Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2059 з 3000 ПершаПерша ... 1059155919592009204920502051205220532054205520562057205820592060206120622063206420652066206720682069210921592559 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 41 161 по 41 180.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #41161

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Зайдемо з іншої сторони. Соціал-демократи(б), злочинці і бандюки з 1917 року і по сьогоднішній час влаштували м'ясорубку для багатьох мільйонів людей.
    Нас знову накриває совкова кривава хвиля.
    Ну таки ДА. Спираль развития- она таки плотная. Но вопрос в другом: Почему ТЫ В ЭТОМ СТРОЮ БАНДЮКОВ?

  2. #41162

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 752

    Типово

    У Альяка появилось новое слово "токсичность", которое оно уже на раз употребило, я считаю это прорыв в нашей психиатрии.
    Ждём очередных новых слов от собачки.

  3. #41163
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 950

    Типово

    є така думка стосовно Зеленский vs Клімкін

    https://www.youtube.com/watch?v=5yn3NkPR0Hs




    хто така Верещук Ірина Андріївна
    ...
    Цікаві факти
    Ірина Верещук закінчила школу на «відмінно» із «золотою медаллю», а також усі три вищі освіти закінчила з дипломами «з відзнакою».
    За підсумками місцевих виборів 2010 року — наймолодша жінка-мер в Україні[14].
    Після оголошення урядом Азарова-Януковича відмову від підписання Угоди про асоціацію з ЄС, наступного дня від імені громади Рави-Руської звернулася до Європейського Союзу із закликом підписати Угоду про асоціацію окремо з Равою-Руською[15].
    У травні 2014 року записала відеозвернення до матерів Росії із закликом не допустити війни[16].
    Разом з війтом гміни Любичі-Крулєвська (Польща) у листопаді 2013 року ініціювала створення пішо-велосипедного переходу у пункті пропуску «Рава-Руська — Гребенне»[17].
    У лютому 2016 отримала запрошення та взяла участь у молитовному сніданку з президентом США у Вашингтоні.
    ...

  4. #41164
    ФЫФЕВР
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    Очень удобная позиция - мимо))) все, что прошло мимо вашего внимания, - просто не существует))) ну отлистайте что-ли пару страниц назад, чудо в домике
    Помните его стук модераторам по поводу якобы оскорбленного символа страны, коим по его мнению является Президент.
    Так вот это из Конституции РФ. Запроданец прокололся в очередной раз.

  5. #41165
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    є така думка стосовно Зеленский vs Клімкін

    https://www.youtube.com/watch?v=5yn3NkPR0Hs



    хто така Верещук Ірина Андріївна
    Аргумент про Марию Захарову это круть!

    Вы таки действительно готовы сдавать Украину


    https://www.youtube.com/watch?v=t8r0YIfgRyU

  6. #41166

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 864

    Типово

    Цитата Допис від ФЫФЕВР Переглянути допис
    .
    Так вот это из Конституции РФ. Запроданец прокололся в очередной раз.
    ну, зарплату в тысячах рублей сложно переплюнуть. запоребриковый

  7. #41167
    ФЫФЕВР
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    ну, зарплату в тысячах рублей сложно переплюнуть. запоребриковый
    Ваши клеветнические попытки инсинуаций очень дешевы и никчемны.
    Меня многи знают на форуме, видели, общались.
    Видите, я даже не перевожу стрелки на вас.
    Как там, у Петра первого- без бумажки, дабы дурь каждого видна была.
    Форум- лакмус. Дурь не просто видна, она кричит с экрана монитора. У некоторых тише, у таких как вы пронзительный вой.

  8. #41168
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 619

    Типово

    Что-то как-то великие орлы заПетра немного увяли. Надо бы освежить их немного. Налетай!!!


  9. #41169
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    У Альяка появилось новое слово "токсичность", которое оно уже на раз употребило, я считаю это прорыв в нашей психиатрии.
    Ждём очередных новых слов от собачки.
    Да, я тоже обратила на это внимание))) пересмотрел бесплатных вебинаров алуники Добровольского, которая полюбляет это словцо)))
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  10. #41170

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 490

    Типово

    ///


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  11. #41171

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    Нема ніяких 25/75%, є громадяни які обирали президента, їх 100% (ті, котрі проігнорували, також зробили свій вибір президента), деякі з них були проти ПП, деякі "за" ПП у другому турі.

    ... але, є якась маленька купка людей зі штабів та/або фанатики з самовпевненістю на рівні психічного розладу (їх кількість важко виразити у % - 0,000001%(?) ) або взагалі запоребрікові, котрі займались не агітацію, а працювали на розкол суспільства, підводячи навіть до рубежу дійсно громадянської війни. ... багато кого з звичайних громадян цим заразили.

    Міг би сказати, що з боку прихильників Порошенко (котрих 25%) лунало набагато більше гівна у суспільство (ага, про "народ паганенький"), через говно плакатики, та розповсюджувалась брехня ніж від прихильників других кандидатів, але я цього не скажу, бо це буде провокація того самого розколу.

    Можно критикувати кандидата у президенти/депутати, але ніколи не можно, не допустимо ображати співвітчизників тільки за те, що вони роблять іншій вибір серед кандидатів - бо це поразка для всієї України. Запам'ятайте це, та передайте далі, якщо наша країна для Вас чогось варта.

    п.с. скажу таку на жаль страшну річ, прикмету - перед серйозними випробуваннями, апокаліпсісом люди сходять "трішечки" з розуму, це те що зараз відбувається. Тримайте себе в здоровому глузді.
    Так, тут є тільки (за деяким виключенням) громадяни України і Зе Прзидент їх усіх, без залежності хто як голосував. Але Президент – не священна корова, яку можна тільки обожествляти, а лише чиновник. Чи, як любить говорити теперішний – слуга. Якого можна і потрібно критикувати, особливо коли є за що.

    Але певна група людей, не така вже і маленька, просто показилася від пропаганди на виборах і на будь які огріхи зекоманди тільки кричить: а ваш Порох, а ваш Порох. Хіба то не справжній зебілізм?

    Ось нещодавній приклад з проколом з українськими моряками. Чому замість обговорення правильності чи неправильності дій зекоманди ми знову від певних відомих дописувачів чуємо тільки: а Порох, порошки, патриотики тощо?
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

  12. #41172
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    У Альяка появилось новое слово "токсичность", которое оно уже на раз употребило, я считаю это прорыв в нашей психиатрии.
    Ждём очередных новых слов от собачки.
    Ацетилсалициловая кислота? )))
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  13. #41173
    Аватар для Karos
    Реєстрація
    21 вересень 2008
    Звідки Ви
    Украина
    Дописів
    12 222

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Дайош реформи, а не короткіє штанішкі, в яких як би можна зайти в АП. Тобі мало гострих відчуттів, то скоро отримаєте, про капітуляцію вже йде відлуння від багатьох сторонніх спостерігачів .
    ...культура пороха на вопрос журналиста о реформах - "Какие тебе б...ь реформы ещё надо?!"(с)

  14. #41174

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від Karos Переглянути допис
    ...культура пороха на вопрос журналиста о реформах - "Какие тебе б...ь реформы ещё надо?!"(с)
    Ще один приклад до мого допису зверху.
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

  15. #41175
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 950

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Аргумент про Марию Захарову это круть!

    Вы таки действительно готовы сдавать Украину

    https://www.youtube.com/watch?v=t8r0YIfgRyU
    кто такая Мария Захарова, это с Вашего видео?

    на счет "действительно готовы сдать", это с чего такой вывод, с тролинга путина?

  16. #41176
    Аватар для Karos
    Реєстрація
    21 вересень 2008
    Звідки Ви
    Украина
    Дописів
    12 222

    Типово

    Цитата Допис від simplyA Переглянути допис


    Люби друзі, дивлюсь я президент наш вам не подабається, і більшість співвітчизників дебіли та зрадники. Здається мені, вам і країна наша не подобається. То може того, "чемодан-вокзал" (с)
    А то з такими друзяками і ворогів не треба.

  17. #41177
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    кто такая Мария Захарова, это с Вашего видео?

    на счет "действительно готовы сдать", это с чего такой вывод, с тролинга путина?
    З так званої істерики ЗЕ на прес конференції відносно Клімкіна і Мертвечука.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  18. #41178

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 864

    Типово

    Цитата Допис від ФЫФЕВР Переглянути допис
    Ваши клеветнические попытки инсинуаций очень дешевы и никчемны.
    Меня многи знают на форуме, видели, общались.
    Видите, я даже не перевожу стрелки на вас.
    Как там, у Петра первого- без бумажки, дабы дурь каждого видна была.
    Форум- лакмус. Дурь не просто видна, она кричит с экрана монитора. У некоторых тише, у таких как вы пронзительный вой.
    почему клеветнические - тыры не я сказал
    и да - "запоребриковый" это не географический признак, и даже не национальность - это ваше состояние души

  19. #41179

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    Але певна група людей, не така вже і маленька, просто показилася від пропаганди на виборах і на будь які огріхи зекоманди тільки кричить: а ваш Порох, а ваш Порох. Хіба то не справжній зебілізм?

    Ось нещодавній приклад з проколом з українськими моряками. Чому замість обговорення правильності чи неправильності дій зекоманди ми знову від певних відомих дописувачів чуємо тільки: а Порох, порошки, патриотики тощо?
    Потому, что господин Климкин НЕ ЯВЛЯЕТСЯ командой Зе!. А является командой Пе!. Которая ПРОТИВОБОРСТВУЕТ своими ДЕЙСТВИЯМИ команде Зе!. ПОРОШОК.

    Уотсон, ну это же элементарно,что нужно обговаривать.

  20. #41180
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 950

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    Так, тут є тільки (за деяким виключенням) громадяни України і Зе Прзидент їх усіх, без залежності хто як голосував. Але Президент – не священна корова, яку можна тільки обожествляти, а лише чиновник. Чи, як любить говорити теперішний – слуга. Якого можна і потрібно критикувати, особливо коли є за що.

    Але певна група людей, не така вже і маленька, просто показилася від пропаганди на виборах і на будь які огріхи зекоманди тільки кричить: а ваш Порох, а ваш Порох. Хіба то не справжній зебілізм?

    Ось нещодавній приклад з проколом з українськими моряками. Чому замість обговорення правильності чи неправильності дій зекоманди ми знову від певних відомих дописувачів чуємо тільки: а Порох, порошки, патриотики тощо?
    так, від політиці показились, та й президенти не святі ... я звернув увагу, на те що цією внутрішньою політичною напругою користуються вороги, або деякі люди, підкидають дрівець, ради своїх інтересів або тарганів, котрі для них "понад усе", не країна "понад усе" ... на жаль є ідейні послідовники або банально "отруєні"

Сторінка 2059 з 3000 ПершаПерша ... 1059155919592009204920502051205220532054205520562057205820592060206120622063206420652066206720682069210921592559 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті