Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 331 з 963 ПершаПерша ... 231281321322323324325326327328329330331332333334335336337338339340341381431831 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 19260, показано з 6 601 по 6 620.

Тема: Петр Порошенко

  1. #6601

    Реєстрація
    12 серпень 2018
    Дописів
    7 525

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    а красиво получилось с "купи канал-продай канал"...теперь вернуть его взад будет сложно, ведь покупал чтобы спасти
    Та кто его будет продавать? Законы, нарушающие права человека, не являются законами и их можно не исполнять.

  2. #6602

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 870

    Типово

    диктаторские от 16 января...практически

  3. #6603

    Реєстрація
    12 серпень 2018
    Дописів
    7 525

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    диктаторские от 16 января...практически
    Ну набьют рожу еще одному диктатору, а вы будете опять орать караул.

  4. #6604

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 870

    Типово

    кому кричать и зачем? и почему опять?

  5. #6605

    Реєстрація
    12 серпень 2018
    Дописів
    7 525

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    кому кричать и зачем? и почему опять?
    когда гнали вашего любимчика

  6. #6606

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 870

    Типово

    Цитата Допис від Порохобот Переглянути допис
    когда гнали вашего любимчика
    никогда не страдал особой любовью к Петру Алексеевичу ,хотя да - голосовал за него в 14 м

  7. #6607
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    никогда не страдал особой любовью к Петру Алексеевичу ,хотя да - голосовал за него в 14 м
    Більшість тих, хто зараз просто ненавидить його, голосували за нього.
    А він, такий гад, взяв і не виконав їх інфантильних сподівань.
    Це ж він винуватий.
    Я так тобі вірила, а ти, а ти....
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  8. #6608

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 870

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Більшість тих, хто зараз просто ненавидить його, голосували за нього.
    А він, такий гад, взяв і не виконав їх інфантильних сподівань.
    Це ж він винуватий.
    Я так тобі вірила, а ти, а ти....
    вот снова ваши фантазии исключительно

  9. #6609

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 870

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    ...
    Я так тобі вірила, а ти, а ти....
    а вот кстати идею подсмотрел - отойди Петр Алексеевич сейчас слегка в тень...играй роль жертвы и борца с режимом...оттягивай на себя все внимание. И в тоже время потихоньку/издалека начинай "двигать" к будущим выборам Кривоноса. И Зеркаль к нему в премьерши. И еще подбирать не законтаченных в команду. Думаю был бы толк.
    Но. Жадность

  10. #6610

    Реєстрація
    12 серпень 2018
    Дописів
    7 525

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Більшість тих, хто зараз просто ненавидить його, голосували за нього.
    А він, такий гад, взяв і не виконав їх інфантильних сподівань.
    Це ж він винуватий.
    Я так тобі вірила, а ти, а ти....
    Вообще то он выполнил почти все что обещал. Они просто не грамотные - читать предвыборные программы не умеют.

  11. #6611
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    никогда не страдал особой любовью к Петру Алексеевичу ,хотя да - голосовал за него в 14 м
    І наступний після Зе буде таким чином буде вибраний.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  12. #6612
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    а вот кстати идею подсмотрел - отойди Петр Алексеевич сейчас слегка в тень...играй роль жертвы и борца с режимом...оттягивай на себя все внимание. И в тоже время потихоньку/издалека начинай "двигать" к будущим выборам Кривоноса. И Зеркаль к нему в премьерши. И еще подбирать не законтаченных в команду. Думаю был бы толк.
    Но. Жадность
    Кривонос не політик і не роздає обіцянок безпорадним. Під вибори буде кілька проектів, що задовольнити сподівання більшості з відповідним супроводом у ЗМІ.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  13. #6613
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Elektrybałt Переглянути допис
    "антипороховский" Беню трогает.....
    Только круглый дебил может в это верить.
    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    а вот кстати идею подсмотрел - отойди Петр Алексеевич сейчас слегка в тень...играй роль жертвы и борца с режимом...оттягивай на себя все внимание. И в тоже время потихоньку/издалека начинай "двигать" к будущим выборам Кривоноса. И Зеркаль к нему в премьерши. И еще подбирать не законтаченных в команду. Думаю был бы толк.
    Но. Жадность
    Это только клоунов начинают пиарить за 3-4 года до начала президентской кампании. А ДОСТОЙНЫЕ люди всё это время РАБОТАЮТ, причём, на БЛАГО своей страны, а пиар-кампанию начинают за полгода. Так что всё еще впереди. УМНЫЕ люди и так уже давно прекрасно знают заслуги и Кривоноса, и Зеркаль, и Климпуш-Цинцадзе, и других "ЕС"овцев.
    Цитата Допис від Порохобот Переглянути допис
    Вообще то он выполнил почти все что обещал. Они просто не грамотные - читать предвыборные программы не умеют.
    +1000
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  14. #6614
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Порохобот Переглянути допис
    Вообще то он выполнил почти все что обещал. Они просто не грамотные - читать предвыборные программы не умеют.
    Їх ніхто не читає.
    Кожен сам свою програму пише і делегує її персон.
    На Петра поклали всі свої хотєлкі, а він не здюжав, от і образилися.
    На Ваву поклали одну - покарати тих, хто образив. От він і карає.
    Вже від повернутих ригів зашкалює. Все що надбали похєрів. І не дратує тих, хто змучився чути про війну, реформи, зміни. Все повернулося як при овочі, а по телевізору взагалі як при Брєжнєвє. Ляпота.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  15. #6615

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 870

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    ...
    Вже від повернутих ригів зашкалює. ....
    та не кажить - один АльошаГончаренко чего стоит

  16. #6616
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    та не кажить - один АльошаГончаренко чего стоит
    А він, що втікав кудись?
    І повернувся, щоб знову схематози часів овоча повернути?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  17. #6617

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 870

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    А він, що втікав кудись?
    І повернувся, щоб знову схематози часів овоча повернути?
    конечно не тікав - сразу к груди отца родного припав

  18. #6618
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    конечно не тікав - сразу к груди отца родного припав
    Як ви?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  19. #6619

    Реєстрація
    18 березень 2010
    Дописів
    3 090

    Типово

    Як Самсонка

  20. #6620
    Аватар для Noskinauhi
    Реєстрація
    26 червень 2014
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    22 433

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    та не кажить - один АльошаГончаренко чего стоит
    А чем он тебе сейчас неугождает?

Сторінка 331 з 963 ПершаПерша ... 231281321322323324325326327328329330331332333334335336337338339340341381431831 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті