| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
А отэто интересно
Офіційна заява "Партії Вінничан"
Ми категорично засуджуємо політичну розправу над Головою Верховної Ради!
Саме так виглядає сьогоднішня "процедура" відсторонення від ведення пленарних засідань Дмитра Разумкова, яка немає нічого спільного з Законом, Регламентом, політичною етикою та елементарною мораллю.
Незалежно від прізвища голови Верховної Ради.
Жодна посада не вартує знищення українського парламентаризму і перетворення законодавчої гілки влади в ручний, покірний і безправний юридичний відділ Офісу Президента.
Ми закликаємо всі проукраїнські політичні сили, громадськість, парламентські та позапарламентські партії визначитись і висловити свою позицію, щодо демонстративного приниження українського парламентаризму в парламентсько-президентській республіці.
Нам, як вінничанам соромно за позицію окремих представників Вінниччини в парламенті, які пішли на угоду з власним сумлінням та підтримали сумнівні рішення влади особистим голосуванням.
В кожного з вас ще є шанс не увійти в новітню історію України зрадниками виборців та порушниками закону.
Наголошуємо, це не політичне і не партійне, а світоглядне питання.
Шановні слуги народу, приймаючи остаточне рішення пам'ятайте!
Це не тільки ваш особистий тест на порядність, а й екзамен на відповідність України європейським цінностям за які кращі сини та доньки країни заплатили своїм життям!
ЗЫ Шотам Боря - морда кирпичом? Позеленевшим ))
Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)
.. так а в чем Винница видит незаконность как отстранения от ведения, так и отзыва Головы? ... нафига это нужно - другой вопрос, но регламент вроде блюли, блюли, и соблюли ...
Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec
Ботва реально считает, что Зе выигирал , пушо у него офшоров не было.... бгг ))
А вот счас, как разоблачат.... и все)
"Ніч буде важкою, дуже важкою. Але буде ранок!", - Президент Зеленський 00:00 26.02.2022
Да. Мелко, Хоботов! ©
У разі грубого або систематичного порушення цього Регламенту головуючим на пленарному засіданні, за пропозицією, внесеною в паперовій формі на пленарному засіданні не менш як двома депутатськими фракціями (депутатськими групами), або не менш як однією третиною народних депутатів від конституційного складу Верховної Ради шляхом зібрання їх підписів, або комітету, до предмета відання якого належать питання регламенту, після скороченого обговорення Верховна Рада може прийняти рішення про відсторонення головуючого на пленарному засіданні від ведення пленарних засідань на строк до двох пленарних днів більшістю голосів народних депутатів від конституційного складу Верховної Ради, про що робиться запис у протоколі пленарного засідання Верховної Ради. На цей час за ним зберігаються виплати, пов'язані з виконанням депутатських повноважень та посадових обов'язків.
..тут, конечно, двояко и трояко, но нет прямого указания на "сегодня", тем более, если путем сбора подписей ... Но если кто-то забузит "регламент!", можно будет проверить ....
Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec
Он же вроде даже не на пленарном заседании, а на согласительном совете что-то нарушил))
Прям щас началось вью Разумкова на прямом.
Хитрит, о планах пока ни гу-гу.
Но хорошо говорит. Намекает.))))
Имхо- мелкий волобуев делает большую глупость.
Иногда плохой мир лучше хорошей войны. )))
Президент Израиля Герцог на встрече в Украине пригласил Зеленского совершить ответный визит
И не боится!
"Ніч буде важкою, дуже важкою. Але буде ранок!", - Президент Зеленський 00:00 26.02.2022
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks