я вже писав Ведьми... щоб визначити що то гівно не обов"язково в нього вступати... Майдан то навідь не пав в свисток... то.... короче фігня...хоча хочешь ходи.. але толку з них не буде...
ЗІ навіщо мені ходити туди не Кожушко гроші краде..я маю якусь гідність... там де Кожушка ну ще дехто мене не буде... принаймі в даний час..






Bookmarks