Думаю, що все ж ви не зрозуміли.
Бо в такому випадку неможливо дорікати Петру Олексійовичу за слабкість до Липецької фабрики. А діючому, Володимиру, за інфантильне ставлення до керівництва воюючою державою, як до зйомок чергового серіалу. Ми всі повинні закрити свої, цитуючи відомого персонажа, "тупі собачі роти", одягти цаки і робити "ку".



Опять Липецкая фабрика. Шесть лет она не работает, но всё еще стоИт поперёк горла зрадофилам.

Bookmarks