Тимошенко повністю підпадає під визначення - професійний політик, досвідчений, з переосмисленням багато чого (був час поміркувати 2,5 роки), з командою перевірених достойних, моральних людей. Це те що треба Україні
Люстрована і вздовж, і впоперек!
Глобус, я не бажаю експериментів - а ти пропонуєш саме це. Хай прийде кухарка, спробує покерувати... Ти ліг би під ніж доктора, який навіть диплома не отримав і каже тобі: та все буде добре, я доктор нової системи? Це риторичне питання
То чому ж ми маємо при визначенні керівника держави відходити від принципу професіоналізму? Це маячня та сценарій тих, хто не бажає добробуту українцям.




Bookmarks