Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1947 з 2532 ПершаПерша ... 947144718471897193719381939194019411942194319441945194619471948194919501951195219531954195519561957199720472447 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 50627, показано з 38 921 по 38 940.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #38921

    Реєстрація
    12 серпень 2018
    Дописів
    7 525

    Типово

    Бренд у них.. В нормальных странах партии, программы, цели.. А у этих бренд видете ли

  2. #38922
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    А отэто интересно

    Офіційна заява "Партії Вінничан"

    Ми категорично засуджуємо політичну розправу над Головою Верховної Ради!

    Саме так виглядає сьогоднішня "процедура" відсторонення від ведення пленарних засідань Дмитра Разумкова, яка немає нічого спільного з Законом, Регламентом, політичною етикою та елементарною мораллю.

    Незалежно від прізвища голови Верховної Ради.

    Жодна посада не вартує знищення українського парламентаризму і перетворення законодавчої гілки влади в ручний, покірний і безправний юридичний відділ Офісу Президента.

    Ми закликаємо всі проукраїнські політичні сили, громадськість, парламентські та позапарламентські партії визначитись і висловити свою позицію, щодо демонстративного приниження українського парламентаризму в парламентсько-президентській республіці.

    Нам, як вінничанам соромно за позицію окремих представників Вінниччини в парламенті, які пішли на угоду з власним сумлінням та підтримали сумнівні рішення влади особистим голосуванням.

    В кожного з вас ще є шанс не увійти в новітню історію України зрадниками виборців та порушниками закону.

    Наголошуємо, це не політичне і не партійне, а світоглядне питання.

    Шановні слуги народу, приймаючи остаточне рішення пам'ятайте!

    Це не тільки ваш особистий тест на порядність, а й екзамен на відповідність України європейським цінностям за які кращі сини та доньки країни заплатили своїм життям!



    ЗЫ Шотам Боря - морда кирпичом? Позеленевшим ))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  3. #38923

    Реєстрація
    19 березень 2013
    Дописів
    3 279

    Типово

    Цитата Допис від my-UA Переглянути допис
    самая популярная фраза зелебобиков за два последних дня:

    "вы не понимаете, это другое..."
    Убогие не видят разницы между недоказанной виной и доказанной невиновностью.))))

  4. #38924
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    .. так а в чем Винница видит незаконность как отстранения от ведения, так и отзыва Головы? ... нафига это нужно - другой вопрос, но регламент вроде блюли, блюли, и соблюли ...
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  5. #38925
    Аватар для YurikM
    Реєстрація
    14 жовтень 2008
    Дописів
    35 019

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    .. так а в чем Винница видит незаконность как отстранения от ведения, так и отзыва Головы? ... нафига это нужно - другой вопрос, но регламент вроде блюли, блюли, и соблюли ...
    +
    Восстановление информации с HDD/RAID/Flash...
    ICQ: 61710124 ::: 067-564-5947
    Datex Lab

  6. #38926
    Аватар для Dereza
    Реєстрація
    10 липень 2013
    Звідки Ви
    с полей бескрайних
    Дописів
    12 127

    Типово

    Ботва реально считает, что Зе выигирал , пушо у него офшоров не было.... бгг ))

    А вот счас, как разоблачат.... и все)

  7. #38927

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 856

    Типово

    Цитата Допис від Dereza Переглянути допис
    Ботва реально считает, что Зе выигирал , пушо у него офшоров не было.... бгг ))

    А вот счас, как разоблачат.... и все)
    думаю нет, но продолжают в этом убеждать Петра Алексеевича и выбивать под это финансирование

  8. #38928
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    .. так а в чем Винница видит незаконность как отстранения от ведения, так и отзыва Головы? ... нафига это нужно - другой вопрос, но регламент вроде блюли, блюли, и соблюли ...
    Не эксперт, но вроде он что-то нарушил вчера. По регламенту можно было отстранить в день нарушения т.е вчера, а не сегодня. И процедура отзыва якобы за 2 дня тоже не по регламенту ...

  9. #38929
    Аватар для ashim1990
    Реєстрація
    04 травень 2018
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    5 489

    Типово

    Цитата Допис від Dereza Переглянути допис
    Ботва реально считает, что Зе выигирал , пушо у него офшоров не было.... бгг ))

    А вот счас, как разоблачат.... и все)
    Как по мне, пересичный украинец скажет: "Я подозревал, шо Зеля неидеальный. Но это всё, шо накопали? Да ещё во времена зека? Да уж... Придется и дальше за него голосовать. Конечно, если он сам захочет".
    "Ніч буде важкою, дуже важкою. Але буде ранок!", - Президент Зеленський 00:00 26.02.2022

  10. #38930

    Реєстрація
    10 березень 2010
    Дописів
    5 309

    Типово

    Да. Мелко, Хоботов! ©

  11. #38931
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Не эксперт, но вроде он что-то нарушил вчера. По регламенту можно было отстранить в день нарушения т.е вчера, а не сегодня. И процедура отзыва якобы за 2 дня тоже не по регламенту ...
    У разі грубого або систематичного порушення цього Регламенту головуючим на пленарному засіданні, за пропозицією, внесеною в паперовій формі на пленарному засіданні не менш як двома депутатськими фракціями (депутатськими групами), або не менш як однією третиною народних депутатів від конституційного складу Верховної Ради шляхом зібрання їх підписів, або комітету, до предмета відання якого належать питання регламенту, після скороченого обговорення Верховна Рада може прийняти рішення про відсторонення головуючого на пленарному засіданні від ведення пленарних засідань на строк до двох пленарних днів більшістю голосів народних депутатів від конституційного складу Верховної Ради, про що робиться запис у протоколі пленарного засідання Верховної Ради. На цей час за ним зберігаються виплати, пов'язані з виконанням депутатських повноважень та посадових обов'язків.

    ..тут, конечно, двояко и трояко, но нет прямого указания на "сегодня", тем более, если путем сбора подписей ... Но если кто-то забузит "регламент!", можно будет проверить ....
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  12. #38932
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Он же вроде даже не на пленарном заседании, а на согласительном совете что-то нарушил))

  13. #38933

    Реєстрація
    19 березень 2013
    Дописів
    3 279

    Типово

    Прям щас началось вью Разумкова на прямом.

  14. #38934

    Реєстрація
    10 березень 2010
    Дописів
    5 309

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    після скороченого обговорення
    ..тут, конечно, двояко и трояко, но нет прямого указания на "сегодня", тем более, если путем сбора подписей ... Но если кто-то забузит "регламент!", можно будет проверить ....
    А обвиняемому хоть последнее слово дадут сказать? Или скорочено так скорочено?

  15. #38935
    Аватар для ashim1990
    Реєстрація
    04 травень 2018
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    5 489

    Типово

    Цитата Допис від kupetc Переглянути допис
    А обвиняемому хоть последнее слово дадут сказать? Или скорочено так скорочено?
    А зачем? Его же не сажать собираются.

    В случае отставки Разумков обещает создать "большую команду": Будем двигаться вперед
    "Ніч буде важкою, дуже важкою. Але буде ранок!", - Президент Зеленський 00:00 26.02.2022

  16. #38936
    Аватар для Noskinauhi
    Реєстрація
    26 червень 2014
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    22 433

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Как-то уж очень бурно события стали развиваться после визита величайшего в США ... Что он там наговорил?
    Он с порогу Байдену выдал - здравствуйте, Рональд. Я вырос на ваших фильмах и я тоже в прошлом великий актер...

  17. #38937

    Реєстрація
    19 березень 2013
    Дописів
    3 279

    Типово

    Хитрит, о планах пока ни гу-гу.
    Но хорошо говорит. Намекает.))))

    Имхо- мелкий волобуев делает большую глупость.
    Иногда плохой мир лучше хорошей войны. )))

  18. #38938
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Цитата Допис від Noskinauhi Переглянути допис
    Он с порогу Байдену выдал - здравствуйте, Рональд. Я вырос на ваших фильмах и я тоже в прошлом великий актер...

  19. #38939
    Аватар для ashim1990
    Реєстрація
    04 травень 2018
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    5 489

    Типово

    Президент Израиля Герцог на встрече в Украине пригласил Зеленского совершить ответный визит

    И не боится!
    "Ніч буде важкою, дуже важкою. Але буде ранок!", - Президент Зеленський 00:00 26.02.2022

  20. #38940
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Цитата Допис від ashim1990 Переглянути допис
    Президент Израиля Герцог на встрече в Украине пригласил Зеленского совершить ответный визит

    И не боится!
    Безумству храбрых поём мы песню (с.)


Сторінка 1947 з 2532 ПершаПерша ... 947144718471897193719381939194019411942194319441945194619471948194919501951195219531954195519561957199720472447 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті