Цитата Допис від Мимимишка Переглянути допис
Все одно будуть сюди ходити. Хіба ж можна сидіти вшістьох та теревеніти один одному за методичкою?


Мне Коломойский лично платит 3000 грн. за один пост, заспокойся Сам каждый вечер к подъезду приносит.
я тоже хочу... согласен на штуку...