Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 375 з 548 ПершаПерша ... 275325365366367368369370371372373374375376377378379380381382383384385425475 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 10947, показано з 7 481 по 7 500.

Тема: А давайте про Білорусь?

  1. #7481
    Аватар для Big Fregat
    Реєстрація
    08 квітень 2011
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    9 624

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Яких народів - кавказців, бурятів, які є росіянами і українців? Хіба у них є українські імена?
    Микела, у наших трёх народов-беларусского, русского и украинского, сейчас в большинстве греческие и еврейские имена.
    http://forum.gorod.dp.ua/image.php?type=sigpic&userid=129902&dateline=13472  23519

  2. #7482
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Big Fregat Переглянути допис
    Микела, у наших трёх народов-беларусского, русского и украинского, сейчас в большинстве греческие и еврейские имена.
    Немає такого народу, як русский - це прикметник і показує тільки належність типу до імперії. Пошкрябай росіянина і тільки тоді виявиш його реальну національність.
    Тай сам термін з'явився зовсім недавно і завжди уточнюється додатковим словом самими росіянами, бо має різне значення.
    Востаннє редагував Mikela: 16.01.2021 о 00:29
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  3. #7483
    Аватар для Big Fregat
    Реєстрація
    08 квітень 2011
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    9 624

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Немає такого народу, як русский - це прикметник і показує тільки належність типу до імперії. Пошкрябай росіянина і тільки тоді виявиш його реальну національність.
    Тай сам термін з'явився зовсім недавно і завжди уточнюється додатковим словом самими росіянами, бо має різне значення.
    Ладно Микела. Судя по вашим постам, беларусский народ, так точно есть. Может просветите , какие ништяки он получит , если станет в позицию удобную цивилизованному миру?
    http://forum.gorod.dp.ua/image.php?type=sigpic&userid=129902&dateline=13472  23519

  4. #7484

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    И вот тут-то словоохотливого Микелку как корова языком слизала.

    И не для обсуждения, а как историческая справка: В самый расцвет и могущество Великого Княжества Литовского, его ЮЖНАЯ граница доходила аж...до современного села Мытницы. Это Радзивиловский р-он. граница Ровенской и Львовской области. Всё. Дальше НИКАКОГО ВКЛ не было. Дальше- только лапша на уши дурачков. Но кто хочет это обсудить, открывайте новую тему. Здесь-НЕТ.

  5. #7485
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    И вот тут-то словоохотливого Микелку как корова языком слизала.

    И не для обсуждения, а как историческая справка: В самый расцвет и могущество Великого Княжества Литовского, его ЮЖНАЯ граница доходила аж...до современного села Мытницы. Это Радзивиловский р-он. граница Ровенской и Львовской области. Всё. Дальше НИКАКОГО ВКЛ не было. Дальше- только лапша на уши дурачков. Но кто хочет это обсудить, открывайте новую тему. Здесь-НЕТ.
    Білорусь через ВКЛ має найдавніший зв'язок з Україною. Яке відношення до тих подій має Дике поле освоєнне українцями набагато пізніше і за інших історичних умов? Свербить, то почухай.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  6. #7486

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Білорусь через ВКЛ має найдавніший зв'язок з Україною. Яке відношення до тих подій має Дике поле освоєнне українцями набагато пізніше і за інших історичних умов? Свербить, то почухай.
    Если ты хочешь обсудить эту, свою, сказку, то мы можем это сделать в другой теме. А здесь давай вернёмся к Беларуси. Вот я так и не понял, какие же такие сладкие плюшки несёт народу Беларуси проект "Междуморье", и почему его нельзя осуществить при Лукашенко? А только после его свержения. Может ты попробуешь просветить?

  7. #7487
    Аватар для Elektrybałt
    Реєстрація
    12 квітень 2017
    Звідки Ви
    Оттуда
    Дописів
    10 868

    Типово

    Спонсори чемпіонату світу-2021 Skoda та Nivea відмовляться від своїх зобов'язань, якщо турнір відбудеться у Білорусі.
    Про це повідомляють пресслужби компаній.
    У повідомленні Skoda йдеться, що вона була спонсором ЧС з хокею протягом 28 років, проте поважає права людини і не буде спонсорувати чемпіонат цього, якщо він відбудеться в Білорусі.
    «Раньше мы воспитывали строителей коммунизма, теперь — строителей капитализма… А в результате получается одно и тоже: жлоб, невежда и вор.» ©

  8. #7488
    Аватар для lkn
    Реєстрація
    23 листопад 2015
    Звідки Ви
    совхоз "Новый путь"
    Дописів
    5 503

    Типово

    Кто знает , сейчас в Белорусь гражданам Украины можно заезжать ?

  9. #7489
    Аватар для VoVaN
    Реєстрація
    07 серпень 2005
    Дописів
    2 359

    Типово

    Цитата Допис від lkn Переглянути допис
    Кто знает , сейчас в Белорусь гражданам Украины можно заезжать ?
    Нет.
    Ми прийдем до Нової Ери шляхом Тараса і Бандери!...
    Тож не втрачаєм марно час,почнем всі разом-водночас!

  10. #7490
    Аватар для lkn
    Реєстрація
    23 листопад 2015
    Звідки Ви
    совхоз "Новый путь"
    Дописів
    5 503

    Типово

    Цитата Допис від VoVaN Переглянути допис
    Нет.
    я не могу понять по-моему ограничения связаны при пересечении наземным транспортом, касается ли эти ограничения авиа?
    Востаннє редагував lkn: 18.01.2021 о 09:33

  11. #7491
    Аватар для lkn
    Реєстрація
    23 листопад 2015
    Звідки Ви
    совхоз "Новый путь"
    Дописів
    5 503

    Типово

    Беларусь оставила возможность въезжать в страну для граждан Украины при помощи самолета, закрыв при этом наземную границу, сообщили в МИД Украины.
    https://www.avianews.com/cis/2020/10..._restrictions/
    Интересно тест на КВ при этом надо проходить ?
    Кто то летает, летал?

  12. #7492
    Аватар для Elektrybałt
    Реєстрація
    12 квітень 2017
    Звідки Ви
    Оттуда
    Дописів
    10 868

    Типово

    На старанавагоднім прыёме Лукашэнкі выступалі і украінскія спявачкі:
    Эліна Івашчанка і народная артыстка Украіны Ірына Білык.
    «Раньше мы воспитывали строителей коммунизма, теперь — строителей капитализма… А в результате получается одно и тоже: жлоб, невежда и вор.» ©

  13. #7493
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Бєларусь залишили без ЧМ з хокею.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  14. #7494
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Шо такое хакей?

  15. #7495
    Аватар для Elektrybałt
    Реєстрація
    12 квітень 2017
    Звідки Ви
    Оттуда
    Дописів
    10 868

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Шо такое хакей?
    А так? )))
    Мінськ позбувся права на проведення чемпіонату світу з хокею 2021 року.У понеділок відбулося засідання ради Міжнародної федерації хокею (IIHF), присвячене цьому питанню. Раніше глава ІІХФ Рене Фазель заявляв, що найпізніший термін прийняття рішення - початок наступного тижня.
    «Раньше мы воспитывали строителей коммунизма, теперь — строителей капитализма… А в результате получается одно и тоже: жлоб, невежда и вор.» ©

  16. #7496
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Elektrybałt Переглянути допис
    А так? )))
    тихановская кричит - мыздобулы(тм))))
    с такими патриотами и врагов не надо
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  17. #7497
    Аватар для Elektrybałt
    Реєстрація
    12 квітень 2017
    Звідки Ви
    Оттуда
    Дописів
    10 868

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    тихановская кричит - мыздобулы(тм))))
    с такими патриотами и врагов не надо
    ИМХО, на постсоветском пространстве нету патриотов а есть хитровыебанные которые конвертировали или пытаются конвертировать свой "патриотизм" в дивиденды....желательно в денежной форме.....
    «Раньше мы воспитывали строителей коммунизма, теперь — строителей капитализма… А в результате получается одно и тоже: жлоб, невежда и вор.» ©

  18. #7498

    Реєстрація
    15 грудень 2005
    Дописів
    8 040

    Типово

    Это не о деньгах.
    Статья во Frankfurter Allgemeine Zeitung имела эффект, разумеется.
    https://snob.ru/entry/202775/

  19. #7499

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Мій любий Йоран. Десь років 4-5-6 тому, мене доволі часто запитували: що я тут роблю? Чому весь час в мене якісь дражливі смайлики? Хоча начебто в своїх дописах, я порушую доволі не смішні питання. І я відповідав:

    ---Я РОЗВАЖАЮСЯ. Заощаджую на квитках до ЦИРКУ.

    Це сприймалося дуже по різному. І з недовірою, і з зловтіхою. Але це таки так. Я РОЗВАЖАЮСЯ.

    Люди, які мене знають з іншої сторони, будуть неймовірно шоковані, коли побачать який я пустун у душі. А це вплине на відношення в тих колах, де дитячому пустунству нема місця. Зовсім . Ні у якому вигляді. Й тому я не маю аж ніякого наміру якимось чином розкриватися. Але дещіцю скажу. В мене декілька освіт. Ще одну кинув. Своєрідний юнацький протест. Й не повернувся до ДНУ, не дивлячись на багаторазові вмовляння пана В.Барсова і Анатолія Павловича Травлєєва. Одна з моїх освіт технічна. Що дозволило спробувати себе по різних фахах. Навіть на залізниці. Мав багато захоплювань. Маю звання "інструктора" і з пішохідного туризму, і з гірского, і з орієнтування, і з виживання, і з кульової стрільби. Від кандидата в майстри спорту просто відмовився. Бо НЕПОТРІБНО. Мені це стало вже зовсім не цікаво.

    Так, я таки дивна людина, яка не дивлячись на сивину на скронях, досвід, деякі звання й шанобливу повагу, залишилася малим пустуном у душі. Але не можна бути геть нерозважливим.. Тому не повідомив Вам нічого, щоб Ви мене впізнали.

    Й з усією відповідальностью Вам кажу: мені геть начхати на Ваші особисті оцінки і що і де у Вас працює. Я РОЗВАЖАЮСЬ. Заощаджую на квитках до ЦИРКУ.

    п.с. Но ведь никто и не говорил, что под видом шутовства нельзя говорить о серьёзном? В обществе, где засилье мёртвых устоявшихся штампов, только ШУТУ дозволено говорить на разрыв шаблона. Завтра это станет всеми принятой "истиной". Завтра. Станет. Но а сегодня......- можно только "Страннику".

    Со всем почтением. Спрашивать Короля Шико-I, при дворе Генриха-III.
    Перепрошую, але деякі користувачі ( це про мене!) недостатньо грамотні, щоб перенести цитату з однієї теми в іншу.
    Далі по суті.
    Я іноді і дещо пам'ятаю, тому нагадаю вам цей ваш пост. Не знаю, що вас сподвигло на його написання, і чому ви по суті обнулили все, що старанно викладали тут кілька років як мінімум. Промайнула навіть думка, що ви полишаєте форум і тому вирішили бути відвертим; так би мовити, прощальний салют.
    Але ж ні.
    Проте слово сказане, тобто написане. Як співали в одній малопристойній солдатській пісні, "забор поплыл, качаясь на волнах". І поскільки сам доповідач капслоком пояснює, що він лише розважається, ігнорувати таке відверте і в чомусь мужнє зізнання категорично неможливо. Тому ваші тексти я слухняно сприймаю, як набір слів, який іноді нагадує "аргументи", в діапазоні від спроб пожартувати до відвертої маячні. Сказати, що теж розважаюсь - не можу, бо нецікаво.
    Ну, ви зрозуміли, сподіваюсь, що я міг би відповісти. По #3477 в темі про мову. Думаю, деталізація зайва.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  20. #7500
    Аватар для jaza
    Реєстрація
    13 лютий 2008
    Дописів
    6 031

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    ... поскільки сам доповідач капслоком пояснює, що він лише розважається, ігнорувати таке відверте і в чомусь мужнє зізнання категорично неможливо. Тому ваші тексти я слухняно сприймаю, як набір слів, який іноді нагадує "аргументи", в діапазоні від спроб пожартувати до відвертої маячні. ...
    Нарешті.
    Маю надію, що цитувати його тексти ви вже не будете?
    Бо економія місця на екрані від цього тільки збільшиться.

Сторінка 375 з 548 ПершаПерша ... 275325365366367368369370371372373374375376377378379380381382383384385425475 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті