Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 183 з 353 ПершаПерша ... 83133173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193233283 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 7050, показано з 3 641 по 3 660.

Тема: Русский язык получит равные права с украинским!(ч.2)

  1. #3641
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    тю

    Штрафовать за отказ общаться с клиентами на украинском языке будут с 16 июля 2022 года в размере от 5100 гривен до 6800 гривен.
    "Но это для злостных нарушителей, которые принципиально нарушают права граждан, в отношении которых мы получаем постоянные жалобы, и таких жалоб достаточно две для того, чтобы мы начали производство, чтобы был составлен протокол и накладывали штраф", - отметил Кремень.


    Источник: https://censor.net/ru/n3243646
    Це ж так очевидно, що тю і є такою собі пекельна суміш збоченого і зебіла. Якби переляк пройшов, сморід залишився.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  2. #3642
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    так виноваты рашисты или те кто старался з ними миритися?
    А какая разніца. (цьі)
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  3. #3643

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    так виноваты рашисты или те кто старался з ними миритися?
    Усі

    Ustas77
    ляпитеки виноваты!!! ...берут в армию русскоязычных, нет бы запретить таких брать.....а то продавцом нельзя без мовы, а в армию можно....вот и не можем у рашки победить....)))
    ...а была бы в армии только мова..мова это сила!
    Цікаво було б подивитися в армії, хто б не реагував на: "Увага! Вогонь!!!" тощо. Таких не бачив. Усі українську чудово розуміли. І російськомовні (до яких звісно записали і мене) також.
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

  4. #3644
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    Усі


    Цікаво було б подивитися в армії, хто б не реагував на: "Увага! Вогонь!!!" тощо. Таких не бачив. Усі українську чудово розуміли. І російськомовні (до яких звісно записали і мене) також.
    ....ненадежные и не патриоты эти русскоязычные))), как там Ведьма говорила - свинособаки...
    ...а армия ведь в тройку ценностей настоящего украинца входит.....ну нельзя туда русскоязычных допускать, как Вы не понимаете...даже на срочную службу нельзя....только мовные и никак по другому)))
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  5. #3645

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    ....ненадежные и не патриоты эти русскоязычные))), как там Ведьма говорила - свинособаки...
    ...а армия ведь в тройку ценностей настоящего украинца входит.....ну нельзя туда русскоязычных допускать, как Вы не понимаете...даже на срочную службу нельзя....только мовные и никак по другому)))
    До рашистів ну ніяк не доходить, що українські російськомовні у своїй більшості люблять як і Україну так і українську. Зрештою, ніхто не загрожує знищенню російської в Україні.

    Ненадійні виявляються іншим чином.
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

  6. #3646
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    ....ненадежные и не патриоты эти русскоязычные))), как там Ведьма говорила - свинособаки...
    ...а армия ведь в тройку ценностей настоящего украинца входит.....ну нельзя туда русскоязычных допускать, как Вы не понимаете...даже на срочную службу нельзя....только мовные и никак по другому)))
    Є держава Україна і її захист обов'язком кожного громадянина. Але серед громадян виявляється є специфічні, які трішки не того, такий собі рудимент з минулого, який намагається бути маріонеткою в руках ворога - кацапів. Задля чого?
    І що дивно, що всі громадяни російськомовні. А куди тобі цей персонаж намагається завести обманом, коли є реальні факти їхньої "діяльності" - окуповані Лугандон і Крим?
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  7. #3647
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Я смотрю, у больного младенца армия уже стала сферой обслуживания?
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  8. #3648

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 857

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    Усі
    ....
    усі - значит никто. самое время пенять на зеркало

  9. #3649

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від krissa Переглянути допис
    Все в укрытие! Щас бомбанёт!
    от-сА-сите,пи-*орасы
    Отета таки БОМБАНУЛО! Аж пукан на фашистский крест разворотило... Хорошо, что был в укрытии, а то бы забрызгало....

  10. #3650

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    І це підтверджує чутки про намір Молдови увійти до складу Румунії, де немає місця шансонській.
    Правльней: желание Румынии тупо поглотить Молдову. И это желание далеко не первый год.

  11. #3651

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Молдова це радянське створіння з частки Румунії.
    В какой ФАНТАЗИИ живёт это тело? Но точно, не на планете Земля.

  12. #3652

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    Українців в Бессарабії на порядок більше за румун.
    А откуда взялись? Как "Украинцами" стали? И как считали?

  13. #3653
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 374

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Правльней: желание Румынии тупо поглотить Молдову. И это желание далеко не первый год.
    да и хрен бы с ними. Тем более они и так шерочка с машерочкой.
    Но , если принять наличие внешнего управления, будет так, как надо внешним управителям.И как эти два внешних управителя договорятся между собой, что решат.
    Будет вариться гавно, будут страдать люди, закончится все вялотекущей тоской и убогостью на десятилетия.

  14. #3654

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від keks18kabanam Переглянути допис
    Глупости. О волохах никогда не слыхали? О крруле Штефане Чел маре? Великом.
    Она вообще НИ О ЧЁМ не слыхала. Что в методичке написали- то и вещает.

  15. #3655

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Vendis, все ж в картинці допущена неточність. Не "обслуговувати державною мовою" ( до цього ще десятки років таким темпом), а "намагатись обслуговувати..."

    Тобто, все, що доведеться пережити громадянину, який не бажає чи не вміє розмовляти українською - відкрити рота і вимовити 2-3 зайвих слова, на зразок "можна болгарською"? І обслуговуючий персонал тут же без проблем перейде на болгарську..
    Покупаю мяско...Приятная девушка-продавец обращается ко мне:
    --Что Вам? Спрашивайте, я покажу...
    --Кхм..Дівчино, Ви так гарно розмовляєте Українською, що я аж розхвилювася...
    --Да не волнуйтесь. Говорите на своём языке, как обычно.
    --Да Вы же совсем не знаете, на каком языке я говорю обычно. Будьте добры, обслужите меня на Татарском.

    Краска заливает лицо, уши вспыхивают. Нахмуренный лоб. Губы сжаты в ниточку.
    --Вы же обязаны обслужить на языке покупателя. Согласно закону.
    --А я не ПРОСТИТУТКА !!!! Со своим "законом" идите в публичный дом!!! Там Вас и "обслужат". Следующий, пожалуйста....

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Звичайно, такі вимоги - це десь межує з фашизмом. А що поробиш - таке життя.
    Вот так. Ещё вчера "десь межує з фашизмом", а сегодня уже НЕ МЕЖУЭ. А в полный рост. Що поробиш? А как с Германией.

  16. #3656
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Покупаю мяско...Приятная девушка-продавец обращается ко мне:
    --Что Вам? Спрашивайте, я покажу...
    --Кхм..Дівчино, Ви так гарно розмовляєте Українською, що я аж розхвилювася...
    --Да не волнуйтесь. Говорите на своём языке, как обычно.
    --Да Вы же совсем не знаете, на каком языке я говорю обычно. Будьте добры, обслужите меня на Татарском.

    Краска заливает лицо, уши вспыхивают. Нахмуренный лоб. Губы сжаты в ниточку.
    --Вы же обязаны обслужить на языке покупателя. Согласно закону.
    --А я не ПРОСТИТУТКА !!!! Со своим "законом" идите в публичный дом!!! Там Вас и "обслужат". Следующий, пожалуйста....



    Вот так. Ещё вчера "десь межує з фашизмом", а сегодня уже НЕ МЕЖУЭ. А в полный рост. Що поробиш? А как с Германией.
    І так, розпочались фантастичні розповіді...
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  17. #3657

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    І так, розпочались фантастичні розповіді...
    Про Валахию, которую создало СССР?

  18. #3658
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Про Валахию, которую создало СССР?
    Про обслуговування вас проститутками.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  19. #3659

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Про обслуговування вас проститутками.
    Девушка оказалась не проститутка. А вот Вас я в очереди не заметил. Хотя в лицо Вас знаю. А уж что Вы там в своём хрустальном шаре рассмотрели...зависит от принятой дозы.

  20. #3660
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Девушка оказалась не проститутка. А вот Вас я в очереди не заметил. Хотя в лицо Вас знаю. А уж что Вы там в своём хрустальном шаре рассмотрели...зависит от принятой дозы.
    От так, хвоста розпустив і самому собі позаздрив, який він забавний.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

Сторінка 183 з 353 ПершаПерша ... 83133173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193233283 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті