Мабуть ж малося на увазі відео, де за кадром йдуть мати оператора. Так, знімали обстріл. Вибух то не сам по собі стався.
Та й на тому фрагменті добре видно: спочатку 3 відносно невеликих вибухи (це звісно через відстань, то скоріш за усе Смерч був, серйозний калібр), а потім через пів-секунди великий бабабум.
Зверніть увагу на звук. Був доволі великий звуковий бум майже одночасно з світовим бабабумом. Через велику відстань - це значить були вибухи ще сек за 20 до початку відео.






Bookmarks