Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1706 з 3000 ПершаПерша ... 7061206160616561696169716981699170017011702170317041705170617071708170917101711171217131714171517161756180622062706 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 34 101 по 34 120.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #34101
    Аватар для jaza
    Реєстрація
    13 лютий 2008
    Дописів
    6 031

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    не расстраивайтесь
    лучше деревья полейте
    Ого!
    От шо значит -профи.
    Для увеличения кпд все темки сканирует.

  2. #34102
    Аватар для jaza
    Реєстрація
    13 лютий 2008
    Дописів
    6 031

    Типово

    Цитата Допис від bezzeb Переглянути допис
    А что за истерика у шоколадных то?
    Я даже попкорн не успел купить,а тут такое шоу
    На поляндии тоже плохая погода? Кста, а где шоу?

  3. #34103
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Шотам зеленый наговорил МВФ пока не известно, но вот приехали европейцы сегодня - и - пришла беда откуда не ждали (с) ))

    «Цього разу для наступного траншу було визначено необхідність прийняття закону, який стосується боротьби з відмиванням грошей, і закону який стосується авторизованих економічних операторів. Функціонування системи автоматичної перевірки електронних декларацій, прийняття середньострокового плану реформування митної та податкової адміністрації і виконання закону про ринку електричної енергії»

    Відправною точкою щодо отримання макрофінансовоі допомоги ЄС є наявність і виконання програми допомоги з боку МВФ. Про це сьогодні під час брифінгу заявив Генеральний директор Європейської Комісії щодо переговорів з розширення і європейської політики сусідства Крістіан Даніельссон, передає УНН.


    ЗЫ И гейропейцы туда же - ткнули прямо в зеленое солнышко - мальчик, не надо Коломойского... иди слушай что МВФ расскажет, а потом сразу к нам... ))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  4. #34104
    Аватар для procurement
    Реєстрація
    01 жовтень 2018
    Дописів
    2 212

    Типово

    Коломойський сказав, хто замінить Супрун
    https://gazeta.ua/articles/politics/...vC7vMY651c177c

  5. #34105
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від procurement Переглянути допис
    Коломойський сказав, хто замінить Супрун
    https://gazeta.ua/articles/politics/...vC7vMY651c177c
    ...эта роскошная струя божьей росы уже прошлась по счасливым ликам свидетелей зеленого солнышка еще пару часов назад.

    Думал захлебнутся, ан нет сглотнули впитали до последней капли - молчат, ждут... ))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  6. #34106

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 877

    Типово

    Цитата Допис від jaza Переглянути допис
    Ого!
    От шо значит -профи.
    Для увеличения кпд все темки сканирует.
    не
    навеяло прошлогоднее

  7. #34107
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    Цитата Допис від Порохобот Переглянути допис
    после тебяхоть потоп?

    Будешь еще кричать понаехали когда в польшууринемся и твое рабочее место у тебя бедняжечки отнимем
    почему потоп?
    для неместных уже не раз обсуждалось,что долги то надо отдавать и мы уже скоро просто этого не сможем делать.
    и тут ан форуме не раз писали о этой мысли

  8. #34108
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цитата Допис від Abyss Переглянути допис

    Жрітє, сукіни дєті.
    хай би вони жерли - они же и ПР когда-то привели к власти
    но почему надо жрать вместе с ними.


    73х процентной элиты не бывает.
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  9. #34109

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Шотам зеленый наговорил МВФ пока не известно, но вот приехали европейцы сегодня - и - пришла беда откуда не ждали (с) ))

    «Цього разу для наступного траншу було визначено необхідність прийняття закону, який стосується боротьби з відмиванням грошей, і закону який стосується авторизованих економічних операторів. Функціонування системи автоматичної перевірки електронних декларацій, прийняття середньострокового плану реформування митної та податкової адміністрації і виконання закону про ринку електричної енергії»

    Відправною точкою щодо отримання макрофінансовоі допомоги ЄС є наявність і виконання програми допомоги з боку МВФ. Про це сьогодні під час брифінгу заявив Генеральний директор Європейської Комісії щодо переговорів з розширення і європейської політики сусідства Крістіан Даніельссон, передає УНН.


    ЗЫ И гейропейцы туда же - ткнули прямо в зеленое солнышко - мальчик, не надо Коломойского... иди слушай что МВФ расскажет, а потом сразу к нам... ))
    Не можу не повторити ще раз:

    І як тепер цьому невігласу виправдовуватися?
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

  10. #34110

    Реєстрація
    12 серпень 2018
    Дописів
    7 525

    Типово

    Цитата Допис від bezzeb Переглянути допис
    почему потоп?
    для неместных уже не раз обсуждалось,что долги то надо отдавать и мы уже скоро просто этого не сможем делать.
    и тут ан форуме не раз писали о этой мысли
    мы это польша?

    Долги вообще-то упали с 80 до 60 процентов ВВП при Порошенко

  11. #34111
    Аватар для el_bregg
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    29 157

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    хай би вони жерли - они же и ПР когда-то привели к власти
    но почему надо жрать вместе с ними.


    73х процентной элиты не бывает.
    Точно. Илита бывает только 24.45%. Доказано психиатрами....
    Первый закон глупости
    Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©

  12. #34112
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    68 257

    Типово

    Цитата Допис від procurement Переглянути допис
    Коломойський сказав, хто замінить Супрун
    https://gazeta.ua/articles/politics/...vC7vMY651c177c
    Я його не лобіюю, але він мені багато чого розповів про цю Супрун. Хоча деякі речі позитивні. Але більшість, звичайно, жахливі речі розповідав", — заявив олігарх.
    . Аж странно читать такое. И вообще - он что таблетки собрался поставлять?))

  13. #34113
    Аватар для el_bregg
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    29 157

    Типово

    .......
    Первый закон глупости
    Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©

  14. #34114
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    ..я в упор не вижу или у вас действительно в тексте о Дубинском нет слова "объективность" - вы забыли смысл моего вопроса? ))

    Не забыл, вы в свою очередь не забывайте, что он вещает не в новостном формате СМИ, скорее в формате передачи "Клуб по интересам"... и озвучиваемые им

    взаимосвязи

    событий выглядят вполне реалистично, по крайней мере неприкрытой брехни или нестыковки я не обнаружил пока, за исключением, быть может, некоторых

    второстепенных нюансов, которые, впрочем, и трактовать может каждый по-своему.

    Его основная роль - снимать накидку пафосности, и с этим он справляется на ура. За понтами стоит самая обычная крысиная возня - и он это показывает тем, кто ещё

    этого не понял. И классно показывает.

    А новости - они не для всех раскрывают сущности происходящего, и, чтобы извлекать из них полноценную информацию - нужно понимать, о чём речь и что на самом деле

    происходит, когда говорят то-то или то-то... а такими качествами обладают далеко не все. Вот он и разжёвывает, можно сказать )






    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    І як тепер цьому невігласу виправдовуватися?
    Перед вами? Не смешите, право...
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  15. #34115
    Аватар для _FoX_
    Реєстрація
    11 травень 2012
    Дописів
    54 738

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    ВОтэто правильно - это по-зеленому - даешь про ее грязные пятки и трех любовников!!!! ))
    не ты ли образец чистоты?
    сколько см освещает твой ликдавно на руки свои смотрел?)

  16. #34116
    Аватар для evgenij
    Реєстрація
    19 січень 2007
    Дописів
    21 333

    Типово

    Люди, имеющие низкий уровень квалификации, делают ошибочные выводы и принимают неудачные решения, но не способны осознавать свои ошибки...

  17. #34117

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від АЦТЕК Переглянути допис
    Перед вами? Не смешите, право...
    Перед тими, хто сміявся з цього, про Україну-проститутку.

    А Зе ж то не такий...
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

  18. #34118
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Что-то с дефолтом пошло не так …

    Зеленський зустрівся з місією МВФ і підтвердив, що Україна співпрацюватиме з Фондом
    "Співпраця триває. Міжнародний валютний фонд завжди є надійним партнером України в часи, коли ми потребуємо підтримки, і Україна зі свого боку також залишатиметься партнером, що дотримується своїх зобов’язань", - наголосив Зеленський.
    https://www.pravda.com.ua/news/2019/05/28/7216423/

  19. #34119
    Аватар для каратель
    Реєстрація
    10 березень 2005
    Звідки Ви
    Город на Днепре
    Дописів
    29 698

    Типово

    Сброд соевый исполняет ...

    https://www.facebook.com/alex.danyly...9317618029707/


    з.ы. ложечки серебряные спер, не побрезговал ...
    Востаннє редагував каратель: 28.05.2019 о 21:01
    Здесь ничего хорошего уже не случится …


  20. #34120

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Что-то с дефолтом пошло не так …

    Зеленський зустрівся з місією МВФ і підтвердив, що Україна співпрацюватиме з Фондом

    https://www.pravda.com.ua/news/2019/05/28/7216423/
    а ну процитируйте про зеленского и дефолт . где он там хотел ?

Сторінка 1706 з 3000 ПершаПерша ... 7061206160616561696169716981699170017011702170317041705170617071708170917101711171217131714171517161756180622062706 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті