Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1586 з 3000 ПершаПерша ... 5861086148615361576157715781579158015811582158315841585158615871588158915901591159215931594159515961636168620862586 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 31 701 по 31 720.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #31701

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    To Vozar: я переглянув свій текст; можливо, ви зрозуміли його не так, або я написав з можливістю двозначного трактування. Що вносив Зеленський ( здається, це він у вас проходить під псевдонімом "торчок"? ), я знав. Дурити вас чи кого іншого в такій очевидній формі не бачу жодного сенсу.

  2. #31702
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    А вот и Вакарчук

  3. #31703
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    39 021

    Типово

    .
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  4. #31704
    Климентина
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    У.Вакарчука больше шансов зайти в Раду и - соответственно - быть реальным соратником или противником Слуг. Чем у Свободы. Если хотите влиять на Слуг - надо выбирать тех, кто действительно смогут им противостоять.
    Go ahead! Вакарчук набере і без мене.

    а мій вибір зроблено.


    Аборигене, біда України не в тім, що вона дурна, а в тім, що наївна.
    Востаннє редагував Климентина: 22.05.2019 о 23:14

  5. #31705
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    39 021

    Типово

    Цитата Допис від Климентина Переглянути допис
    була думка голосувати за Вакарчука.
    дзуськи.
    тільки за "Свободу"
    Як тільки захочеться проголосувати за "Свободу" прочитайте вірша Володимира Самійленка "Коли б ти не була така дурна" - гарантовано нейтралізує нерозумні думки!

    Володимир Самійленко

    РОМАНС






    Яка ти гарна! Твій видочок милий
    Втішає зір, як квітка весняна.
    Не покохать тебе не маю сили.
    Кохав би я тебе аж до могили,
    Якби ти... не була така дурна.

    Твій голосок - неначе соловйовий,
    Він часто прокида мене від сна.
    Я слухать був би цілий вік готовий
    Твоїх річей і любої розмови,
    Коли б ти... не була така дурна!


    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  6. #31706

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від ЛЫСЫЙ ГНОМ Переглянути допис
    стоп.
    я не верю, что человек, у которого большая часть жизни прошла вне СССР может быть подвержен "культу личности". эти люди - совсем не старые. их советская пропаганда ни как не могла заполонить.
    люди - как люди. пережившие позорные 90-е. воспрянувшие или согнутые в "нулевые". счастливые и несчастливые в "десятые"

    наверное чем -то их сознание зацепили современные пропагандисты. а чем? наверное мы с Вами этого никогда не узнаем ... - так как нам просто повезло. мы - "плохо внушаемые"
    (нас сложно обмануть и политикам ... и цыганкам)
    и это не ваша заслуга: то что вы сильнее и устойчивее. это - везение.

    а раз сильнее - значит должны быть и добрее ))))
    Так ж ми як раз і спостерігаємо народження культу особистості тут у деяких, раз ті хто бачать непрофесіоналізм, відвертий популізм та брехню Зе відразу записуються у «порохботів», «вони за владу ворів» тощо?
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

  7. #31707

    Реєстрація
    17 липень 2013
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    5 277

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    О... я одна доброта... из за этого и страдаю...
    а я счастлив. что пережил вместе с нашей украинской армией и "щедрого" Порошенко, и дожил до президента Зеленского.
    не привык - уступать и проигрывать и в очередной раз оказался прав: барыг - люди не любят. и лже-патриотов - не любят. с гарантией аж 73.22% )))
    Востаннє редагував ЛЫСЫЙ ГНОМ: 22.05.2019 о 23:21

  8. #31708
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    А вот и Вакарчук
    Пора ему песню писать про 25 %

  9. #31709
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цитата Допис від ЛЫСЫЙ ГНОМ Переглянути допис
    а я счастлив. что пережил вместе с нашей украинской армией и "щедрого" Порошенко, и дожил до президента Зеленского.
    не привык - уступать и проигрывать и в очередной раз оказался прав: барыг - люди не любят. и лже-патриотов - не любят. с гарантией аж 73.22% )))
    игроков членами по клавишам любят?
    ну, это даже не удивительно
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  10. #31710
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    Пора ему песню писать про 25 %
    Ну не про 73% повій, там же інший автор

  11. #31711

    Реєстрація
    17 липень 2013
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    5 277

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    Так ж ми як раз і спостерігаємо народження культу особистості тут у деяких, раз ті хто бачать непрофесіоналізм, відвертий популізм та брехню Зе відразу записуються у «порохботів», «вони за владу ворів» тощо?
    не профессионализм - да. видно. пока видно.
    а вот откровенный популизм и вранье .... это Вы фантазируете.

  12. #31712
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цитата Допис від Климентина Переглянути допис
    була думка голосувати за Вакарчука.
    дзуськи.
    тільки за "Свободу"



    я конечно люблю этот номер

    но посмотри хотя б на дем сокыру. "свобода" это даже не смешно. для столь образованной интеллигентой культурной и порядочной женщины.
    Востаннє редагував Мафальда: 22.05.2019 о 23:39
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  13. #31713

    Реєстрація
    17 липень 2013
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    5 277

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    игроков членами по клавишам любят?
    ну, это даже не удивительно
    любят то - всяких
    таких неудивленных озабоченных членами Мафальд? не... - не любят
    таких - только в игнор.

  14. #31714
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цитата Допис від ЛЫСЫЙ ГНОМ Переглянути допис
    любят то - всяких
    таких неудивленных озабоченных членами Мафальд? не... - не любят
    таких - только в игнор.
    ребят, а русско-украинский шоу-бизнес-то на мне!
    про кого еще как пофантазировать? зырьте шо я воплотила, озаботившись :


    эт немношк лучше чем шапки воровать. согласна
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  15. #31715
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Ну не про 73% повій, там же інший автор
    Прям як комплімент прихильникам демократії від прихильників петі і царізму, яким вибори тільки заважають. У вас портрет петі так і лишився на стіні ?

    Так чого ви вважаєте що ви не є жертвами пропаганди?

  16. #31716
    Аватар для univer
    Реєстрація
    10 січень 2007
    Дописів
    5 629
    От судьбы не уйдешь, а если ушел значит не судьба.

  17. #31717

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від ЛЫСЫЙ ГНОМ Переглянути допис
    не профессионализм - да. видно. пока видно.
    а вот откровенный популизм и вранье .... это Вы фантазируете.
    Гра у Голобородька, «зарплати вчителям» тощо – це не жахливий популізм?
    І з нещодавнього, ця говорильна про відкриті списки і спроба під шум протягнути закон про голосування по закритим спискам – це не відвертий обман виборців?
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

  18. #31718

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 847

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    Гра у Голобородька, «зарплати вчителям» тощо – це не жахливий популізм?
    І з нещодавнього, ця говорильна про відкриті списки і спроба під шум протягнути закон про голосування по закритим спискам – це не відвертий обман виборців?
    простите, но я снова за рыбу гроші - все в силе?

  19. #31719
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від ЛЫСЫЙ ГНОМ Переглянути допис
    не профессионализм - да. видно. пока видно.
    а вот откровенный популизм и вранье .... это Вы фантазируете.
    Я там вже казала про брехню. Ви ж її не хочете бачити. Викладала і відєо і скрін тексту. Ще раз?
    Ніяких друзів, родичів у владі.
    Якщо я порушу закон - відразу піду.
    Перші закони які треба прийняти про імпічмент, зняття недоторканності, закон про вибори по відкритим спискам.
    Ніяких кортежів.

    Мало?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  20. #31720

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    простите, но я снова за рыбу гроші - все в силе?
    Якщо вибори будуть таки влітку – то пробачте ні.
    Суть нашого парі була чи не втратить Зе рейтинг Голобородько за півроку. А так вони хочуть провести нові вибори все ще на угарі президентських, коли люди влітку ще не будуть вникати що нароблено.
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

Сторінка 1586 з 3000 ПершаПерша ... 5861086148615361576157715781579158015811582158315841585158615871588158915901591159215931594159515961636168620862586 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті