Представники України майже постійно в контакті з представником Росії на окупованими територіях і їхніми місцевими російськими маріонетками через посередництво ОБСЄ. Місто де проходять ці зустрічі нагадати?
Тому немає сенсу з ними зустрічатися на державному рівні.
Смерть нашим захисникам і героям несуть кацапи, як окупанти.



Я делаю на это упор, а то Вы ещё проскочите впопыхах, ЕСЛИ мы ЗАИНТЕРЕСОВАНЫ в возвращении Донбаса в состав Украины.
А стреляют с обеих сторон инопланетяне?

Bookmarks