Vendis, все ж в картинці допущена неточність. Не "обслуговувати державною мовою" ( до цього ще десятки років таким темпом), а "намагатись обслуговувати..."
Тобто, все, що доведеться пережити громадянину, який не бажає чи не вміє розмовляти українською - відкрити рота і вимовити 2-3 зайвих слова, на зразок "можна болгарською"? І обслуговуючий персонал тут же без проблем перейде на болгарську.
Звичайно, такі вимоги - це десь межує з фашизмом. А що поробиш - таке життя.






Bookmarks