Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 496 з 788 ПершаПерша ... 396446486487488489490491492493494495496497498499500501502503504505506546596 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 15757, показано з 9 901 по 9 920.

Тема: Майдан 2013 (Общая тема)

  1. #9901
    Аватар для Mr.Glum
    Реєстрація
    04 вересень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    13 267

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    а как его можно решить, когда 40 млн кормить нечем? вот и отвлекают как могут.. а могут только с помощью Майдана..
    політичний? наприклад такhttp://glavcom.ua/articles/16608.html
    Хвороба дивна тим, що недужий нібито будує свою персональну реальність, де діють інші закони, відмінні від законів навколишнього світу.

  2. #9902
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    тобто, ти або згоден, що Майдан не розійдеться, або віриш у манну небесну, якою Бог нагодує ті 40 млн.
    та він вже розійшовся... не має його.. й не буде.. ще просто не вирішили хто сміття прибирати буде..
    ЗІ не буде ніякої манни... країна розвалиться й кожен буде сам турбуватися про свій прокорм... та інше..
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  3. #9903

    Реєстрація
    05 січень 2012
    Дописів
    8 672

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Принципиальное отличие нынешних событий от событий 2004 года заключается в том, что в этот раз со стороны ПР появилась огромное количество каких-то неуклюжих креативных людишек, которые изобретают способы воздействия на майданщиков методом каких-то туповатых мелких пакостей.

    Т.е. вот сидит какое-то синюшное чмо, и генерит идеи - а давайте им свет выключим, - а давайте титушек завезем, - а давайте надаем по башке депутату, - а давайте у них права отеберм, за то что не остановился, и т.д. Причем, всу эту тупотню приходится выполнять обычным работничкам, которым это 200 лет не надо. Более того, эти пакости только озлобляют людей.

    Единственное, что не приходит в голову - решить текущий политический кризис так, как его решают во всем мире.
    поддерживаю.
    ну не в 19 веке же живем.

  4. #9904
    Аватар для Mr.Glum
    Реєстрація
    04 вересень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    13 267

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ... во всем мире текущие политические кризисы возникают (и соответственно решаются) в ситуации, когда есть альтернативные варианты правительству, просравшему полимеры ... У нас майдан (нынешний) даже требований сформировать не может, кроме "Гэть!" ... Но "Мне морда Януковича не ндравицца" - это не аргумент, да, нет?
    у нас простою зміною уряду не обійтись. нажаль.
    Хвороба дивна тим, що недужий нібито будує свою персональну реальність, де діють інші закони, відмінні від законів навколишнього світу.

  5. #9905
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Glum Переглянути допис
    політичний? наприклад такhttp://glavcom.ua/articles/16608.html
    опять хотят местами торговавть... ну да чей то вопрос это решит.. не время..
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  6. #9906
    Аватар для vict
    Реєстрація
    14 грудень 2005
    Звідки Ви
    Еarth
    Дописів
    24 869

    Типово

    видео 1999 года...
    серый кардинал тогда президентскую гонку выиграл... вывел во второй тур кучму и петю, чем очень озадачил бандеровцев...
    сейчас он снова раскладывает свои пасьянсы...


  7. #9907
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    я нічого не писав про доказування.
    я писав про те, що кожен жартівник інколи може опинитися не в тому місці і не в той час. і тоді кожному жартівнику може стати не до жартів.

    інакше кажучи: від тюрми і суми не зарікайся (с) народне.
    ...гораздо чаще можно очутиться в месте, где просто упадет с крыши кирпич ... Кстати, студентов у меня (бывших) двое родных, и (действующих) двое "прикомандированных" ... Так что я в курсе об их жизни и размышленьях о будущем ....
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  8. #9908
    Аватар для Mr.Glum
    Реєстрація
    04 вересень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    13 267

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    опять хотят местами торговавть... ну да чей то вопрос это решит.. не время..
    пропонуєте дочекатись виборів? залишивши нелегітимну систему?
    Хвороба дивна тим, що недужий нібито будує свою персональну реальність, де діють інші закони, відмінні від законів навколишнього світу.

  9. #9909
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    альтернативні уряду органи (тобто, незаконна узурпація влади) є кримінально караними у всьому світі. то що ви мали на увазі?
    ...я имел в виду другое правительство, которое приходит к власти в результате внеочередных выборов, вызванных выражением недоверия первому правительству, а вовсе не казачьи курени в обмен на КМ .....
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  10. #9910
    Аватар для vict
    Реєстрація
    14 грудень 2005
    Звідки Ви
    Еarth
    Дописів
    24 869

    Типово

    Цитата Допис від HOLONAVT Переглянути допис
    Вор, сами придумали , или со своей методички списали? Слабенько у Вас с креативом
    начали писать ник по-русски, а закончили по-английски...

  11. #9911
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Glum Переглянути допис
    пропонуєте дочекатись виборів? залишивши нелегітимну систему?
    ....скажите, в вашей системе политических и моральных координат, кто должен определять легитимность системы?
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  12. #9912
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Glum Переглянути допис
    пропонуєте дочекатись виборів? залишивши нелегітимну систему?
    я вже давно кажу що у нас зараз головне еконміка... хочите гратися в вибори грайтесь, але це не допоможе...
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  13. #9913
    Аватар для vict
    Реєстрація
    14 грудень 2005
    Звідки Ви
    Еarth
    Дописів
    24 869

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Принципиальное отличие нынешних событий от событий 2004 года заключается в том, что в этот раз со стороны ПР появилась огромное количество каких-то неуклюжих креативных людишек, которые изобретают способы воздействия на майданщиков методом каких-то туповатых мелких пакостей.

    Т.е. вот сидит какое-то синюшное чмо, и генерит идеи - а давайте им свет выключим, - а давайте титушек завезем, - а давайте надаем по башке депутату, - а давайте у них права отеберм, за то что не остановился, и т.д. Причем, всу эту тупотню приходится выполнять обычным работничкам, которым это 200 лет не надо. Более того, эти пакости только озлобляют людей.

    Единственное, что не приходит в голову - решить текущий политический кризис так, как его решают во всем мире.
    а теперь прочтите свой пост, только наоборот...
    сидят какие то козлы в штабе майдана и генерят идеи... а давайте к администрации и кабмину сходим, а давайте баррикад понастроим, а давайте в межигорье съездим...
    ну а концовочка ваша... буква в букву...

    Единственное, что не приходит в голову - решить текущий политический кризис так, как его решают во всем мире.

  14. #9914
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    я вже давно кажу що у нас зараз головне еконміка... хочите гратися в вибори грайтесь, але це не допоможе...
    ти шукаєш економіку в Україні? ))))))))))))

    http://www.epravda.com.ua/news/2014/01/10/413941/


  15. #9915
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 619

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ... во всем мире текущие политические кризисы возникают (и соответственно решаются) в ситуации, когда есть альтернативные варианты правительству, просравшему полимеры ... У нас майдан (нынешний) даже требований сформировать не может, кроме "Гэть!" ... Но "Мне морда Януковича не ндравицца" - это не аргумент, да, нет?
    Майдан ничего не должен сформировывать. Майдан - это протест. Майдану пофиг, кто и как порешает проблемы. Сформировывать должны политические силы - на то они и политические силы.

  16. #9916
    on-off
    Guest

    Типово

    Чего так поздно ищут?

    http://censor.net.ua/photo_news/2660...idana_dokument

  17. #9917
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    та він вже розійшовся... не має його.. й не буде.. ще просто не вирішили хто сміття прибирати буде..
    ЗІ не буде ніякої манни... країна розвалиться й кожен буде сам турбуватися про свій прокорм... та інше..
    ти б хоча б раз туди сходив, тоді б і писав.


  18. #9918
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ...гораздо чаще можно очутиться в месте, где просто упадет с крыши кирпич ... Кстати, студентов у меня (бывших) двое родных, и (действующих) двое "прикомандированных" ... Так что я в курсе об их жизни и размышленьях о будущем ....
    і це також.


  19. #9919
    Аватар для Mr.Glum
    Реєстрація
    04 вересень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    13 267

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ....скажите, в вашей системе политических и моральных координат, кто должен определять легитимность системы?
    народ, безумовно. але я кажу про те, що зовнішньо легальні вибори президента - окремої персоналії чи депутатів - членів колегіального органу не завжди дають бажаний результат, якщо не відновлено довіру до самої системи влади, принципів розподілу повноважень між гілками і т.і.
    у людей відсутні мотивації йти на вибори, але є мотивація змінити систему. якщо влада - хто б її не отримав в результаті, підкреслю - зовнішньо легальних виборів, не бажатиме змінити систему, поновивши таким чином довіру людей - така влада матиме майдан. в якій формі - інша справа.
    Хвороба дивна тим, що недужий нібито будує свою персональну реальність, де діють інші закони, відмінні від законів навколишнього світу.

  20. #9920
    Аватар для vict
    Реєстрація
    14 грудень 2005
    Звідки Ви
    Еarth
    Дописів
    24 869

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    ти б хоча б раз туди сходив, тоді б і писав.
    шо, злочина влада и в вэбки уже позалазила...

Сторінка 496 з 788 ПершаПерша ... 396446486487488489490491492493494495496497498499500501502503504505506546596 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті