Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 179 з 353 ПершаПерша ... 79129169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189229279 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 7050, показано з 3 561 по 3 580.

Тема: Русский язык получит равные права с украинским!(ч.2)

  1. #3561

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 752

    Типово

    Цитата Допис від VoVaN Переглянути допис
    Ну шо челюстеногие, йух вам, а не росиянский язык. Не нравится мова, пистуйте на историческую родину, в парашу.
    На парашу - так вернее.

  2. #3562

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 752

    Типово

    Эта тема периодически поднимается любителями параши, но результат один и тот же - Украина всё больше стаёт украинской т украиноязычной.
    А любители русского языка пусть или терпят или пусть "ехай, ехай на ...".

  3. #3563

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 859

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Эта тема периодически поднимается любителями параши....
    а я давно Ведьму подозревал в чем то этаком...

  4. #3564
    Аватар для VoVaN
    Реєстрація
    07 серпень 2005
    Дописів
    2 359

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    ...служил бы в армии, знал бы все о ВУС)))
    Я то служил в отличии от..., и если нужно будет еще отслужу, а не буду прятаться в отличии от некоторых водителей падводныхсудЕн.
    Ми прийдем до Нової Ери шляхом Тараса і Бандери!...
    Тож не втрачаєм марно час,почнем всі разом-водночас!

  5. #3565

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 752

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    ...служил бы в армии, знал бы все о ВУС)))
    А какая у тебя ВУС?

  6. #3566
    Аватар для VoVaN
    Реєстрація
    07 серпень 2005
    Дописів
    2 359

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    А какая у тебя ВУС?
    Вадитель суднА.
    Ми прийдем до Нової Ери шляхом Тараса і Бандери!...
    Тож не втрачаєм марно час,почнем всі разом-водночас!

  7. #3567

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від VoVaN Переглянути допис
    Ну шо челюстеногие, йух вам, а не росиянский язык. Не нравится мова, пистуйте на историческую родину, в парашу.
    Молодець!!! Файно кажеш...Хвіст кнура їм у рота, а не Російску мову... Давай ще....Хай Українську вчать!!!!

    (Тулько, заради Бога, викинь матрьошку, зніми парашюта та будьоновку, та сходи к ковалю. Щоб він тобі, твою російскомовну щелепу трішечки вправив....Бо то таки прийдеться хутко пензлювати до своєї любої параші.....Наввипередки з "щелепоногим побратимом" Олегом. Б(л). )

  8. #3568

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 752

    Типово

    Вот и идиот пришёл. )))

  9. #3569

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Вот и идиот пришёл. )))
    Та бачу...бачу...хлопче...Не треба так плигати та на очі лізти. Поводься пристойніше.

  10. #3570
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від VoVaN Переглянути допис
    Я то служил в отличии от..., и если нужно будет еще отслужу, а не буду прятаться в отличии от некоторых водителей падводныхсудЕн.
    ....да да да ...отслужит он....кто хотел добровольцем шел....или как минимум своими налогами поддерживает армию, а не прячется по заграницам рассказывая как родину любить надо))))
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  11. #3571

    Реєстрація
    15 жовтень 2007
    Звідки Ви
    из далека, мыгранты мы :)
    Дописів
    6 561

    Типово

    Было не?

    У Молдові суд скасував закон про статус російської мови

    "Автори запиту порахували, що новий закон про функціонування мов на території Молдови, де за російською закріплений статус мови міжнаціонального спілкування, порушує права більшості громадян і принижує роль державної мови - румунської."

    https://ua.korrespondent.net/world/4...rosiiskoi-movy
    Красивый ход.

  12. #3572

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від psvpsv Переглянути допис
    Было не?

    У Молдові суд скасував закон про статус російської мови

    "Автори запиту порахували, що новий закон про функціонування мов на території Молдови, де за російською закріплений статус мови міжнаціонального спілкування, порушує права більшості громадян і принижує роль державної мови - румунської."

    https://ua.korrespondent.net/world/4...rosiiskoi-movy
    Красивый ход.
    Красивый. Державна мова-Румунська. У МОЛДОВІ.

    Как говорит Ведьма: НЕТ мовы- нет НАЦИИ. В Молдове НЕТ Молдовской нации. Есть Румынская нация. Нет нации- нет державы. А значит такой державы как Молдова.........


  13. #3573

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    ...Йоран, простите что влажу в Ваш занимательный разговор....просто у меня возник вопрос к Вам - Вы что работаете тут?...ну раз так отреагировали на то что Странник тут просто развлекается....

    ..)
    Ми всі тут розважаємось. Тільки по-різному. Від пересічного до керівництва. Ми ліниво перегавкуємось, а "нагорі" розважаються тим, що беруть участь в кінозйомках. Принаймі, повне враження, що вони так вважають.

    Співрозмовнику я лише нагадав, що пам'ятаю, як він сам оцінює свою творчість. Свою позицію можу навіть не викладати, достатньо і сказаного.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  14. #3574

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Співрозмовнику я лише нагадав, що пам'ятаю, як він сам оцінює свою творчість. Свою позицію можу навіть не викладати, достатньо і сказаного.
    Не "творчість", а "мотив присутності". Потурбуйтеся ВІРНО візначати значення слів, а не змінювати це значення своєю особливою уявою. Й тоді непорозумінь поменьшає.

  15. #3575
    Аватар для Big Fregat
    Реєстрація
    08 квітень 2011
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    9 624

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Красивый. Державна мова-Румунська. У МОЛДОВІ.

    Как говорит Ведьма: НЕТ мовы- нет НАЦИИ. В Молдове НЕТ Молдовской нации. Есть Румынская нация. Нет нации- нет державы. А значит такой державы как Молдова.........

    Ага, а потом могут и Буковину туда подтянуть.)))
    http://forum.gorod.dp.ua/image.php?type=sigpic&userid=129902&dateline=13472  23519

  16. #3576

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Big Fregat Переглянути допис
    Ага, а потом могут и Буковину туда подтянуть.)))
    Как хорошо, что у нас державна мова не Молдовська.....

  17. #3577

    Реєстрація
    03 березень 2010
    Звідки Ви
    Dnipro-city
    Дописів
    2 146

    Типово

    Цитата Допис від psvpsv Переглянути допис
    Было не?

    У Молдові суд скасував закон про статус російської мови

    "Автори запиту порахували, що новий закон про функціонування мов на території Молдови, де за російською закріплений статус мови міжнаціонального спілкування, порушує права більшості громадян і принижує роль державної мови - румунської."

    https://ua.korrespondent.net/world/4...rosiiskoi-movy
    Красивый ход.
    И главное вовремя.

  18. #3578
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово


  19. #3579

    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Звідки Ви
    48°48'N, 35°04'E
    Дописів
    13 174

    Типово

    Судя по тому, что россияне сами не знают русский "изыг", допуская "ылиминтарныйэ ашипке", то логично предположить, что россия уже закончилась.
    Причем давно.
    Никогда не говори - "НИКОГДА" !

  20. #3580

    Реєстрація
    22 січень 2021
    Дописів
    19

    Типово

    Давно эту публикацию не комментировали __+
    посмотрим что будет

Сторінка 179 з 353 ПершаПерша ... 79129169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189229279 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті