Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 180 з 353 ПершаПерша ... 80130170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190230280 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 7050, показано з 3 581 по 3 600.

Тема: Русский язык получит равные права с украинским!(ч.2)

  1. #3581

    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Звідки Ви
    48°48'N, 35°04'E
    Дописів
    13 174

    Типово

    Какие-то посты у вновь прибывших странные...
    Никогда не говори - "НИКОГДА" !

  2. #3582
    Почетный форумчанин
    Тема года 2009, Подпись года 2011
    Аватар для krissa
    Реєстрація
    24 січень 2004
    Дописів
    37 298

    Типово

    Цитата Допис від psvpsv Переглянути допис
    Было не?

    У Молдові суд скасував закон про статус російської мови

    "Автори запиту порахували, що новий закон про функціонування мов на території Молдови, де за російською закріплений статус мови міжнаціонального спілкування, порушує права більшості громадян і принижує роль державної мови - румунської."

    https://ua.korrespondent.net/world/4...rosiiskoi-movy
    Красивый ход.
    Все в укрытие! Щас бомбанёт!

    Конституційний Суд Молдови визнав, що закон про розширені права використання російської мови в країні не відповідає Конституції.Про це повідомляє видання Newsmaker.md.
    Так, 21 січня, суд розглянув запити депутатів парламенту щодо конституційності закону, “Про функціонування мов на території Молдови”, який було ухвалено 16 грудня. Він передбачав, що люди в Молдові зможуть звертатися в органи державної влади, державні установи, підприємства і організації на державній або російською мовою.
    Крім цього, передбачалося, що держслужбовців можуть зобов’язати за запитом громадян надавати переклад документів на російську мову, приймати заяви російською та надавати інформацію тією мовою, якою написано заяву.
    Зазначається, що депутати Октавіана Цику і Діну Плингеу закликали суд визнати закон неконституційним, оскільки він “підриває основи Конституції”, прирівнюючи російську мову до румунської.
    Натомість в.о. міністра юстиції Фадей Нагачевський і голова юридичної комісії парламенту Василь Боля наполягали на відхилення клопотання депутатів, вважаючи їх “неприпустимими”.
    Суд прийняв аргументи депутатів і визнав закон про розширення прав російської мови неконституційним. При оголошенні рішення голова КС Домніка Маноле підкреслила, що у судді Володимира Цуркана була особлива думка з цього питання.
    от-сА-сите,пи-*орасы

    Востаннє редагував krissa: 23.01.2021 о 01:48 Причина: внесение корректив для рашкованов

  3. #3583

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 490

    Типово

    І це підтверджує чутки про намір Молдови увійти до складу Румунії, де немає місця шансонській.


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  4. #3584
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    І це підтверджує чутки про намір Молдови увійти до складу Румунії, де немає місця шансонській.
    Радуются патриотики развалам и поддерживают потерю независимости молдовы....
    Наконец то начали прямо говорить
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  5. #3585
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 379

    Типово

    шо, опять?
    хорошо бы, чтоб не бомбануло так , как в Приднестровье....

    Там же еще есть и Гагаузия - та, в которой русский имеет статус оф. Она давно смотрит в сторону независимости.

  6. #3586

    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Звідки Ви
    48°48'N, 35°04'E
    Дописів
    13 174

    Типово

    Шоп Ви таки понимали: "правильный" приднестровец имеет паспорта т.н. ПМР, рф и Украины.
    "Продвинутый" приднестровец - ещё + молдовский и румынский паспорта (румыны с удовольствием
    выдают свои паспорта обладателям молдовского).
    Никогда не говори - "НИКОГДА" !

  7. #3587
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    Радуются патриотики развалам и поддерживают потерю независимости молдовы....
    Наконец то начали прямо говорить
    Молдова це радянське створіння з частки Румунії.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  8. #3588
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Молдова це радянське створіння з частки Румунії.
    А Украина? Львов, Закарпатье, Волынь? Или это и есть Ваша цель...
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  9. #3589

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 864

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Молдова це радянське створіння з частки Румунії.
    а Бессарабию тогда куда?

  10. #3590

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    а Бессарабию тогда куда?
    Українців в Бессарабії на порядок більше за румун.
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

  11. #3591

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 864

    Типово

    а в Молдове?

  12. #3592

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    а в Молдове?
    А Молдові живуть в основному молдовани. Які відрізняються від румун так ж само як східні німці від західних.
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

  13. #3593

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 864

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    А Молдові живуть в основному молдовани. Які відрізняються від румун так ж само як східні німці від західних.
    получается , что не сильно были не правы венгры раздавая паспорта украинским мадярам?

  14. #3594

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    получается , что не сильно были не правы венгры раздавая паспорта украинским мадярам?
    Якби при цьому українські мадяри здавали свій українській та їхали у Угорщину – ніхто б і слова не сказав.
    Знову таки мадярів в Закарпатті не так вже і багато. Вони складають більшість тільки в окремих районах, як компактна меншість.
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

  15. #3595
    Аватар для keks18kabanam
    Реєстрація
    26 липень 2020
    Дописів
    2 030

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Молдова це радянське створіння з частки Румунії.
    Глупости. О волохах никогда не слыхали? О крруле Штефане Чел маре? Великом.

  16. #3596
    Аватар для Big Fregat
    Реєстрація
    08 квітень 2011
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    9 624

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    Якби при цьому українські мадяри здавали свій українській та їхали у Угорщину – ніхто б і слова не сказав.
    Знову таки мадярів в Закарпатті не так вже і багато. Вони складають більшість тільки в окремих районах, як компактна меншість.
    А почему они должны уезжать. Они были прсоеденены вместе территорией? Так же как и западная часть современной Украины, ненавистной многим, советской властью.
    http://forum.gorod.dp.ua/image.php?type=sigpic&userid=129902&dateline=13472  23519

  17. #3597
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    "Ровно неделю назад, 16 января, вступила в силу статья 30 Закона Украины Об обеспечении функционирования украинского языка как государственного. За эти дни в Секретариат Уполномоченного по защите государственного языка поступило 195 жалоб и обращений граждан, наибольшее количество которых из Киева и Киевской области - 74, наименьшее - с юга и востока Украины. Из Львовской области - 17, Одесской и Харьковской областей - по 12", - говорится в сообщении.
    При этом большинство обращений касались отсутствия украинской версии сайтов интернет-изданий и сайтов интернет-магазинов - 117 жалоб. О нарушении своих прав в сфере обслуживания заявили 34 гражданина, по размещению наружной рекламы на негосударственном языке - 25, нарушение языкового законодательства в области образования - 4, использования должностными лицами органов государственной власти и органов местного самоуправления негосударственного языка - 3.
    Много это стукачей, или мало - так сразу и не понять.
    )))))))))))))))))))))))

  18. #3598
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Много это стукачей, или мало - так сразу и не понять.
    )))))))))))))))))))))))
    ....на удивление мало....даже и 1 процента нет....не говоря уже о 25 % элиты)))))
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  19. #3599

    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Звідки Ви
    48°48'N, 35°04'E
    Дописів
    13 174

    Типово

    А зачем им импортные паспорта, если они не собираются уезжать из Украины ?
    Или паспорт нужен для легальной работы в ЕС ? И впоследствии - для европенсий ?
    Никогда не говори - "НИКОГДА" !

  20. #3600
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    ....на удивление мало....даже и 1 процента нет....не говоря уже о 25 % элиты)))))
    Не, ну когда 25 процентов упорно навязывают свои правила остальным - плохо кончится в любом случае.

Сторінка 180 з 353 ПершаПерша ... 80130170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190230280 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті