| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
спасибо, но это статья. Я уже порылась.. нашла это http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1243-2002-п так тогда вообще освобождается малообеспеченный ребенок от платы за питание.
вот до сентября не получается оформить малооб-сть (жду шестилетия старшей и чтобы ушли хоть 2 месяца выплат по доходам)від плати за харчування дітей відповідно до Закону України
"Про дошкільну освіту" ( 2628-14 ) звільняються батьки або особи,
які їх замінюють, у сім'ях, в яких сукупний дохід на кожного члена
за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не
перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму
(гарантованого мінімуму), який щороку установлюється законом про
Державний бюджет України для визначення права на звільнення від
плати за харчування дитини у державних і комунальних дошкільних
навчальних закладах; ( Абзац четвертий пункту 1 в редакції
Постанов КМ N 851 ( 851-2003-п ) від 04.06.2003, N 507
( 507-2005-п ) від 22.06.2005 )
п.с. с 10го прочтения поняла суть..
а дали кому, хто карту не поміняв?
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks