Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 730 з 788 ПершаПерша ... 230630680720721722723724725726727728729730731732733734735736737738739740780 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 15757, показано з 14 581 по 14 600.

Тема: Майдан 2013 (Общая тема)

  1. #14581

    Типово

    Цитата Допис від Спокойный Переглянути допис
    Знаю, Вы большой любитель обвинять собеседника в "несении чуши", при этом совершенно отвлеченно рассуждая на темы, мало касающиеся поста собеседника. Ну то такэ...
    Ладно, давайте попробуем разобраться в Вашем посте. Насчет нарушений - я правильно Вас понял, что своим вопросом: " А есть нарушение?", Вы даете понять, что на Ваш взгляд автомайданщики ПДД не нарушали? А перекрытие дорог, блокирование проезда автотранспорта вообще и автотранспорта спецназначения Вы не считаете нарушениями ПДД? Попробуйте перегородить своим автомобилем, скажем, пр. Карла Маркса. Можно даже не в час пик. А потом объясните другим водителям и особенно вызванному ГАИ, что Вы никаких правил не нарушаете.
    Ну и по поводу фиксации, - да эти автомайданщики сами снимают свой беспредел, и потом выкладывают в Ю-тюбе, дескать, "посмотрите, какие мы молодцы". Я уже не говорю про старательную фиксацию их действий журналистами и операторами всевозможных СМИ.
    А теперь, сделайте опять удивленное лицо и спросите: "А что, разве были какие то нарушения?". Вы в этой роли, как никогда, убедительны.
    Цей вже "законно" зека обрав і міркує як ота Пшонка - як би нам супротивників звинуватити?. А що ми хлопці ще порушували при такому безгрішному президентові, га? Таких літераторів потрібно в першу чергу впорядковувати та дисциплінувати тільки відмінність "закону" від понять потрібно знати неодмінно.

    ---

  2. #14582
    Аватар для Sancha
    Реєстрація
    08 січень 2014
    Дописів
    743

    Типово

    Багато тут шавок Бандюковича...

  3. #14583
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від Кострома Переглянути допис
    Вот кстати Фото:

    Долучення 1363395

    С точки зрения Банзая - есть тут какое-то нарушение правил?

    И сколько на Украине стоит ездьба по встречной полосе?

    скільки за водійські права заплатили, якщо таке пишете?


  4. #14584
    Аватар для Сухов
    Реєстрація
    05 січень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    26 168

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    а в Автомайдану якраз одночасно і ламалися всі машини. у певних місцях. або вони просто доставляли людей, а ті намагалися вручати повістки і т.д. там все продумано. почитай, вони ж про це пишуть.

    Ты фото из поста выше видел?
    Коментируй.
    И , Вадим.. Ну давай уже не оправдывать откровенный идиотизм..
    Они не правы. Нарушили законы. Пусть отвечают.
    Страна дуреет, но идёт вперёд!

  5. #14585
    Аватар для Сухов
    Реєстрація
    05 січень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    26 168

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    скільки за водійські права заплатили, якщо таке пишете?

    Он из России. У них там немного по другому и пожосче, чем у нас..
    Штрафы выше..
    Страна дуреет, но идёт вперёд!

  6. #14586
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від Сухов Переглянути допис
    Ты фото из поста выше видел?
    Коментируй.
    И , Вадим.. Ну давай уже не оправдывать откровенный идиотизм..
    Они не правы. Нарушили законы. Пусть отвечают.
    на фото - порушення правил обгону. все.
    але і мільйон нюансів:

    http://pravo-ukraine.org.ua/porushen...-pravil-obgonu


  7. #14587

    Реєстрація
    05 січень 2012
    Дописів
    8 672

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    з огляду на вже 2 заяви про можливість застосування зброї + щойно оцю новину

    Суд заборонив масові акції у центрі Києва до 8 березня


    http://www.pravda.com.ua/news/2014/01/15/7009633/

    можна очікувати на спробу розгону № 3.
    Заборонити зібрання попросили на Європейській і Михайлівській площах, у парку Шевченка, на Майдані Незалежності та усіх прилеглих до них вулиць.
    т.е. в Мариинском парке можно?

  8. #14588
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від Сухов Переглянути допис
    Он из России. У них там немного по другому и пожосче, чем у нас..
    Штрафы выше..
    подвійна суцільна та преривиста - це універсальне правило для всього світу.


  9. #14589
    Аватар для Сухов
    Реєстрація
    05 січень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    26 168

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    на фото - порушення правил обгону. все.
    але і мільйон нюансів:

    http://pravo-ukraine.org.ua/porushen...-pravil-obgonu

    Правильно. В любом случае - минимум штраф...
    А если еще взять показания водителей, которым они мешали ехать (я бы дал).. То лишение прав до 12 мес. за создание аварийки..

    Я как то так вызывал ментов на ночные покатушки по аэропортовской. Те тоже любители перегораживать все полосы движения. Были..
    Страна дуреет, но идёт вперёд!

  10. #14590
    Аватар для Спокойный
    Реєстрація
    31 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    24 618

    Типово

    Цитата Допис від Дима Золочевский Переглянути допис
    Цей вже "законно" зека обрав і міркує як ота Пшонка - як би нам супротивників звинуватити?. А що ми хлопці ще порушували при такому безгрішному президентові, га? Таких літераторів потрібно в першу чергу впорядковувати та дисциплінувати тільки відмінність "закону" від понять потрібно знати неодмінно.

    ---
    Цитата Допис від Sancha Переглянути допис
    Багато тут шавок Бандюковича...
    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    скільки за водійські права заплатили, якщо таке пишете?
    Хорошо то как... (с)
    Ну то такэ...

  11. #14591
    Аватар для vict
    Реєстрація
    14 грудень 2005
    Звідки Ви
    Еarth
    Дописів
    24 869

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    Возьми почитай, занимательное чтиво, но это если умеешь думать без эмоционального окраса))
    потроллить братву решил... или не знаешь шо он исчез с сайтов... причем еще при юле...

  12. #14592

    Реєстрація
    02 березень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    31 472

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    да я как раз надеюсь что пронесет и ресурсы кто то где то найдет.. ща пока их нету..
    то, что ты их не видишь, еще не означает, что их нет. © твой.
    всё будет донбасс © партия регионов

  13. #14593
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від Спокойный Переглянути допис
    Хорошо то как... (с)
    але не забувайте про закусь.


  14. #14594
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від chief Переглянути допис
    то, что ты их не видишь, еще не означает, что их нет. © твой.
    всё будет донбасс © партия регионов
    вот на это только и надеюсь..
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  15. #14595
    Аватар для Sancha
    Реєстрація
    08 січень 2014
    Дописів
    743

    Типово

    Цитата Допис від iiss Переглянути допис
    т.е. в Мариинском парке можно?
    Ригі завтра пообіцяли підвезти 40 тисяч) під лозунгм даёшь бюджет 2014!

  16. #14596
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    на фото - порушення правил обгону. все.
    але і мільйон нюансів:

    http://pravo-ukraine.org.ua/porushen...-pravil-obgonu
    не все..
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  17. #14597
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від Сухов Переглянути допис
    Правильно. В любом случае - минимум штраф...
    А если еще взять показания водителей, которым они мешали ехать (я бы дал).. То лишение прав до 12 мес. за создание аварийки..

    Я как то так вызывал ментов на ночные покатушки по аэропортовской. Те тоже любители перегораживать все полосы движения. Были..
    стоп-стоп.
    а хто робив фото?

    Враховуючи викладене та керуючись статтями 147, 150, 153
    Конституції України ( 254к/96-ВР ), статтями 51, 63, 65, 67, 69,
    95 Закону України "Про Конституційний Суд України" ( 422/96-ВР ),
    Конституційний Суд України
    в и р і ш и в:
    1. В аспекті конституційного подання щодо суб'єктів одержання
    доказів у кримінальній справі в результаті здійснення
    оперативно-розшукової діяльності положення першого речення
    частини третьої статті 62 Конституції України ( 254к/96-ВР ),
    відповідно до якого обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах,
    одержаних незаконним шляхом, слід розуміти так, що обвинувачення у
    вчиненні злочину не може ґрунтуватися на фактичних даних,
    одержаних в результаті оперативно-розшукової діяльності
    уповноваженою на те особою без дотримання конституційних положень
    або з порушенням порядку, встановленого законом, а також одержаних
    шляхом вчинення цілеспрямованих дій щодо їх збирання і фіксації із
    застосуванням заходів, передбачених Законом України "Про
    оперативно-розшукову діяльність" ( 2135-12 ), особою, не
    уповноваженою на здійснення такої діяльності.
    2. Рішення Конституційного Суду України є обов'язковим до
    виконання на території України, остаточним і не може бути
    оскаржене.
    http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/v012p710-11

    і це, лише одна з "дирок" обвинувачення.

    тобто, засудити Автомайдан можна лише "по-бєспрєдєлу".


  18. #14598
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    не все..
    в протоколах "трикрапками" не пишуть.


  19. #14599
    Аватар для Сухов
    Реєстрація
    05 січень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    26 168

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    стоп-стоп.
    а хто робив фото?



    http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/v012p710-11

    і це, лише одна з "дирок" обвинувачення.


    тобто, засудити Автомайдан можна лише "по-бєспрєдєлу".

    ))
    Значит по песпределу перегораживать дороги - это нормально..
    А потом , получить обратку, в которой менты отмахнулись от их казуистических уловок - это суд по беспределу?))

    Это, мой друг, банальные двойные стандарты..

    Нарушили - будьте готовы ответить за свои поступки..
    Страна дуреет, но идёт вперёд!

  20. #14600
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    стоп-стоп.
    а хто робив фото?



    http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/v012p710-11

    і це, лише одна з "дирок" обвинувачення.

    тобто, засудити Автомайдан можна лише "по-бєспрєдєлу".
    тобто порушення там немає?
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

Сторінка 730 з 788 ПершаПерша ... 230630680720721722723724725726727728729730731732733734735736737738739740780 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті