Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 480 з 788 ПершаПерша ... 380430470471472473474475476477478479480481482483484485486487488489490530580 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 15757, показано з 9 581 по 9 600.

Тема: Майдан 2013 (Общая тема)

  1. #9581

    Реєстрація
    02 березень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    31 472

    Типово

    Цитата Допис від baronet2002 Переглянути допис
    Лечись, овца.
    эвропеец, йопта.

  2. #9582
    Аватар для Сухов
    Реєстрація
    05 січень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    26 168

    Типово

    Цитата Допис від Villian Переглянути допис
    да я понимаю, что тут не опера и тем не менее.

    Не более и не менее..
    как есть..
    Страна дуреет, но идёт вперёд!

  3. #9583
    Аватар для Спокойный
    Реєстрація
    31 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    24 618

    Типово

    Цитата Допис від Сухов Переглянути допис
    Спасаю вашу концепцию мононационального государства...

    Совет - только поголовными обрезаниями...
    Ушей?
    Ну то такэ...

  4. #9584
    Villian
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    ну хочу тебя расстраивать, но в опере тоже послать могут..
    Ну если это оперная дива, как там ее фамилия, та что про быдло говорила?

  5. #9585
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Glum Переглянути допис
    нєнєнє. це ж був ваш уривок на доказ власної позиції. то поясніть.
    Это цитата.
    И не надо цепляться к ее неточностям, если они там есть.
    Или Вы считаете, что к формам государственного устройства относится понятия "многонациональная" и "мононациональная" ?

  6. #9586
    Аватар для Сухов
    Реєстрація
    05 січень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    26 168

    Типово

    Цитата Допис від Спокойный Переглянути допис
    Ушей?

    Ага.. по самые яйца..
    Страна дуреет, но идёт вперёд!

  7. #9587
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    ...насчет оперы не могу гарантировать, но театре оперетты за кулисами послать могут чрезвычайно артистично ...
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  8. #9588

    Типово

    Цитата Допис від Сухов Переглянути допис
    Украинцы..
    Ні, мабуть це були євразійці.

    Громадська рада Майдану висунула вимоги українській опозиції: обрати єдиного кандидата від опозиції на президентських виборах, розпочати блокування Верховної Ради з першого дня зимової сесії та домогтися розпуску парламенту. Якщо ж опозиціонери не зможуть заблокувати парламент і зупинити бюджетний процес, то вони мають скласти свій 151 мандат, заявили представники ГРМ на зустрічі з журналістами. Вони назвали свій дедлайн для висунення опозицією єдиного кандидата – 10 січня. Якщо цього не станеться, то обіцяють відреагувати, але поки що не уточнюють, як саме. «Ми розуміємо аргументацію, що коли висунути єдиного кандидата від опозиції, то існує небезпека, що його можуть отруїти або щось інше зробити. Але повірте нам, є механізми, які убезпечують від цього настільки, наскільки це можливо. Для чого потрібен єдиний кандидат? Для того щоб громадськість перед тим зробила аудит того кандидата, для того, щоб його підтримати. Виборча кампанія на президентських виборах починається на наступний день після них. Уже й так часу згаяно дуже багато», – зазначив член Громадської ради Павло Жовніренко. Наразі ГРМ готується до І Форуму євромайданів, який має відбутися в Харкові 11-12 січня. Для цього вона затвердила технічні завдання для делегатів.
    Не потрібно хитріти чи намагатися когось обдурити. Якщо пан Яценюк оприлюднює думку Юлії Тимошенко з приводу єдиного кандидата від опозиції, так мабуть він має з цього приводу політичну рацію. Але ваш президент зек особисто вже підказав опозиції правильне рішення, бо справжні злочинці чують небезпеку здаля й зарання. І недарма цей професор літератор вже запровадив закон що відстороняє Кличко від виборів. Хоча в сучасних умовах визнання останнього єдиним кандидатом може бути небезпечним в умовах кримінального режиму.

  9. #9589
    Аватар для Лубенський
    Реєстрація
    20 березень 2013
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    2 269

    Типово

    Цитата Допис від Спокойный Переглянути допис
    Вы для Украины какую выбираете? И попробуйте сформулировать аргументы, по которым Вы сделаете этот выбор.
    Перший, і тільки тому, що Україна, на жаль, до мононаціональної ще не дотягує.
    У вогні перетоплюється залізо у сталь. У боротьбі перетворюється народ у націю. (Є.Коновалець)

  10. #9590
    Аватар для Сухов
    Реєстрація
    05 січень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    26 168

    Типово

    Цитата Допис від Дима Золочевский Переглянути допис
    Ні, мабуть це були євразійці.


    .

    А куда подевались украинцы?
    Страна дуреет, но идёт вперёд!

  11. #9591
    Аватар для Спокойный
    Реєстрація
    31 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    24 618

    Типово

    Цитата Допис від Лубенський Переглянути допис
    Перший, і тільки тому, що Україна, на жаль, до мононаціональної ще не дотягує.
    А почему "на жаль"? Вы не нацист, случаем?
    Ну то такэ...

  12. #9592
    kvitka777
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Сухов Переглянути допис
    Это интернет.. Тут и на х.. послать могут..
    Я - так вообще запросто...

    А при чём здесь интернет?
    Если не в глаза, то не стыдно вести себя по-быдляцки?


    На всякий случай, повторюсь , если вы об этом:
    http://forum.gorod.dp.ua/showthread....341932&page=15

  13. #9593
    Аватар для Спокойный
    Реєстрація
    31 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    24 618

    Типово

    Цитата Допис від Сухов Переглянути допис
    А куда подевались украинцы?
    А украинцы - на майдане.
    А, да, еще несколько - на оГороде.
    Ну то такэ...

  14. #9594
    Аватар для Mr.Glum
    Реєстрація
    04 вересень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    13 267

    Типово

    Цитата Допис від Спокойный Переглянути допис
    Все ясно, Вы тоже Конституцию не читали. Беда...
    спираючись на багатовікову історію українського державотворення і на основі здійсненого українською нацією, усім Українським народом права на самовизначення,
    Держава сприяє консолідації та розвиткові української нації, її історичної свідомості, традицій і культури, а також розвиткові етнічної, культурної, мовної та релігійної самобутності всіх корінних народів і національних меншин України.
    вгамуйтесь. не нада вийо, Спакойний. я ж не кажу про якесь визначення пріоритетного становища. основний закон багатогранний. там є і місце і для нації, і для народу, і для населення.
    Хвороба дивна тим, що недужий нібито будує свою персональну реальність, де діють інші закони, відмінні від законів навколишнього світу.

  15. #9595
    Аватар для Mr.Glum
    Реєстрація
    04 вересень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    13 267

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Это цитата.
    И не надо цепляться к ее неточностям, если они там есть.
    Или Вы считаете, что к формам государственного устройства относится понятия "многонациональная" и "мононациональная" ?
    нє, не вважаю. цікавили саме "неточності".
    Хвороба дивна тим, що недужий нібито будує свою персональну реальність, де діють інші закони, відмінні від законів навколишнього світу.

  16. #9596
    Аватар для Лубенський
    Реєстрація
    20 березень 2013
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    2 269

    Типово

    Цитата Допис від Спокойный Переглянути допис
    А почему, На жаль? Вы не нацист, случаем?
    Мені подобається національний устрій як в Японії, можна їх назвати нацистами, але факт - населення Японії на 99,9% - японці. І так ще буде дуже довго, бо самі японці то є націоналістами (по-вашому, мабуть нацистами) не на політичному рівні, а скоріш на генетичному. От там дійсно є одна Велика Нація, яка є успішною, і проблеми такі які є в Україні їм не знайомі взагалі.
    У вогні перетоплюється залізо у сталь. У боротьбі перетворюється народ у націю. (Є.Коновалець)

  17. #9597
    Аватар для Спокойный
    Реєстрація
    31 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    24 618

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Glum Переглянути допис
    вгамуйтесь. не нада вийо, Спакойний. я ж не кажу про якесь визначення пріоритетного становища. основний закон багатогранний. там є і місце і для нації, і для народу, і для населення.
    Так Вы, хотя бы, определитесь с категорией нации, по Вашей классификации, речь о которой идет в Конституции. И не забудьте сопоставить понятия "народ", "нация", "этнос" и население.
    Ну то такэ...

    Зы.. Где то здесь я уже слышал успокаивающих собеседника, когда сами, мягко говоря, в лужу попадают.
    Ну то такэ...

  18. #9598

    Реєстрація
    02 вересень 2010
    Дописів
    4 517

    Типово

    Цитата Допис від Лубенський Переглянути допис
    Перший, і тільки тому, що Україна, на жаль, до мононаціональної ще не дотягує.
    Интересно Ваше видение построения мононационального государства: куда девать русских, евреев, армян и т.д. Депортировать? И как, главное, быть со смешанными браками?
    .

  19. #9599

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Тільки не треба на людей кидатися, як скажений. З тебе, як гуски вода, все швидко злітає. То ти вважаєш себе українцем, а по своїй суті холуй, проживши своє нікчемне життя і не маючи нічого за спиною.
    Правда, залишився, чи то пафос , чи то гонор, від якого не холодно і не жарко.
    Очень обидны мне слова твои, Микела. Съем-ка я булочку с изюмом, пожалуй.

    Цитата Допис від Дима Золочевский Переглянути допис
    У місцевих євразійців духовні цінності зіпсовані окрім історії та мови. Тому й нормального менталітету нема й політики бути не може. За зеків голосують скопом.

    ---
    Как это всё печально, право, судари.

  20. #9600

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від Синичка Переглянути допис
    Интересно Ваше видение построения мононационального государства: куда девать русских, евреев, армян и т.д. Депортировать? И как, главное, быть со смешанными браками?
    Можно принудительно стерилизовать, и через поколение останутся одни чистокровные украинцы. Ну и полукровок, конечно, тоже. Чтоб породу не портили. Мы же арийцы - потомки древних ариев.

Сторінка 480 з 788 ПершаПерша ... 380430470471472473474475476477478479480481482483484485486487488489490530580 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті