз такая кровь и нужна.

  3. #11703
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    16 838

    Типово

    А что там на Победе(или где-то в том районе) за концерты, по голосу вроде бы как Притула дискжокеит?
    главное сирена воет - а им пофиг, они громче сирены..))
    "Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)

  4. #11704

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 882

    Типово

    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    я извиняюсь, а как єто принадлежит Молдове? Чудні дела твои. Мож ей еще что то принадлежит на моей земле, и не одно?
    до оккупации в Крыму были санатории формально принадлежащие росиянии ровно также же, как и Украине на Северном Кавказе - тот же "им. Семашко" в Кисловодске или "Украина" в Ессентуках. возможно и в Молдове есть недвижимость Украины. Наследие ссср-а

  5. #11705
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 385

    Типово

    Цитата Допис від after midnight Переглянути допис
    я взагвлі не розумію стосовно Придністров'я. Санду запевнила Зе, що з Придністров'я загрози не буде.
    тобто деокуповувати вони його взагалі не збираються? Молдову і так все влаштовує?
    Где-то месяц назад попадалось что-то из инфы... Не застряла внимание... Но там он вроде даже вели разговор о том,что будут просить Украину помочь в деокупации.

  6. #11706
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Цитата Допис від after midnight Переглянути допис
    я взагвлі не розумію стосовно Придністров'я. Санду запевнила Зе, що з Придністров'я загрози не буде.
    тобто деокуповувати вони його взагалі не збираються? Молдову і так все влаштовує?
    Не знаю, що вона там запевняла, але Молдова не контролює Придністров'я. Тому балакали - балакали, посідали заплакали...

  7. #11707
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    16 838

    Типово

    тэкс, понятно..
    что, нету местных? одни понаехи..))
    "Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)

  8. #11708
    Аватар для Ежыг
    Реєстрація
    13 вересень 2009
    Дописів
    3 918

    Типово

    Цитата Допис від Alexs Переглянути допис
    тэкс, понятно..
    что, нету местных? одни понаехи..))
    ебем в рот)))

  9. #11709
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    16 838

    Типово

    Цитата Допис від Ежыг Переглянути допис
    ебем в рот)))
    а потом наоборот..))
    "Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)

  10. #11710
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 385

    Типово

    Цитата Допис від Ежыг Переглянути допис
    ебем в рот)))
    Ой шото там дымится в районе съезда с керченского моста... Рашики вопят,что у них учения. Крымчане не очень верят...
    Дай Бог,чтоб опять курили!!!!

  11. #11711
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Ёжиг, ты че копрофил? Ты ж кладезь для диареис, беги, поймает, заипёть

  12. #11712
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    поки ви тут міряєтесь лібідо, зелень доруйновує в медицині те, що недоруйнував порошенко
    https://life.pravda.com.ua/health/2022/07/1/249379/
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  13. #11713

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 827

    Типово

    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    поки ви тут міряєтесь лібідо, зелень доруйновує в медицині те, що недоруйнував порошенко
    https://life.pravda.com.ua/health/2022/07/1/249379/
    Якщо ще є що руйнувати, це означає що не все так погано)

  14. #11714
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Главное что кастрюлеголовому прохоскоту есть пища чтобы развернутся , это хорошо , быстрее изойдут на гавно, быстрее их не станет.

  15. #11715
    Аватар для Ежыг
    Реєстрація
    13 вересень 2009
    Дописів
    3 918

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Ёжиг, ты че копрофил? Ты ж кладезь для диареис, беги, поймает, заипёть
    блин. я ща ей напишу. надо брать, брать и брать
    жду ответа
    Востаннє редагував Ежыг: 01.07.2022 о 20:38

  16. #11716

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 490

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Angelinn

    теж рада бачити Вас тут!
    Якось замислилась, це ж скільки сіток сплетено павучками з 2014 року? Є статистика?
    Дякую, пані Манула!

    Зв*язалася з Павучками з приводу звітів. Сказали, що щомісяця викладають на своїй сторінці https://www.facebook.com/groups/setiATO
    Наприклад, звіт за травень

    Звітуємо та дякуємо...
    За минулий місяць ми з вами разом
    - сплели (не повірите )-рівно 100 сіток, загальною площею 2853 метри квадратних;
    - пошили та відвантажили 212 наших фірмових равликів;
    - робочих рукавиць 340 пар
    - ковдри, подушечки, піддупнички не рахували, але багато, Павучки та наші помічники стараються нашити та нав'язати .
    Завжди разом з сітками -оберегами намагаємось докласти шкарпетки, рушники трусєля, засоби гігієни, дитячі малюнки та поробки. За все це наші Захисники щиро дякують та завжди в захваті.
    А Павучки Дніпра дякують нашим фінансовим благодійникам, кожна ваша гривня працює на нашу спільну Перемогу!
    Також дякуємо усім майстриням, що вдома шиють трусєля, рукавиці, обереги. Дякуємо Дніпрянам, які несуть тканини на фарбування та вплітання, завдяки вам ми маємо чим плести!
    Завжди з вдячністю приймемо постільну білизну не синтетичну, натуральну, не синіх та червоних кольорів, не трухлу та драну, щоб ми могли її пофарбувати, порізати та вплітати. Подивіться в бабусиних шафах склади тканин на труси сімейні, тоненьку та м'якеньку, та приносьте. Раді будемо шкарпеткам, рушникам, засобам боротьби з кліщами та комарами (зараз особливо необхідні), та будь чому, що може згодитись нашим Захисникам. Приносьте нам, ми передамо особисто в руки.
    Звіт за червень у роботі.


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  17. #11717

    Реєстрація
    10 березень 2010
    Дописів
    5 324

    Типово

    Spoiler Spoiler: Шо воно було?! 

  18. #11718

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 490

    Типово

    декілька обіцяних фото... для тих, кого немає у фб











    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  19. #11719

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 490

    Типово

    І ще кілька прохань

    Ми почали шити затишні, квітчасті, такі домашні, м'якенькі ковдри. Використовуємо штучний шовк та фланельку з бабусиних скринь. Утеплювач у нас є. В справу ідуть всі кольорові відрізи, що роками лежали в сундуках і валізах наших мам і бабусь.
    Свої ми вже витратили, народилися перші тестові екземпляри "бабусиних" затишних ковдр.
    Тепер ми просимо спільноту:
    Принесіть нам м'якенького! Байка, фланель будь-якого забарвлення. Підходять навіть дитячі пелюшки. Пам'ятаєте? Малюкам купляли 10 сітцевих, 10 байкових... Пелюшками вже мало хто користується, є підгузки. А нам - треба!
    Не зупиняємося! Працюємо!
    Перемога попереду!
    Пишіть в приватні ФБ, або на вайбер 096-397-46-50
    Дівчата! Нажаль прогнози щодо кінця війни невтішні. Тому я вирішила не гаяти літо і на осінь в'язати нашим захисникам теплі шкарпетки. Але свої нитки вже закінчуються(((
    Може хтось має можливість поділитись ниточками для шкарпеток, можна б/у.
    Потрібна велика кількість костилів та тростей для поранених. Нових та бувших у вжитку. Бо коли поранений виписується з лікарні ні в кого не піднімається рука забрати в них милиці чи трость. Це призвело до того що новим пораненим нема на що спертися. Якщо у вас є, будь ласка приносьте. Дякую.


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  20. #11720
    Аватар для Andrey22
    Реєстрація
    07 травень 2006
    Дописів
    2 780

    Типово

    В этом году паводок был хороший. На всех ГЭС Днепровского каскада работали на полную мощность все доступные генераторы и были открыты водосбросные щиты. Закрыли только в начале июня. Выше Каменского (до плотины) воды много.
    В нашем городе уровень Днепра определяется Днепрогэсом. Было бы интересно отметку верхнего бьефа глянуть и сравнить с предыдущими годами.
    Сейчас саздали запас воды на верхних ГЭС каскада для возможности маневрирования - так каждый год делается.
    а не по нраву я кому-то - мне плевать (с) "Ария"

Сторінка 586 з 1230 ПершаПерша ... 864865365765775785795805815825835845855865875885895905915925935945955966366861086 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті