To Vozar: я переглянув свій текст; можливо, ви зрозуміли його не так, або я написав з можливістю двозначного трактування. Що вносив Зеленський ( здається, це він у вас проходить під псевдонімом "торчок"? ), я знав. Дурити вас чи кого іншого в такій очевидній формі не бачу жодного сенсу.







Bookmarks