Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2196 з 3000 ПершаПерша ... 1196169620962146218621872188218921902191219221932194219521962197219821992200220122022203220422052206224622962696 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 43 901 по 43 920.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #43901

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vendis Переглянути допис
    6. Зеленский системно сидит на эээ...допинге.
    О....Так вот оно что...Это была очень неожиданная новость.

  2. #43902

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    "Приветствую решение Верховного суда об изменении подсудности в деле об изменении меры пресечения Александру Ефремову. Больше нет… ни одного шанса держать его в тюрьме", – написал Портнов на своей странице в Facebook.

    Он надеется, что Ефремов будет освобожден из-под стражи "в самое ближайшее время".


    ЗЫ Глобус - вы это сделали вместе (с)
    Они это сделали.А мы допустили.Пока еще брыкаемся конешно,но как бы не поздно.

  3. #43903

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    О....Так вот оно что...Это была очень неожиданная новость.
    Що використаний тулетний папір у макулатуру здавали - це я ще за часів СРСР цю гумореску чув.
    Але щоб оті використані бумажки по смітниках збирали та сюди на форум тягли, це вже сучасне надбання.

  4. #43904
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    «Что касается вопросов с экономической блокадой. Я не хочу, чтобы меня здесь неправильно поняли. Вы знаете, что все это возможно, мы в Минске об этом говорим. Помню, как господина Кучму интерпретировали СМИ — интерпретировали неправильно. Все возможно, все в ближайшее время можно открыть. Но, пожалуйста, верните тогда наши незаконно национализированные предприятия, которые находятся сейчас на временно оккупированных территориях», — сказал Зеленский на совместной пресс-конференции с лидерами Европейского Союза по итогам саммита Украина-ЕС 8 июля в Киеве.


    Т е - торговать на крови можно. Если заводы Ахметову вернут. Найс... ))
    Хто йому тексти пише?
    Слово "націоналізація" має на увазі, що є якесь державоутворення. Про яку націоналізацію йде мова в тих шматках двух областей? Чи це раша їх націоналізіровала?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  5. #43905
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Igor K Переглянути допис
    Що використаний тулетний папір у макулатуру здавали - це я ще за часів СРСР цю гумореску чув.
    Але щоб оті використані бумажки по смітниках збирали та сюди на форум тягли, це вже сучасне надбання.
    Та ви що?
    Так це ж зрадоїби всі 5 років робили. І зараз не відмовляються від тих туалетних папірців.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  6. #43906

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Та ви що?
    Так це ж зрадоїби всі 5 років робили. І зараз не відмовляються від тих туалетних папірців.
    Звиняйте, мене тут не було пару днів.
    То "порохоботи" зараз вже іменуються "зрадоїби"?

  7. #43907
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Igor K Переглянути допис
    Звиняйте, мене тут не було пару днів.
    То "порохоботи" зараз вже іменуються "зрадоїби"?
    Вони як іменувалися долбодятлами, так і іменуються. Тільки позеленіли.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  8. #43908

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Вони як іменувалися долбодятлами, так і іменуються. Тільки позеленіли.
    Порохоботи позеленіли?
    Це від того, що багато солодкого їли.
    Дієта, допоможе тільки сувора дієта - нічого солодкого і жирного ( не більше ніж 5% ).

  9. #43909
    Аватар для el_bregg
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    29 157

    Типово

    Цитата Допис від Igor K Переглянути допис
    Порохоботи позеленіли?
    Це від того, що багато солодкого їли.
    Дієта, допоможе тільки сувора дієта - нічого солодкого і жирного ( не більше ніж 5% ).
    4,99%
    Первый закон глупости
    Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©

  10. #43910

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Не-не-не....Кифирчик 1.5%. А то при 2% идёт дотация на "деятельность" из гос.бюджета. Из НАШЕГО кармана. А оно нам надо?

  11. #43911

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Цитата Допис від el_bregg Переглянути допис
    4,99%
    Ви курси "Нюанси і тонкощі катування" часом не проходили ?

  12. #43912
    Аватар для el_bregg
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    29 157

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Не-не-не....Кифирчик 1.5%. А то при 2% идёт дотация на "деятельность" из гос.бюджета. Из НАШЕГО кармана. А оно нам надо?
    За зрелище 4,99% я готов заплатить....
    Первый закон глупости
    Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©

  13. #43913

    Реєстрація
    08 липень 2019
    Звідки Ви
    Canada
    Дописів
    1

    Типово Обнал на карту

    Если вам интересно читаем и пользуемся
    купить кредитную карту тинькофф

  14. #43914

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від el_bregg Переглянути допис
    За зрелище 4,99% я готов заплатить....
    А я жлоб!!! Лучше вложусь в бесплатный детский оздоровительный лагерь для детей малоимущих.

  15. #43915

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 490

    Типово

    хтось розуміє, що це?



    Вадим Бойко


    і тільки дитина на задньому фоні їсть мороженку, і не розуміє, нахєра посеред гаражного кооперативу вирили траншею і чого "розсміши коміка" у вигляді бомжа лазить по тій траншеї на серйозному таблі.

    Добре шо хоч перелякані воєводи не нагнали роту зольдатен у броні і касках, шоб стрибали по жарі перед камерами репортерів.
    Блін, да моя кімната в дитинстві більше була схожа на зону бойових дій, чим ця яма посеред гаражів


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  16. #43916
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Ага, а Дональду Туску наверное заплатили за ту постанову, Дебилы. Полные дебилы. Ведьма, Крисса и вы реально хотели что бы я был с этим? Сами жрите это дерьмо лопатами...
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  17. #43917

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    хтось розуміє, що це?
    Ну.....кому тыловой учебный полигон, а кому и гаражный кооператив...

    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  MPA_5463-1620x1080-1.jpg
Переглядів: 104
Розмір:  72,3 КБ
ID:	2237430Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  MPA_5463-1620x1080-1.jpg
Переглядів: 104
Розмір:  72,3 КБ
ID:	2237430

  18. #43918

    Реєстрація
    09 лютий 2019
    Дописів
    2 672

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    хтось розуміє, що це?

    Ой, нам такие браслетики выдавали в аквапарке в Болгарии... или Хорватии...

  19. #43919

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    хтось розуміє, що це?

    Розуміємо.
    Зелнській перевіряє куди поділися гроші які Порох та його злодюжки списали на обладнання місць розташування армійських підрозділів.

    П.С.
    Очі у Зеленського прикриті, бо планує що він з тими барижками зробить.
    Хлопчик з морквою як раз підказує йому що саме.
    Востаннє редагував Igor K: 08.07.2019 о 23:03

  20. #43920
    Аватар для Rockatansky
    Реєстрація
    10 березень 2019
    Дописів
    834

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    А я жлоб!!! Лучше вложусь в бесплатный детский оздоровительный лагерь для детей малоимущих.
    О, мы как раз отправили небольшую партию таких детишек на море. Хотели ещё на август, но спонсоров пока не нашли. Но теперь, я спокоен, знаю к кому обращусь

Сторінка 2196 з 3000 ПершаПерша ... 1196169620962146218621872188218921902191219221932194219521962197219821992200220122022203220422052206224622962696 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті