Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2060 з 3000 ПершаПерша ... 1060156019602010205020512052205320542055205620572058205920602061206220632064206520662067206820692070211021602560 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 41 181 по 41 200.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #41181

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    З так званої істерики ЗЕ на прес конференції відносно Клімкіна і Мертвечука.
    Спектакль. Нет никакой истерики.

  2. #41182
    Климентина
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від simplyA Переглянути допис
    Ой, как приятно наблюдать как бесятся "патриотики"! Или другие, которые пытаются подать себя Ылитой, такая прям пирамида Маслоу

    Люби друзі, дивлюсь я президент наш вам не подабається, і більшість співвітчизників дебіли та зрадники. Здається мені, вам і країна наша не подобається. То може того, "чемодан-вокзал" (с)
    А то з такими друзяками і ворогів не треба.
    із чого саме Ви зробили висновок, що нам не подобається Україна?

    з того, що ми називаємо Узеленського недалеким, некомпетентним, нерозважливим і недієздатним?

    коли саме з'явився знак рівняння між Ненькою та вказаним персонажем?

  3. #41183
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    кто такая Мария Захарова, это с Вашего видео?

    на счет "действительно готовы сдать", это с чего такой вывод, с тролинга путина?
    Не, то мадам с вашего видео верещит, что Климкин удивил Марию Захарову, надо же какая печалька для зеибеней ))

  4. #41184
    Аватар для simplyA
    Реєстрація
    16 серпень 2006
    Дописів
    13 379

    Типово

    Цитата Допис від Климентина Переглянути допис
    із чого саме Ви зробили висновок, що нам не подобається Україна?

    з того, що ми називаємо Узеленського недалеким, некомпетентним, нерозважливим і недієздатним?

    коли саме з'явився знак рівняння між Ненькою та вказаним персонажем?
    До конца читать не пробовали? А думать? Президент не нравится - то таке, 5 лет всего - и переизбрать можно, а то и раньше, по импичменту или революцию устроить. А если большинство сограждан - дебилы и предатели (так жеж пишут везде, да?) - то таки "чемодан-вокзал". Ну или работайте- не трындите - налоги платите - экономику подымайте. Как положено добропорядочному гражданину.
    Делай что должен - и будь, что будет.
    Корейская и тайская косметика в Днепре.https://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=431934

  5. #41185

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 490

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    які такі раби?

    серед цих рабів щось дуже багато й середнього класу, воїнів, всяких набереться по соціальним можливостям та поглядам. Повірте, не весело, стрьомно, але ПП також не можно було обирати ... як мінімум з за його оточення, та внутрішньої політики
    так-так... пам"ятаю... аби-хто тільки не...
    тепер захищаєте свій вибір... тобто аби-кого...


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  6. #41186
    Аватар для YurikM
    Реєстрація
    14 жовтень 2008
    Дописів
    35 019

    Типово

    Почитал ноты с ответами.
    Если украинская концепция "Моряки ничего не нарушили (судить не за что и тыды) -Керченский пролив не является собственностью России-Россия должна выполнять решение международного трибунала (без всяких условий)" с 20.05.2019 не изменилась, то что за истерика (по бумажке, бугага) узеленского , а заодно и его форумской части электората (с профессорским, проффесорским и прочими айкью)? Ведь ответ Климкина был именно в ключе данной концепции.
    Если изменилась, то что именно?
    Восстановление информации с HDD/RAID/Flash...
    ICQ: 61710124 ::: 067-564-5947
    Datex Lab

  7. #41187

    Реєстрація
    09 лютий 2019
    Дописів
    2 672

    Типово

    Цитата Допис від simplyA Переглянути допис
    До конца читать не пробовали? А думать? Президент не нравится - то таке, 5 лет всего - и переизбрать можно, а то и раньше, по импичменту или революцию устроить. А если большинство сограждан - дебилы и предатели (так жеж пишут везде, да?) - то таки "чемодан-вокзал". Ну или работайте- не трындите - налоги платите - экономику подымайте. Как положено добропорядочному гражданину.
    Щас тока 73% не трындят и єкономику подымают, .....

  8. #41188
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Потому, что господин Климкин НЕ ЯВЛЯЕТСЯ командой Зе!. А является командой Пе!. Которая ПРОТИВОБОРСТВУЕТ своими ДЕЙСТВИЯМИ команде Зе!. ПОРОШОК.

    Уотсон, ну это же элементарно,что нужно обговаривать.
    А можно почути, яким таким діям він противоборствував?
    Що хотіла команда Вована?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  9. #41189
    Климентина
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від YurikM Переглянути допис
    Почитал ноты с ответами.
    Если украинская концепция "Моряки ничего не нарушили (судить не за что и тыды) -Керченский пролив не является собственностью России-Россия должна выполнять решение международного трибунала (без всяких условий)" с 20.05.2019 не изменилась, то что за истерика (по бумажке, бугага) узеленского , а заодно и его форумской части электората (с профессорским, проффесорским и прочими айкью)? Ведь ответ Климкина был именно в ключе данной концепции.
    Если изменилась, то что именно?
    как там у классиков?
    тьі просишь меня, но просишь без должного уважения (с)

    им бьі КУ. два раза. три раза в день перед едой. в сторону Узе...

  10. #41190
    Климентина
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від simplyA Переглянути допис
    До конца читать не пробовали? А думать? Президент не нравится - то таке, 5 лет всего - и переизбрать можно, а то и раньше, по импичменту или революцию устроить. А если большинство сограждан - дебилы и предатели (так жеж пишут везде, да?) - то таки "чемодан-вокзал". Ну или работайте- не трындите - налоги платите - экономику подымайте. Как положено добропорядочному гражданину.
    Вас не затруднит прямо ответить на недвусмьісленно поставленньій вопрос?
    а не фантазировать на тему...

    я даже повторю: " із чого саме Ви зробили висновок, що нам не подобається Україна? "

  11. #41191
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Потому, что господин Климкин НЕ ЯВЛЯЕТСЯ командой Зе!. А является командой Пе!. Которая ПРОТИВОБОРСТВУЕТ своими ДЕЙСТВИЯМИ команде Зе!. ПОРОШОК.
    Клімкіна залишила Рада, як досвідченого міністра зовнішніх справ, що б в перехідний період держава Україна не отримала неочікуваних рішень.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  12. #41192
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 619

    Типово

    Цитата Допис від YurikM Переглянути допис
    Если изменилась, то что именно?
    Видимо то, что Климкин присвоил себе полномочия президента Украины.

  13. #41193

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Клімкіна залишила Рада, як досвідченого міністра зовнішніх справ, що б в перехідний період держава Україна не отримала неочікуваних рішень.
    Несомненно. Та самая рада, куда команда Пе! завела своё большинство. Где прямыми угрозами....где мухлежом. Поэтому кивок в сторону рады- лишнее подтверждение грязной игры против Зе!

  14. #41194
    Климентина
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Видимо то, что Климкин присвоил себе полномочия президента Украины.
    в чому саме?

    ось текст ноти МЗС РФ на адресу Посольства України в РФ, на яку відповідав МЗС України.

    Ви насправді вважаєте, що ця відповідь на вказану ноту має бути підписана Президентом України?

    https://mobile.twitter.com/PavloKlim...86149533454336

  15. #41195
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Видимо то, что Климкин присвоил себе полномочия президента Украины.
    Хай ЗЕ їх, ті повноваження, собі поверне, які проблеми?
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  16. #41196
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 619

    Типово

    Цитата Допис від Климентина Переглянути допис
    в чому саме?
    В том, что вместо выполнения своих обязанностей, предусмотренных законом и положением о МИД, сам решает, что является важным, а что нет для внешней политики страны. А это исключительные полномочия президента.

  17. #41197
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Несомненно. Та самая рада, куда команда Пе! завела своё большинство. Где прямыми угрозами....где мухлежом. Поэтому кивок в сторону рады- лишнее подтверждение грязной игры против Зе!
    Фраза "грязная игра против Зе" звучит не хуже чем "квадратура круга", я бы сказала, даже лучше звучит, с различными оттенками шизы))
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  18. #41198
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Несомненно. Та самая рада, куда команда Пе! завела своё большинство. Где прямыми угрозами....где мухлежом. Поэтому кивок в сторону рады- лишнее подтверждение грязной игры против Зе!
    Які ігри у серйозних і досвідчених людей, просто передбачення і захист від поспішних рішень і є також що вівцям жувати.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  19. #41199

    Реєстрація
    09 лютий 2019
    Дописів
    2 672

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Видимо то, что Климкин присвоил себе полномочия президента Украины.
    Ерунду пИшите...

  20. #41200
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 619

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Хай ЗЕ їх, ті повноваження, собі поверне, які проблеми?
    А он и вернул их себе, по сути, объявив публично на весь мир, что господин Климкин БОЛЕЕ НЕ ПРЕДСТАВЛЯЕТ внешнеполитические интересы страны. Несмотря на формальное занятия должности министра.

Сторінка 2060 з 3000 ПершаПерша ... 1060156019602010205020512052205320542055205620572058205920602061206220632064206520662067206820692070211021602560 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті