а что тут смешно???
в армию поставили бракованную амуницию, суд постановил оштрафовать поставщика некачественной обуви на 20 % от стоимости товара.
ЗЫ. если, шо мог ли бы прочитать первоисточник, там написано такое:
Пунктом 7.4. договору передбачено що у разі поставки недоброякісного товару та/або поставки з порушенням вимог розділу 2 цього договору учасник зобовязаний сплатити замовнику штраф у розмірі 20% вартості недоброякісного товару. Факт поставки недоброякісного товару підтверджується відповідним актом. У випадку відмови від підпису цього акту однією із сторін цього договору, запис про таку відмову зазначається в акті і підписується відповідно другою із сторін цього договору. Зазначений товар не зараховується учаснику у виконання поставки і підлягає заміні в строк п'яти робочих днів з дня отримання документа щодо невідповідної якості товару. Сплата штрафу не звільняє вину сторону від виконання зобов'язань за цим договором.




Відповісти з цитуванням

Bookmarks