Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 328 з 963 ПершаПерша ... 228278318319320321322323324325326327328329330331332333334335336337338378428828 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 19260, показано з 6 541 по 6 560.

Тема: Петр Порошенко

  1. #6541

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Ви не зрозуміли.
    Нема жодної людини на світі, яка не робить в першу чергу для себе.
    Ну, нема такої.
    І будь яка посада, це для себе.
    .
    Думаю, що все ж ви не зрозуміли.
    Бо в такому випадку неможливо дорікати Петру Олексійовичу за слабкість до Липецької фабрики. А діючому, Володимиру, за інфантильне ставлення до керівництва воюючою державою, як до зйомок чергового серіалу. Ми всі повинні закрити свої, цитуючи відомого персонажа, "тупі собачі роти", одягти цаки і робити "ку".
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  2. #6542
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Думаю, що все ж ви не зрозуміли.
    Бо в такому випадку неможливо дорікати Петру Олексійовичу за слабкість до Липецької фабрики. А діючому, Володимиру, за інфантильне ставлення до керівництва воюючою державою, як до зйомок чергового серіалу. Ми всі повинні закрити свої, цитуючи відомого персонажа, "тупі собачі роти", одягти цаки і робити "ку".
    Ні, ви знову не зрозуміли.
    Те, що людина робить, вона робить виходячи виключно зі своїх потреб.
    Ну, як вам пояснити?
    Хтось кидається на допомогу іншому, бо це його особисте, він по-іншому не може. І не тому що він альтруіст, а тому що це його внутрішнє. А хтось, відійде, бо це його внутрішнє, і не тому що він егоїст.
    Взагалі, альтруістів не існує, всі егоїсти. Просто, як я сказала, цей егоїзм може співпадати з потребами інших.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  3. #6543
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Вищий антикорупційний суд України в 4-й раз підтвердив законність і обґрунтованість дії прокурора САП Віталія Пономаренка, який будучи керівником групи прокурорів тричі закривав справу "Роттердам+".Рішення оскарженню не підлягає.

    Але ж... зелені не будуть згодні.
    До речі, як і з фейком про Ліпецьку фабрику.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  4. #6544

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Ні, ви знову не зрозуміли.
    Те, що людина робить, вона робить виходячи виключно зі своїх потреб.
    .
    Хочете сказати, що ви непробивна? Невдалий приклад для відстоювання заявленої позиції.

    Ви ж кожного дня пишете критичні зауваження до діючої влади, наприклад. А на якій підставі?
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  5. #6545

    Реєстрація
    12 серпень 2018
    Дописів
    7 525

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Ви не зрозуміли.
    Нема жодної людини на світі, яка не робить в першу чергу для себе.
    Ну, нема такої.
    І будь яка посада, це для себе.
    Я б не пішла на неї, бо це не для мене.
    Колись мені один добробатовєц сказав, що якщо б знав, що 73% все зілюйть, він би у 14 не пішов на захист,а краще б звалив у Європу. Я відповіла, що не звалив би,бо тоді б він не був сам собою, а був би іншою людиною.
    вообще-то вы не совсем правы. Мы не всегда делаем все для себя. Но все для выполнения собственных желаний.

    Желания могут оказаться какими угодно. В том числе делать все для кого-то.

    И вопрос не в альтруизме, а в удовольствии от достижения цели.

  6. #6546
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 218

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    дорікати Петру Олексійовичу за слабкість до Липецької фабрики.
    Опять Липецкая фабрика. Шесть лет она не работает, но всё еще стоИт поперёк горла зрадофилам.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  7. #6547
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Хочете сказати, що ви непробивна? Невдалий приклад для відстоювання заявленої позиції.

    Ви ж кожного дня пишете критичні зауваження до діючої влади, наприклад. А на якій підставі?
    До чого тут пробивна?
    Я кажу, що людина робить добровільно тільки те, що хоче. Навіть коли вам хтось каже : не хочу, але треба, - то це все одно для себе. Бо "треба" для себе, щоб бути собою.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  8. #6548
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Порохобот Переглянути допис
    вообще-то вы не совсем правы. Мы не всегда делаем все для себя. Но все для выполнения собственных желаний.

    Желания могут оказаться какими угодно. В том числе делать все для кого-то.

    И вопрос не в альтруизме, а в удовольствии от достижения цели.
    В вашій фразі протиріччя.
    Виконання особистих бажань і є для себе. Задоволення і є для себе.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  9. #6549
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    В четыре утра... в четыре утра.... "мне пох Пэтро" (с) Ведьма... ну да... ну да...
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  10. #6550
    Аватар для Noskinauhi
    Реєстрація
    26 червень 2014
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    22 433

    Типово

    Цитата Допис від Порохобот Переглянути допис
    вообще-то вы не совсем правы. Мы не всегда делаем все для себя. Но все для выполнения собственных желаний.

    Желания могут оказаться какими угодно. В том числе делать все для кого-то.

    И вопрос не в альтруизме, а в удовольствии от достижения цели.
    Думаю, что имелось ввиду удовлетворение собственных потребностей. А они бывают разные. И во взаимопомощи и в четвертовании. И в желании войти в историю как реформатор и в желании войти в историю как серийный убийца. Или как тупи..день, на примере действующего нашего президента с поддержкой такихже

  11. #6551
    Аватар для Noskinauhi
    Реєстрація
    26 червень 2014
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    22 433

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    В четыре утра... в четыре утра.... "мне пох Пэтро" (с) Ведьма... ну да... ну да...
    Походу шо Петро не пох только тебе. Причем круглосуточно

  12. #6552

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    До чого тут пробивна?
    Я кажу, що людина робить добровільно тільки те, що хоче. Навіть коли вам хтось каже : не хочу, але треба, - то це все одно для себе. Бо "треба" для себе, щоб бути собою.
    Ну от, настав ранок, і позначились деякі зміни.

    " Те, що людина робить, вона робить виходячи виключно зі своїх потреб."
    "людина робить добровільно тільки те, що хоче."
    різницю бачимо?
    Як на скрижалях в "Скотному дворі" - ранком щось змінилось.

    Vedma, ви даремно упираєтеся. На цю тему почалось зі згадки про Порошенка, але замість нього можна підставити будь-яке прізвище чиновника, службовця. Припустимо, ви сядете в автобус, щоб вчасно прибути в аеропорт, а водій на півдорозі заглушить двигун, скаже - я щас - і сходить додому, віднести покупки з АТБ любій дружині. Бо для нього це - першочергова потреба.

    І тільки ви одна з натовпу розлючених пасажирів, з філософським спокоєм будете пояснювати, що це воістину правильно і так і належить діяти всім.
    Лише говорити буде все важче, бо під час стрімкого бігу важко одночасно розмовляти і підбирати аргументи.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  13. #6553
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 868

    Типово

    ППКС. даже Декарт про этого водилу и АТБ в своё время написАл

    „Истинное величие души, дающее человеку право уважать себя, больше всего заключается в его сознании того, что нет ничего другого, что ему принадлежало бы по большому праву, чем распоряжение своими собственными желаниями.“

  14. #6554
    Аватар для ashim1990
    Реєстрація
    04 травень 2018
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    5 500

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Vedma, ви даремно упираєтеся.
    Мушу визнати, що був неправий відносно Вас нещодавно. Прошу вибачити.
    "Ніч буде важкою, дуже важкою. Але буде ранок!", - Президент Зеленський 00:00 26.02.2022

  15. #6555

    Реєстрація
    12 серпень 2018
    Дописів
    7 525

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    В вашій фразі протиріччя.
    Виконання особистих бажань і є для себе. Задоволення і є для себе.
    Не хочется умничать, но..

    Где ж тут противоречие? Своего у нас почти ничего нет. Мы не являемся сферическими конями в вакууме и не появились из пустоты. Наше поведение, наши желания рождены нашим организмом, который построен эволюцией.

    Не для себя, а потому что так "правильно". То что дает нам удовольствие, то и "правильно".

    Нравится Шурику ненавидеть Порошенко, вот он и разглагольствует про том как Порошенко "все украл".
    И воровал Порошенко или нет - вторично.


    Я не говорю, что разница принципиальна, но мотивы могут быть понятнее.

    Это все равно что говорить, что робот пылесос пылесосит "для себя". Можно, но это не объясняет, почему он пылесосит.

  16. #6556

    Реєстрація
    12 серпень 2018
    Дописів
    7 525

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Ну от, настав ранок, і позначились деякі зміни.

    " Те, що людина робить, вона робить виходячи виключно зі своїх потреб."
    "людина робить добровільно тільки те, що хоче."
    різницю бачимо?
    Як на скрижалях в "Скотному дворі" - ранком щось змінилось.

    Vedma, ви даремно упираєтеся. На цю тему почалось зі згадки про Порошенка, але замість нього можна підставити будь-яке прізвище чиновника, службовця. Припустимо, ви сядете в автобус, щоб вчасно прибути в аеропорт, а водій на півдорозі заглушить двигун, скаже - я щас - і сходить додому, віднести покупки з АТБ любій дружині. Бо для нього це - першочергова потреба.

    І тільки ви одна з натовпу розлючених пасажирів, з філософським спокоєм будете пояснювати, що це воістину правильно і так і належить діяти всім.
    Лише говорити буде все важче, бо під час стрімкого бігу важко одночасно розмовляти і підбирати аргументи.
    Та в том то и дело, что самолет ПО ФАКТУ летит, не все, но достаточно много пассажиров в порядке, но некоторые без аргументов убеждены, что самолет давно взорвался, все умерли, а пилота надо судить.

    Что еще интересно, что некоторые при этом вообще сидят за океаном и рассуждают о том, как "надо было".

    Судите по фактам, а не по своим желаниям. "Научный метод".

    Да, вам хочется найти крайних, но это ТОЧНО не Порошенко.

    С такой же легкостью можно винить собственных родителей, что не родили королями Англии.

  17. #6557

    Реєстрація
    12 серпень 2018
    Дописів
    7 525

    Типово

    Цитата Допис від Noskinauhi Переглянути допис
    Думаю, что имелось ввиду удовлетворение собственных потребностей. А они бывают разные. И во взаимопомощи и в четвертовании. И в желании войти в историю как реформатор и в желании войти в историю как серийный убийца. Или как тупи..день, на примере действующего нашего президента с поддержкой такихже
    Я же не спорю. Только желание войти в историю вряд ли реально. Слишком сложное и дебильное какое-то.

    Более вероятно желание реформировать или убивать.

  18. #6558
    Аватар для ashim1990
    Реєстрація
    04 травень 2018
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    5 500

    Типово

    Цитата Допис від Порохобот Переглянути допис
    Да, вам хочется найти крайних, но это ТОЧНО не Порошенко.
    Крайніх багато, не один Петро. Не потрібно його так возвеличувати.
    "Ніч буде важкою, дуже важкою. Але буде ранок!", - Президент Зеленський 00:00 26.02.2022

  19. #6559

    Реєстрація
    12 серпень 2018
    Дописів
    7 525

    Типово

    Цитата Допис від ashim1990 Переглянути допис
    Крайніх багато, не один Петро. Не потрібно його так возвеличувати.
    ты входишь? Аль весь в белом?

  20. #6560
    Аватар для ashim1990
    Реєстрація
    04 травень 2018
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    5 500

    Типово

    Цитата Допис від Порохобот Переглянути допис
    ты входишь? Аль весь в белом?
    Кожен винуватий, хоч і по-різному. Але керманичі - набагато більше.
    "Ніч буде важкою, дуже важкою. Але буде ранок!", - Президент Зеленський 00:00 26.02.2022

Сторінка 328 з 963 ПершаПерша ... 228278318319320321322323324325326327328329330331332333334335336337338378428828 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті