Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 29 з 177 ПершаПерша ... 19202122232425262728293031323334353637383979129 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 3539, показано з 561 по 580.

Тема: Православна Церква України

  1. #561
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    дура
    Наконец-то ты поняла, кто ты есть.
    а ВП в Україні зарєєструвалися вже ? чи ні?
    Теперь я буду знать, что в реальности идиотов церковь - это земельный участок. А у ЗДОРОВЫХ людей это АРХИТЕКТУРНАЯ ПОСТРОЙКА.
    Щось не бачу в переліку Православних церков України Вселенського Патріартату
    Когда уже этой идиотке интернет отключат?
    Цитата Допис від Alexs Переглянути допис
    по сути - это взятка
    По сути ты дурак.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  2. #562
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Абориген Переглянути допис
    По перше - київського итрополита будуть обирати після об'єднавчого Собору. По друге - саме там має бути визначеною назва церкви. Але особисто мені здається, що об'єднавчого собору не вийде. Причина тому - Філарет. Він хоче тільки патріархію, а патріархом бачить тільки себе. Він не здатен відмовитися від власних амбіцій, заради постання помісної православної церкви, хоч йому вже біля 90 років. Тож Вангую - за об'єднавчий собор можуть спробувати видати збіговисько філаретівців і навряд чи вселенський патріарх надасть йому томос. Шанс на здобуття власної помісної православної церкви буде знову втрачено і коли наступного разу трапиться такий шанс - невідомо.
    Этот вопрос уже давно обсудили и всё решили. Церкви согласны объединиться в полном составе (не имею ввиду МП), собор будет, томос получат.
    Цитата Допис від oleg orenda Переглянути допис
    А может он просто ЖДЕТ,кто более жирненького кабанчика загонит?
    Еще один мухоморов обожрался.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  3. #563
    Аватар для YurikM
    Реєстрація
    14 жовтень 2008
    Дописів
    35 019

    Типово

    Цитата Допис від oleg orenda Переглянути допис
    Т.е. ты будешь бегать цАловать ручку уКраинскому,СВОЕМУ попу,да?

    Ну ,знаешь,такому чуваку в хламиде,шо не жнет,не сеет (как и прокуроры/дЯпутаты/менты/конторские наши) ,а просто получает бАбло?

    И ты эта,дИточек своих будешь водить на уроки слова Божьего у школи? (не,ну если СВОЙ поп читает-то мона,да? )

    ЗЫ Я надеюсь-я не оскорбил твои чуЙства верующего,не?
    Лично я никуда бегать не буду.
    Восстановление информации с HDD/RAID/Flash...
    ICQ: 61710124 ::: 067-564-5947
    Datex Lab

  4. #564

    Реєстрація
    08 липень 2016
    Дописів
    2 322

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Этот вопрос уже давно обсудили и всё решили. Церкви согласны объединиться в полном составе (не имею ввиду МП), собор будет, томос получат.
    Простите кто где обсудил и решил? На оГородном форуме что ли?

    Филарет с Макарием вдвоем ни о чём договориться не могут...

    Абориген всё правильно сказал.

  5. #565
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    16 838

    Типово

    Цитата Допис від Слободжанин Переглянути допис
    Простите кто где обсудил и решил? На оГородном форуме что ли?
    ну не скажите, не скажите,
    молитву автокефальную творили - творили,
    кагор за томос пили - пили,
    взятку борзыми церковью давали - давали,
    значит все уже порешали..))
    Востаннє редагував Alexs: 18.10.2018 о 20:05

  6. #566
    Аватар для dust-in-the-wind
    Реєстрація
    14 грудень 2014
    Дописів
    138

    Типово

    Цитата Допис від Слободжанин Переглянути допис

    Филарет с Макарием вдвоем ни о чём договориться не могут...

    см с 11:13 https://youtu.be/kOM8ACjUqAY?t=369

    ибо Гордыня - царица страстей владеет "святейшим владыкою": после того как Варфоломей признал его в митрополичьем статусе 1992г, Филарет продолжает ходить в патриаршем куколе
    "Не кажи гоп, доки не перескочив"

  7. #567
    Аватар для dust-in-the-wind
    Реєстрація
    14 грудень 2014
    Дописів
    138

    Типово

    Цитата Допис від oleg orenda Переглянути допис
    Кста,народ,а вы знали ,что среди попов п**оры есть?
    Ну ,в смысле ,рукоположенные в сан,при открытом гействе?

    Я вот только шо узнал-если че,то я в акуе...
    Вашему блаженному неведению можно только позавидовать:Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  AK63.jpg
Переглядів: 20
Розмір:  34,3 КБ
ID:	2206074

    Ссылка на блог Кураева, откуда скрин: https://diak-kuraev.livejournal.com/381503.html
    p/s/на правах офф-топа, оттуда ещё один перл: Сегодня "антисемит" означает "тот, кто не нравится некоторым семитам"

  8. #568
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Сообщение от Alexs Посмотреть сообщение
    по сути - это взятка

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    По сути ты дурак.
    Я ж тебе казав ещё за несколько дней до этого, шо будут на бумажке цыфры писать друг дружке - а ты не верила... плохо знаешь жизнь, женщина: всё по фильмам да по телевизору
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  9. #569

    Реєстрація
    19 березень 2013
    Дописів
    3 279

    Типово

    Скорей бы уже Томас получить!
    А далее, чую, пойдет эффект домино - Молдова, Грузия, Беларусь...
    И "вяликий третий рим" сдуется в мелкопоместную секту раскольников..

  10. #570
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    Не все так печально.
    Состоится Собор, объединятся спокойно, без тягания за бороды - ВП может явить милость и согласится с имеющейся структурой епархии и принять предложенную кандидатуру. Пока нет томоса и церковь не автокефальная, тут главный Константинополь.
    Кстати, высшие чины церкви в Украине сейчас, это никак не Филарет, а вот те два экзарха.
    Кстати, насчет Филарета - будет упорствовать, может отправится на Афон, там служить Богу до конца своих дней, а может и на анафему нарвптся. А тогда кто снимать будет?
    Хотя Кирюша с радостью, но ведь захочет за это...
    ВП хоче якусь мережу, за рахунок не канонічних церков. Навіть анафему заради цього зняв. А ті теж , мабуть, не хочуть її втрачати. Тому тягнуть час.

    Але з Вашого зауваження витікає що отримавши автокефалію Констанінополь перестане посягати на каконічну теріторію РПЦ і посягати вже буде нова Українська церква. Яку не визнає РПЦ. Але зможе повернутися до євхарістійного спілкування із ВП, так як той формально вже не буде посягати на її канонічну теріторію.

  11. #571
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    ВП хоче якусь мережу, за рахунок не канонічних церков. Навіть анафему заради цього зняв. А ті теж , мабуть, не хочуть її втрачати. Тому тягнуть час.

    Але з Вашого зауваження витікає що отримавши автокефалію Констанінополь перестане посягати на каконічну теріторію РПЦ і посягати вже буде нова Українська церква. Яку не визнає РПЦ. Але зможе повернутися до євхарістійного спілкування із ВП, так як той формально вже не буде посягати на її канонічну теріторію.
    Вже немає канонічної території РПЦ в Україні згідно рішення Константинополя.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  12. #572
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    39 021

    Типово

    [QUOTE=Caxar2011;36505761]

    Але з Вашого зауваження витікає що отримавши автокефалію Констанінополь перестане посягати на каконічну теріторію РПЦ і посягати вже буде нова Українська церква.
    Від кого Константинополь має чи може одержати автокефалію? Константинополю вона ні до чого. І що таке "канонічна територія"? За якими канонами територію України відносять до РПЦ?
    Яку не визнає РПЦ. Але зможе повернутися до євхарістійного спілкування із ВП, так як той формально вже не буде посягати на її канонічну теріторію.
    Вселенський патріарх "посягає" на чиюсь канонічну територію??? Наскільки я розумію Вселенський патріарх стоїть над усіма територіями. До речі, українською мовою не "посягати", а "зазіхати"
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  13. #573
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Слободжанин Переглянути допис
    Простите кто где обсудил и решил?
    С тобой точно никто ни о чём договариваться не будет.
    Цитата Допис від АЦТЕК Переглянути допис
    Я ж тебе казав
    Я ж здорова, чтобы прислушиваться к твоим маразмам.
    будут на бумажке цыфры писать друг дружке
    Лично видел?
    плохо знаешь жизнь, женщина
    В разы лучше тебя, бесполое.
    Цитата Допис від Пиночет Переглянути допис
    Томас

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    ВП хоче якусь мережу, за рахунок не канонічних церков. Навіть анафему заради цього зняв. А ті теж , мабуть, не хочуть її втрачати. Тому тягнуть час.
    Але з Вашого зауваження витікає що отримавши автокефалію Констанінополь перестане посягати на каконічну теріторію РПЦ і посягати вже буде нова Українська церква. Яку не визнає РПЦ. Але зможе повернутися до євхарістійного спілкування із ВП, так як той формально вже не буде посягати на її канонічну теріторію.
    Интересно, эта шизанутая хоть иногда просыхает? Или круглосуточно бухает? Не верю, что на трезвую голову можно родить ТАКОЙ бред.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  14. #574

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 490

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    ВП хоче якусь мережу, за рахунок не канонічних церков. Навіть анафему заради цього зняв. А ті теж , мабуть, не хочуть її втрачати. Тому тягнуть час.

    Але з Вашого зауваження витікає що отримавши автокефалію Констанінополь перестане посягати на каконічну теріторію РПЦ і посягати вже буде нова Українська церква. Яку не визнає РПЦ. Але зможе повернутися до євхарістійного спілкування із ВП, так як той формально вже не буде посягати на її канонічну теріторію.
    Карл у Кларьі украл коралльі, Клара у Карла украла кларнет.


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  15. #575
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Вже немає канонічної території РПЦ в Україні згідно рішення Константинополя.
    Ну так . алє вони там мають право самі собі щось визнавати чи не визнавати як спілка, або окремо, поки вони канонічні

  16. #576
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    Карл у Кларьі украл коралльі, Клара у Карла украла кларнет.
    Це тому що тяжко українською "озвучувать" проросійськє відєніє світоустрою...
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  17. #577
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    39 021

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Це тому що тяжко українською "озвучувать" проросійськє відєніє світоустрою...
    Та ще й такою грамотною українською... Оскільки вони не можуть опанувати нашу мову, то по всіх кутках плескають язиками та бризкають чорнилом про "відсталість" та другорядність української мови.
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  18. #578

    Реєстрація
    19 березень 2013
    Дописів
    3 279

    Типово

    на латиницу надо переходить
    тогда и тролей поубавится..

  19. #579
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Почалося чергове збіговисько шавок, які шавкають на мене.

  20. #580
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Відпочинь запоребриком...
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

Сторінка 29 з 177 ПершаПерша ... 19202122232425262728293031323334353637383979129 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті