Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 88 з 482 ПершаПерша ... 38787980818283848586878889909192939495969798138188 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 9626, показано з 1 741 по 1 760.

Тема: русский язык получит равные права с украинским!

  1. #1741
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від engineer_alex Переглянути допис
    Сколько стоит школа, или репетиторы, которые позволят свободное владение английским?
    Свидомиты в школе не ставят задачи учить английский. Главное - мова, а на остальное - денег нет.
    Если мозгов нет, никакой репетитор не поможет. Мой сын с базовым образованием, все Олимпиады по английскому выигрывал и Сертификат Тойфл получил. Главное -желание учиться, и сама учеба. А если сидеть и петь песни, что денег нет на УЧЕБУ, то ничему не научишься.

  2. #1742
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від Спокойный Переглянути допис
    Ваш тезис об основном атрибуте не выдерживает никакой критики на примере многих стран. Почему Вы считаете Украину в чем то особенной и абсолютно непохожей на другие страны? Ведь когда речь заходит о приоритетах развития, то большинство (и Вы в том числе) горой стоите за "европейский путь развития". Но когда вам предлагают использовать опыт Европы в решении языковых проблем, вы хором запеваете песню про "основной атрибут". Может не в атрибуте дело, а в мозгах у некоторых? Никогда не задумывались?
    Знаю, знаю, тут уже Игдрасиль эту байку здесь запевал про вавилонскую башню. Вам, конечно, виднее, каким она здесь боком, но нельзя не заметить излишнюю любовь "патриотов" к легендам и мифам. Это как бэ, символизирует, нет?
    напишіть конкретні приклади вирішення мовних проблем по-європейськи. обговоримо.


  3. #1743
    Почетный форумчанин Аватар для j
    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Звідки Ви
    Джей з оГороду
    Дописів
    55 142

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    ...які будуть питання?
    Даремно пан переймався аж занадто. На будь які ваші аргументи буде одна відповідь: а можна чтобьі украінскій нє учіть?
    ...и поэтому — империализм должен быть разрушен (...ceterum censeo Imperialismus esse delendam)

  4. #1744

  5. #1745
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Если мозгов нет, никакой репетитор не поможет. Мой сын с базовым образованием, все Олимпиады по английскому выигрывал и Сертификат Тойфл получил. Главное -желание учиться, и сама учеба. А если сидеть и петь песни, что денег нет на УЧЕБУ, то ничему не научишься.
    він - бот. з ним можна не спілкуватися


  6. #1746
    Аватар для rrri
    Реєстрація
    04 січень 2008
    Дописів
    12 402

    Типово

    Цитата Допис від j Переглянути допис
    Вы испытываете трудности в общении со мной?
    Ні, я з вами не спілкуюсь. А ось мій батько у свої 70 мав проблеми.

  7. #1747
    Аватар для Спокойный
    Реєстрація
    31 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    24 618

    Типово

    Как это по украински патриотично и демократично. Папуасы, блин.
    Ну то такэ...

  8. #1748
    Аватар для rrri
    Реєстрація
    04 січень 2008
    Дописів
    12 402

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    трясця, ви все звалили до однієї купи.
    давайте, по пунктам:
    1. ви мали, маєте і будете мати право розмовляти де завгодно тією мовою, якою вам зручно. Це безумовне право людини.
    2. громадянство - це статус, а не право. а щоб отримати статус, ви повинні відповідати умовам: "право крові", "право території" і т.і.
    3. ви маєте право на отримання громадянства коли відповідаєте певним критеріям. я вважаю, що одними з них повинно бути знання державної мови, що, до речі, закріплено в законі України "Про громадянство".
    4. статус громадянина надає його володарю певних громадянських прав, які не мають особи без громадянства, основними з яких є активне та пасивне виборче право, тобто, право обирати, та право бути обраним.
    5. тому, якщо провести логічний ланцюжок, ви отримаєте "прибалтійський варіант": не знаєш державної мови - не маєш права обирати і бути обраним.
    які будуть питання?
    Не треба по пунктах. По пунктах я Вам легко доведу що ви "негр преклонных годов".

  9. #1749
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від rrri Переглянути допис
    Ні, я з вами не спілкуюсь. А ось мій батько у свої 70 мав проблеми.
    Тільки в цьому? В 70 людина вже має дуже багато проблем і їх стає все більше і більше.

  10. #1750
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від rrri Переглянути допис
    Ні, я з вами не спілкуюсь. А ось мій батько у свої 70 мав проблеми.
    так завжди буває, коли приїздиш в іншу країну. я перевіряв, росіяни, що ніколи не бували в Україні, таки майже не розуміють української.
    наші яруські інтернет-емігранти винні оГороду купу грошей за безкоштовні уроки української. )


  11. #1751
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від rrri Переглянути допис
    Не треба по пунктах. По пунктах я Вам легко доведу що ви "негр преклонных годов".
    мені? ги.
    тобто, у вас немає питань? все логічно? так отож!


  12. #1752
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Спокойный Переглянути допис
    Как это по украински патриотично и демократично. Папуасы, блин.
    Ну, да, ему морду бьют, а он демократично должен поставить левую щеку
    Спокойный, де вы у нас аристократию видели? Все выходцы из рабоче-крестьянского государства с прослойкой из гнилой интеллигенции, а запевалы, вообще из Донецкого региона

  13. #1753
    Аватар для Спокойный
    Реєстрація
    31 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    24 618

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    напишіть конкретні приклади вирішення мовних проблем по-європейськи. обговоримо.
    Объясните факт существования шведского языка официальным, наряду с финским в Финляндии. И это при том, что шведов там всего 3%, при том, что Финляндия большую часть своей истории была в колониальной зависимости от Швеции.
    Этого достаточно? Надеюсь Вы не ждете от меня развернутого реферата о решении языкового вопроса в Европе? Если так, то Гугль Вам в помощь. Уверен, Вы справитесь.
    Ну то такэ...

  14. #1754
    Аватар для rrri
    Реєстрація
    04 січень 2008
    Дописів
    12 402

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Тільки в цьому? В 70 людина вже має дуже багато проблем і їх стає все більше і більше.
    І ці проблеми треба ще більш усугубити. Так? Щоб ще і у лікарнях спілкувались тільки украінською.

  15. #1755
    Аватар для Спокойный
    Реєстрація
    31 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    24 618

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Ну, да, ему морду бьют, а он демократично должен поставить левую щеку
    Спокойный, де вы у нас аристократию видели? Все выходцы из рабоче-крестьянского государства с прослойкой из гнилой интеллигенции, а запевалы, вообще из Донецкого региона
    Гмм, при чем тут аристократия? Попробуйте перечитать пост, на который отвечаете, еще раз
    Ну то такэ...

  16. #1756
    Аватар для rrri
    Реєстрація
    04 січень 2008
    Дописів
    12 402

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    так завжди буває, коли приїздиш в іншу країну. я перевіряв, росіяни, що ніколи не бували в Україні, таки майже не розуміють української.
    наші яруські інтернет-емігранти винні оГороду купу грошей за безкоштовні уроки української. )
    Так я ж і кажу: іх треба лишити громадянства.

  17. #1757
    Аватар для Спокойный
    Реєстрація
    31 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    24 618

    Типово

    Цитата Допис від rrri Переглянути допис
    Так я ж і кажу: іх треба лишити громадянства.
    А лучше сразу расстрелять
    Ну то такэ...

  18. #1758

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Если мозгов нет, никакой репетитор не поможет. Мой сын с базовым образованием, все Олимпиады по английскому выигрывал и Сертификат Тойфл получил. Главное -желание учиться, и сама учеба. А если сидеть и петь песни, что денег нет на УЧЕБУ, то ничему не научишься.
    Опять спрошу, Вам конкретно что помешало освоить украинский язык ? Почему не общаетесь на нём ?

  19. #1759
    Аватар для Спокойный
    Реєстрація
    31 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    24 618

    Типово

    Цитата Допис від тестостерон Переглянути допис
    Опять спрошу, Вам конкретно что помешало освоить украинский язык ? Почему не общаетесь на нём ?
    Ну сказано же, "никакой репетитор не поможет"
    Ну то такэ...

  20. #1760
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від Спокойный Переглянути допис
    Объясните факт существования шведского языка официальным, наряду с финским в Финляндии. И это при том, что шведов там всего 3%, при том, что Финляндия большую часть своей истории была в колониальной зависимости от Швеции.
    Этого достаточно? Надеюсь Вы не ждете от меня развернутого реферата о решении языкового вопроса в Европе? Если так, то Гугль Вам в помощь. Уверен, Вы справитесь.
    пояснюю: частини Фінляндії не були колоніями відразу двох імперій, та не воювали одна з одною. тому кожен фін не має проблем із самоідентифікацією і не дозволяє деяким представникам нацменшостей цинічно використовувати подібні трагічні сторінки своєї історії.


Сторінка 88 з 482 ПершаПерша ... 38787980818283848586878889909192939495969798138188 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті