А я считаю, что как раз верно. Читаем закон:
"Якщо база нарахування єдиного внеску не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, сума единого соціального внеску розраховувається як добуток розміру мінімальної заробітної плати..."
Т.е. мы увеличиваем не базу, а именно размер взноса.




срочно делаем ключи-договор с ГНИдюшником
БУХсопровождение: юрлица, физлица, нотариусы. Регистрация/Ликвидация ВЫТЯГИ 

Bookmarks