Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2168 з 3000 ПершаПерша ... 1168166820682118215821592160216121622163216421652166216721682169217021712172217321742175217621772178221822682668 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 43 341 по 43 360.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #43341
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Ок. Пить кофе. Я "за". Даже если это "легимитизация". Но.... Я делаю на это упор, а то Вы ещё проскочите впопыхах, ЕСЛИ мы ЗАИНТЕРЕСОВАНЫ в возвращении Донбаса в состав Украины.

    ЕСЛИ.

    А если НЕ ЗАИНТЕРЕСОВАНЫ ( ну типа Ведьминого, та хай подавятся), то пить кофе и не нужно. Ничего и не легимитизируется. Гудбай Донбас. Это победа или поражение? Я как то не совсем понимаю....

    И в первом и во втором случае актуальным остаётся вопрос: кому были нужны 11 000+ смертей со стороны ВСУ?
    Представники України майже постійно в контакті з представником Росії на окупованими територіях і їхніми місцевими російськими маріонетками через посередництво ОБСЄ. Місто де проходять ці зустрічі нагадати?
    Тому немає сенсу з ними зустрічатися на державному рівні.
    Смерть нашим захисникам і героям несуть кацапи, як окупанти.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  2. #43342
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Про "все" - это уже ваши то ли фантазии, то ли мечты. Я не говорил про всех. Я говорил про конкретные результаты, которые отсутствуют.



    А некоторым и на трассу не надо, а достаточно пройти в подъезда мимо бабок, что бы ее "назначили" проституткой. Пока слушаем бабок у подъезда. До трассы пока ехать не на чем. Ну это если опуститься до уровня аллегорий.
    Ні, є результат і тільки той, хто не хоче бачити різницю між 14 і 19,його не бачить. А в ідеалі, так, в ідеалі, не зважаючи на реальність і анамнез, можно казати, що багато чого можно було б зробити6ще, якби всі одного ранку прокинулись і стали чесними.
    От, бачити, я вам кажу про реальну хвойду, а ви про балачки бабок. І так і є, реальну хвойду не бачите, а балачкам бабок з г+г вірете.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  3. #43343
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    А как Вы из "лялек" будете делать "людей" через глухую стену? Лонга поколдовать пригласите? Так недоучка...Даже Пу! завалить не смог, дилетант.
    Немає ніякої стіни, цю умовну стіну намагаються створити окупанти, а недолугі типу тебе розповсюджують. Люди приїжджають з окупованої території в Україну без проблем, як і в Лугандон.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  4. #43344
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Хорошо. Пусть будет по Вашему. Тьфу и разотрём. И забудем.

    Так зачем тогда призывали платить ПОЛНУЮ цену за ТЬХУ...?
    Це реакція дитини: все, раз не хочете мені лісопада купляти, значить ви мене не любите і я піду від вас.
    Ще раз, орків зупинили там де змогли і боронять країну від них. Те, що прийшлось віддати треба возвертати, але не за будь яку ціну.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  5. #43345

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Представники України майже постійно в контакті з представником Росії на окупованими територіях і їхніми місцевими російськими маріонетками через посередництво ОБСЄ. Місто де проходять ці зустрічі нагадати?
    Тому немає сенсу з ними зустрічатися на державному рівні.
    Смерть нашим захисникам і героям несуть кацапи, як окупанти.
    Микелка, ты знаешь, что такое ИСПОРЧЕННЫЙ телефон? Это: здесь слышу, а здесь не слышу. Да и слышу НЕ то.

    И самое главное, что ЛЮДИ ничего не слышат.

  6. #43346

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Немає ніякої стіни, цю умовну стіну намагаються створити окупанти, а недолугі типу тебе розповсюджують. Люди приїжджають з окупованої території в Україну без проблем, як і в Лугандон.
    Та ты шо.... А стреляют с обеих сторон инопланетяне?

  7. #43347
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    А как Вы из "лялек" будете делать "людей" через глухую стену? Лонга поколдовать пригласите? Так недоучка...Даже Пу! завалить не смог, дилетант.
    Ніяк. І не треба. Вони як були ляльками так їми і помруть. Нам треба землю повернути. А люди не вічні і різні. Хтось поїде до раші, хтось зостанеться і буде жити як жив, хтось буде радіти.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  8. #43348
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    68 247

    Типово

    А звідки айфон у митника??)))

  9. #43349
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Ты не сможешь это сделать ни юридически, ни физически. И догадайся почему.
    Подібне вже було зроблено на звільнених територіях, кацапські міфи швидко там зникають і невідомому напрямку. Ти навіть очухатися не встигнеш, як на окупованих територіях відновиться повсякденне життя.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  10. #43350
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    А Вам действительно кажется, что МЕЖДУНАРОДНОЕ сообщество считает иначе? Ну кроме торопиться признать ДНР и ЛНР субъектами самостоятельного права?
    Все правильно я изложил?
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  11. #43351
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    А звідки айфон у митника??)))
    Детский восторг! ))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  12. #43352
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 619

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    А звідки айфон у митника??)))
    Кловун трахает чинуш.

    PS Интонации, прям как у Бени.

  13. #43353
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Та ты шо.... А стреляют с обеих сторон инопланетяне?
    По колу, так по колу. Мова йшла про населення, а тут бац, свиняче рило окупанта, стрєляют.
    Це обов'язок ВСУ, не тільки стріляти, а вбивати окупантів на нашій землі України.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  14. #43354

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Це реакція дитини: все, раз не хочете мені лісопада купляти, значить ви мене не любите і я піду від вас.
    Ще раз, орків зупинили там де змогли і боронять країну від них. Те, що прийшлось віддати треба возвертати, але не за будь яку ціну.
    Ну так давайте, давайте КОНКРЕТНЕНЬКО план возвращения.

    Что там у нас первое? Попить кофе с Трампом? Попили. Слова красивые, но ему нужно решить СТРАТЕГИЧЕСКУЮ задачу с подсадкой ЕС на свою газовую иглу. Ему конфликт в Украине нужен. Что бы душить РФ. И санкциями тоже.

    Второе? Попить кофе с Меркель? Много сочуственных слов. Но "Северный Поток-1 и 2" важнее.

    Что ещё? Попить кофе с Пу! ? Пу! разводит руками со взором ребёнка говорит: Чего пристали? Меня там нет. Сами расхл**ывайте". А ведь таки ж РЕГУЛЯРНАЯ АРМИЯ там НЕ СТОИТ. Никто не смог это ткнуть Пу! в лицо. Даже США. Да, отдельные отряды приходят-уходят. А АРМИИ нет. Всё что можно поставить на вид, так это БОЕВОЕ снабжение. Ну СДЕЛАЕТ ВИД что прекратит. И хуле?

    Можно ещё с малонезийскими шаманами кофе попить. С пингвинами. С бабочками. У костра сплясать с бубном.

    Так что ещё Вы предложите?

  15. #43355

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Шаман Александр Якут идёт на Москву изгнать Путина і подібне - це ютубі є.
    Загалом концепт правильний)) Але не продуманий до кінця... Навряд чи це дасть якийсь результ як на мене.

  16. #43356

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Ніяк. І не треба. Вони як були ляльками так їми і помруть. Нам треба землю повернути. А люди не вічні і різні. Хтось поїде до раші, хтось зостанеться і буде жити як жив, хтось буде радіти.
    Ну давайте...давайте. По пунктам: как будет возвращена ЗЕМЛЯ ? То, что Ваша задача УНИЧТОЖИТЬ как можно больше людей успешно выполнена, уже сомневаться не приходится. Полякам всегда была нужна именно ЗЕМЛЯ. Без местного населения. Для своих переселенцев.

  17. #43357

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Все правильно я изложил?
    Я всё прямо написал. Какие ещё вопросы?

  18. #43358
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Микелка, ты знаешь, что такое ИСПОРЧЕННЫЙ телефон? Это: здесь слышу, а здесь не слышу. Да и слышу НЕ то.

    И самое главное, что ЛЮДИ ничего не слышат.
    Брехня, люди не тільки чують, а і бачать, бо доступ на територію України вільний.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  19. #43359

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    По колу, так по колу. Мова йшла про населення, а тут бац, свиняче рило окупанта, стрєляют.
    Це обов'язок ВСУ, не тільки стріляти, а вбивати окупантів на нашій землі України.
    Та ты шо....А воины ВСУ уже не НАСЕЛЕНИЕ Украины? Все забугорные? Ты хоть соображаешь, что ты несёшь?

  20. #43360
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Ну так давайте, давайте КОНКРЕТНЕНЬКО план возвращения.

    Что там у нас первое? Попить кофе с Трампом? Попили. Слова красивые, но ему нужно решить СТРАТЕГИЧЕСКУЮ задачу с подсадкой ЕС на свою газовую иглу. Ему конфликт в Украине нужен. Что бы душить РФ. И санкциями тоже.

    Второе? Попить кофе с Меркель? Много сочуственных слов. Но "Северный Поток-1 и 2" важнее.

    Что ещё? Попить кофе с Пу! ? Пу! разводит руками со взором ребёнка говорит: Чего пристали? Меня там нет. Сами расхл**ывайте". А ведь таки ж РЕГУЛЯРНАЯ АРМИЯ там НЕ СТОИТ. Никто не смог это ткнуть Пу! в лицо. Даже США. Да, отдельные отряды приходят-уходят. А АРМИИ нет. Всё что можно поставить на вид, так это БОЕВОЕ снабжение. Ну СДЕЛАЕТ ВИД что прекратит. И хуле?

    Можно ещё с малонезийскими шаманами кофе попить. С пингвинами. С бабочками. У костра сплясать с бубном.

    Так что ещё Вы предложите?
    Нічого нового. Поки раша не поверне, воно не повернеться. А раша поверне, якщо Україна здасться, або якщо в самій раші вже буде все настільки погано, що не до шматків Донбасу буде.
    Все робити те, що робили, нічого нового.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

Сторінка 2168 з 3000 ПершаПерша ... 1168166820682118215821592160216121622163216421652166216721682169217021712172217321742175217621772178221822682668 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті