Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 330 з 963 ПершаПерша ... 230280320321322323324325326327328329330331332333334335336337338339340380430830 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 19260, показано з 6 581 по 6 600.

Тема: Петр Порошенко

  1. #6581

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від ashim1990 Переглянути допис
    Мушу визнати, що був неправий відносно Вас нещодавно. Прошу вибачити.
    Та не поспішайте.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  2. #6582
    Аватар для Noskinauhi
    Реєстрація
    26 червень 2014
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    22 433

    Типово

    Цитата Допис від Порохобот Переглянути допис
    Я же не спорю. Только желание войти в историю вряд ли реально. Слишком сложное и дебильное какое-то.

    Более вероятно желание реформировать или убивать.
    Та чож? Я, например, в прошлой жизни был мотивирован сделать имя в своей сфере. По этому всегда был откровенен с партнерами и усердно помогал в развитии тех тм, которые удалось им продать. Мне хотелось, чтобы люди знали и слышали, что если я приехал с предложением, то значит у товара есть потенциал и они не будут брошены с ним один на один. И получалось. В гаших кругах мне говорили, что обо мне уже говорят. И было приятно, когда мы сидим с запорожским дистрибьютором и пьем у него кофе с коньяком на офисе, стук в дверь, на пороге стоят регионалы моих конкурентов - оооблин, тут уже Саня, нам тут делать нечего. Извинились и ушли.
    Другое дело, что я все просрал. Но это отдельная история. Амбиции были оте

  3. #6583

    Реєстрація
    12 серпень 2018
    Дописів
    7 525

    Типово

    Цитата Допис від Noskinauhi Переглянути допис
    Та чож? Я, например, в прошлой жизни был мотивирован сделать имя в своей сфере. По этому всегда был откровенен с партнерами и усердно помогал в развитии тех тм, которые удалось им продать. Мне хотелось, чтобы люди знали и слышали, что если я приехал с предложением, то значит у товара есть потенциал и они не будут брошены с ним один на один. И получалось. В гаших кругах мне говорили, что обо мне уже говорят. И было приятно, когда мы сидим с запорожским дистрибьютором и пьем у него кофе с коньяком на офисе, стук в дверь, на пороге стоят регионалы моих конкурентов - оооблин, тут уже Саня, нам тут делать нечего. Извинились и ушли.
    Другое дело, что я все просрал. Но это отдельная история. Амбиции были оте
    Ничего. Просто люди частично иррациональны. И предугадать, что у кого-то в голове невозможно.

    А уж тем более ставить связь например между миллиардер и вор.

    Миллиардер - значит ипашил как вол. Плюс повезло. Вот это точно.

  4. #6584

  5. #6585

    Реєстрація
    12 серпень 2018
    Дописів
    7 525

    Типово

    Цитата Допис від Nzol Переглянути допис
    ой-ой-ой, бедняжки. Вывод 1 - НЕ НАДО бежать за тем, кто обещает вам 100 долларов просто так. Все равно поимеет.

    Кстати Порошенко не обещал больших зарплат и европейских пенсий, когда шел в президенты. Это ваша работа их зарабатывать, а не президента - обещать вам сказки.
    Востаннє редагував Порохобот: 04.06.2021 о 22:13

  6. #6586

  7. #6587
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Ну от, настав ранок, і позначились деякі зміни.

    " Те, що людина робить, вона робить виходячи виключно зі своїх потреб."
    "людина робить добровільно тільки те, що хоче."
    різницю бачимо?
    Як на скрижалях в "Скотному дворі" - ранком щось змінилось.

    Vedma, ви даремно упираєтеся. На цю тему почалось зі згадки про Порошенка, але замість нього можна підставити будь-яке прізвище чиновника, службовця. Припустимо, ви сядете в автобус, щоб вчасно прибути в аеропорт, а водій на півдорозі заглушить двигун, скаже - я щас - і сходить додому, віднести покупки з АТБ любій дружині. Бо для нього це - першочергова потреба.

    І тільки ви одна з натовпу розлючених пасажирів, з філософським спокоєм будете пояснювати, що це воістину правильно і так і належить діяти всім.
    Лише говорити буде все важче, бо під час стрімкого бігу важко одночасно розмовляти і підбирати аргументи.
    Чого ви сприймаєте "для себе" виключно як якусь безглузду дитячу вихідку?

    Якщо для водія це буде першочергово, то це буде останній день його праці на цій роботі.
    І він це розуміє, тому і не робить. Бо оцінює, що для него важливіше.
    Людина кожну мить щось обирає. І вибір завжди залежить від "для себе".
    І розлючений натовп теж обирає "для себе".

    Чому так важко працювати з будь яким колективом, чи спільнотою. Тому, що у кожного є "для себе" і поєднати все це дуже складно.
    От зараз людей об'єднує какаяразніца, авашпорошенколутше, йомунедаютьпрацювати....
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  8. #6588

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    "для себе".
    ....
    Vedma, хвала богам, я не перший рік читаю "загальні" і знаю ваш стиль спілкування, коли ваш обмін репліками з опонентами, схильними до безкінечної пустої балаканини, і на теми, малозначущі до абсурдності, триває так довго, що початки його губляться в глибині століть. Тому я думаю, що 3-х чи 4-х сторінок - достатньо.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  9. #6589

  10. #6590
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  11. #6591
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  12. #6592

    Реєстрація
    18 березень 2010
    Дописів
    3 090

    Типово

    По Гайдаю принесите КОмПРОмат,будь ласочка.

  13. #6593
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово та лехко, только наУчитесь грамоте, а то

    Цитата Допис від Nzol Переглянути допис
    КОмПРОмат
    сколько ошибок в слове факап
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  14. #6594

    Реєстрація
    12 серпень 2018
    Дописів
    7 525

    Типово

    Цитата Допис від Nzol Переглянути допис
    Пора бы лещенку вспомнить, что порошенко не президент. Такая же продажная шлюпа как квартал

  15. #6595
    Аватар для Elektrybałt
    Реєстрація
    12 квітень 2017
    Звідки Ви
    Оттуда
    Дописів
    10 868

    Типово

    Почему антиколомойский закон это хорошо а "антипороховский" плохо?!
    Тем более что антиколомойский закон ПАПу не затрагивает а "антипороховский" Беню трогает.....
    «Раньше мы воспитывали строителей коммунизма, теперь — строителей капитализма… А в результате получается одно и тоже: жлоб, невежда и вор.» ©

  16. #6596
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Elektrybałt Переглянути допис
    Почему антиколомойский закон это хорошо а "антипороховский" плохо?!
    Тем более что антиколомойский закон ПАПу не затрагивает а "антипороховский" Беню трогает.....
    Тому що Бєня веде свій "бізнес" у стилі 90-х. Це, перше. А друге, тому що антипороховський Бєню як раз не трогає. Бєнє формально мало чого належить з того де він багато чого має.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  17. #6597
    Аватар для Elektrybałt
    Реєстрація
    12 квітень 2017
    Звідки Ви
    Оттуда
    Дописів
    10 868

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Тому що Бєня веде свій "бізнес" у стилі 90-х. Це, перше. А друге, тому що антипороховський Бєню як раз не трогає. Бєнє формально мало чого належить з того де він багато чого має.
    Как "не трогає" если он "попросил" его включить в список?!
    «Раньше мы воспитывали строителей коммунизма, теперь — строителей капитализма… А в результате получается одно и тоже: жлоб, невежда и вор.» ©

  18. #6598

    Реєстрація
    12 серпень 2018
    Дописів
    7 525

    Типово

    Цитата Допис від Elektrybałt Переглянути допис
    Почему антиколомойский закон это хорошо а "антипороховский" плохо?!
    Тем более что антиколомойский закон ПАПу не затрагивает а "антипороховский" Беню трогает.....
    Порошенко не зарабатывает на монопольном использовании ресурсов и не выводил млрд из Украиныв2014.

  19. #6599

    Реєстрація
    12 серпень 2018
    Дописів
    7 525

    Типово

    Цитата Допис від Elektrybałt Переглянути допис
    Как "не трогає" если он "попросил" его включить в список?!
    Зеленский квартал свой продал? Там тоже про политику между прочим. Или это не влияние?

  20. #6600

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 877

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Тому що Бєня веде свій "бізнес" у стилі 90-х. Це, перше. А друге, тому що антипороховський Бєню як раз не трогає. Бєнє формально мало чого належить з того де він багато чого має.
    а красиво получилось с "купи канал-продай канал"...теперь вернуть его взад будет сложно, ведь покупал чтобы спасти

Сторінка 330 з 963 ПершаПерша ... 230280320321322323324325326327328329330331332333334335336337338339340380430830 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті